Predstavte sa/Introductions

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod Senator z Ottawy » Pon Mar 26, 2018 5:47 pm

Vitaj :beer a poriadny liebesbrief :D :D :D
Obrázok
Webová stránka: https://senshockeycards.com/
Ottawa Senators - 8812 kariet
Topps 1995/96 - inserty
Obrázok užívateľa
Senator z Ottawy
All-Star
 
Príspevky: 3229
Registrovaný: Pia Jún 19, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Prievidza

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod leebour » Pon Mar 26, 2018 8:40 pm

Ty koxo FoXo to je predstavenie :beer Vitaj ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
leebour
All-Star
 
Príspevky: 1917
Registrovaný: Ned Okt 23, 2011 5:07 am

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod MHossa18 » Pia Mar 30, 2018 6:11 pm

Fakt kvalitné čítanie, vitaj medzi nami a keby si s niečím chcel poradiť alebo Ti bolo nejasné, neváhaj obohatiť moju poštu so správami :00002991
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod FoXo » Uto Apr 10, 2018 3:46 pm

Ďakujem, v podstate som zabudol to najhlavnejšie !! Volám sa Marek :sign00201
Obrázok užívateľa
FoXo
Rookie
 
Príspevky: 59
Registrovaný: Štv Jan 25, 2018 4:13 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod Traffa » Pia Dec 14, 2018 8:40 pm

Ahojte,

ja tu uz v podstate od septembra zahlcujem forum svojimy prispevkami...

Volam sa Marian a som z Trebišova... pracujem v Michalovciach v špedičnej firme...niektorych som uz spoznal na burzach vo Zvolene a aj Košiciach a aj oni mna :beer .

Ku kartam som sa dostal asi ako vsetci v mojom veku narodený v 80tych rokoch...

Na prvý balíček si nespominam ale viem ze som sa kvalitne namotal a drzalo ma to asi 2-3 roky este na zakladnej skole kde som v triede bol jediny vasnivy zberatel... kde sa mi este aj ostatny spoluziaci smiali ze zbieram karty...
Burzy sme vtedy mali skoro kazdy den... ked sa to menilo kde sa dalo a tie sutaze a challenge o karty och joj...ja som sa ale snazil mat karty v co najlepsom stave aby neboli rohy obite zohnute a inak poskodene a hned som ich daval do folii... zjavne asi nejaka porucha to bude... :hufi
Najviac ma ale uchvatila jedna seria s krásnym dizajnom a to Spx 96/97...ale k SPxkám sa vratim za chvilu... tiez som cital clanok o kartach ze to je velmi dobra investicia kedze cena kariet len porastie...ale akych kariet to uz tam nepisali...a tiez si pametam na karty - tie legendarne Parkhustky kde v "mienkotvornom" časopise Žralok prebiehala sutaz ze treba poslat 5 obalov z karticiek a mozem vyhrat... poslal som ich asi 5x a dokonca som aj vyhral nejaku knihu o oceanoch a vlajocku HC Kosice ktorych som bol uz vtedy fanusikom.... Ale co cert nechcel napisali mi ze tu knihu nemaju a mozem si vybrat knihu o skupine Rolling Stones alebo Jaromir Jagr... nemusim hovorit co som si vybral.

A teraz este k tym SPxkam - v tom casopise bol dokonca aj taky starodavny cennik kariet... a tam som videl v akych pomeroch vychadzaju jednotlive karty... a pri SPX bol Wayne Gretzky GS s podpisom tusim 1:1273 balickov...

A tak raz som nasiel týpka co tuto asi jedinu kartu co sa dala zohnat v nasich koncinach mal... tak som sa dohodol s jeho kamosom ze ju vymenim... no plan na vymenu akosi nevysiel a tak som bol nuteny pustit posledne peniaze cca 120,- sk a k tomu asi 2-3 karty... a to sa mi este asi rok smiali v skole kde mi dokonca kamos vravel ze sa mi smeje cela ulica... no ok, ja som vedel svoje a ze ta karta ma svoju hodnotu... k tej som zohnal este par dalsich krasnych holografickych kariet... sice boli dost drahe na tu dobu a moje moznosti...a ta karta este dokonca nabrala na hodnote a navyse som doplnil aj dalsie ine karty...a netrvalo dlho a som sa dostal cez cislo 1000ks tychto všeliakých"diablovych obrazkov".

Mojim naj hracom bol Eric Lindros a Peter Bondra ktory ako vieme v roku 2002 strelil jeden taky neobycajny gol...

No potom prisla stredna a ZVS a praca a dalsie povinnosti kde nebolo casu a prostriedkov na karty.
Tie pekne tiško cakali v albume vo foliach v sacku a v taske poctivo zabalene pod postelou.

Sem tam som ich vybral a popozeral a ked bola moznost v KE dat nieco podpisat tak som to podpisat dal...

A az v septembri prisiel ten spravny cas na karty... videl som clanok na strankach o hokeji ktoreho som stale fanusikom... A ejhla zrazu vidim ze su tu aj akési burzy a zberatelia co maju rovnaku "chorobu" ako ja ... na burzy chodia aj hokejisti - ooo aka parada myslim si... a to som zbadal na druhy den ako sa konala burza v KE... :bang1
oj tolka skoda... no nevadi na dalsiu uz pojdem - dohodol som sa sam so sebou :bravo .

Potom som zistil ze je aj forum - tak som tu... a velmi sa tesim ze som medzi vami kazdy den čekujem ci je tu nieco nove kto co nove pridal a ake nove karty kto ma... :bravo

Takze som znovu do toho spadol... a zbieram zas... :help1

A teším sa ze sa podarilo dozbierat tie SPxky ... uz len dokoncit goldky...

Neda mi to a kazdy den čekujem co sa da nove este zohnat ci uz Ebay alebo inde... to bude zas nejaka ina diagnoza.

Zbieram Laca Nagya & Petra Bondru a Erika Lindrosa + Poctu legendam + legendy v košickom drese... A teraz mi ucarovali Leaf Invictus kde sa daju zohnat krasne memorabilie...

a tiez sa radim heslom ze radsej karty vymenim ako predam a ked to inak nejde tak si z toho nerobim biznis.

Zbieraniu zdar a kartám zvlášt.
Naposledy upravil Traffa dňa Ned Okt 13, 2019 5:46 pm, celkovo upravené 2
Zbieram karty Ladislava Nagya + HC Košice + karty košických legiend + legendy ČSR
Obrázok užívateľa
Traffa
All-Star
 
Príspevky: 830
Registrovaný: Sob Sep 15, 2018 11:14 am
Bydlisko: Trebišov

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod niks12 » Pia Dec 14, 2018 9:29 pm

Ahojte,

Pod nickom Niks12 si väčšina myslí, že hneď píše s chalanom, ale omyl. Som dievča/žena. Volám sa Veronika a mám 23 rokov. Karty zbieram s prestávkami od základnej školy. Najskôr som zbierala celé série keď boli aktuálne Victory 2000 a Pro setky. To je tak keď som vyrastala v chalanskom kolektíve 5 bratrancov. Potom už neskôr pribudli ďalší dvaja bratranci, ktorí su i hokejistami. Ešte na základnej som hrávala so staršomi chalanmi hokejbal a bola v bránke. Bavilo ma to, ale vyrastla som z toho no hokej je pre mňa šport číslo 1. Teraz som sa k zberateľstvu vrátila po čase. V roku 2015 som bola aj tu na fóre, len som nebola aktívna a nebol ani čas. Zbieram akékoľvek karty Anaheim a J.S.Giguera. Od malička to bol môj favorit. Ani neviem prečo vlastne. Stále som nováčik v zbieraní kariet a moja zbirka je ešte maličká.
niks12
Rookie
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Pon Dec 03, 2018 2:24 pm
Bydlisko: Hlohovec

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod maracik » Sob Dec 15, 2018 8:41 am

Vdaka za vase zberatelske CVcka :bravo
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod Hiker12 » Ned Okt 13, 2019 5:04 pm

Ahojte ľudia,dovoľte teda aby

sa Vám predstavil. Volám sa Peter. A ako každému chalanovi aj mne sa dostali do rúk hokejové kartičky...ako prvé to boli kartičky Pro Set platinum,ale to už bolo pekne dávnoa odvtedy dlho nič...nedávno sme rozoberali na výlete v horách s kamarátom niečo ohľadom hokeja a tak nejak sme sa dostali ku kartickam a tak som sa rozhodol že ich začnem zbierať znova...majte preto prosím so mnou zľutovanie zo začiatku ako som pozeral, kartičky išli dosť dopredu a tak sa v Tom musím zorientovať :bravo každopádne pro set platinum by som chcel asi všetky zozbierať,chyba mi 99,9% :hufi tak ak by ste nejaké mali alebo vedeli o niekom kto predáva ich balíčky dajte mi vedieť prosím...Pekný deň vám prajem a ďakujem že ste si našli chvíľku prečítať moje predstavenie a ďakujem za rady a pomoc.
Hiker12
Rookie
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Sob Okt 12, 2019 3:09 pm

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod MHossa18 » Pon Okt 14, 2019 8:38 am

Peter, vitaj na palube! :00002991 Keď budeš potrebovať, pokojne sa na nás obráť, sleduj sekcie, zapájaj sa do debát... Držím palce v (re)štarte zbierky :beer
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod jawo » Str Mar 17, 2021 11:10 am

Ahojte :)

Tak nieco malo aj o mne. Na fore som uplny novacik ale verim, ze keby bol nejaky problem tak mi urcite poradite :)

Kazdopadne volam sa Jaro je mi 31 rokov a pendlujem medzi BA-ZA, nakolko byvam a pracujem v BA ako VoIP admin u jedneho providera(+ niekolko rokov sa uz venujem youtubu kde uz mam celkom peknu zakladnu 130k odberatelov), ale celu rodinu mam v ZA :)

Ku zberatelstvu (no ak sa to tak da povedat) som sa dostal, podla mna ako mozno vacsina uzivatelov tu a to tak, ze pred asi pol rokom som nasiel moj stary rucne ozdobeny album, kde posledne karticky boli na prelome roku 99/2000.

Pri pohlade na album sa mi roziarili ocka ako malemu dietatu :) Uprimne vtedy som netusil ani, ze existuje taka velka komunita zberatelov napriec celym Slovenskom a Ceskom. Po par dnoch prezerania albumu a zhananim mensich informacii mi zacal google klasicky ponukat reklamy na kupu karticiek a zrazu to bol ten zlom :-D Povedal som si, ze proste len tak pre zabavu si kupim jeden Blaster boxik MVP (vtedy som este netusil presne rozdelenie roznych druhov karticiek)

S manzelkou sme sa dohodli, ze neotvorime to naraz ale, ze raz za cas si otvorime 1-2 balicky, ze nech mame z toho kazdu chvilu nejaku radost :D (btw ten MVP blaster este nemam doteraz cely rozbaleny :D )

No ale ako to byva, chytilo ma to a zacal som si o kartickach viac studovat(ake su typy, co ponukaju jednotlive druhy, ako karticky najlepsie ochranit a pod) - btw. manzelku to chytilo tiez, ale ju len to rozbalovanie :D. Nakolko som vzdy mal rad kompeltne sety tak som si povedal, ze skusim si nazaciatok vyzberat , pre mna zlatu strednu cestu a to 2020-21 UD Series 1 (tesim sa uz aj na 2020-21 UD Series 2 :) ) - Base set, young guns (tu bude asi problem kompletku), Predominant a NHL Worldwide(takze urcite ak sa tu niekdo najde co zbera rovnako, pripadne ma nieco poruke tak urcite mi napiste)

Verim tomu, ze pre forum budem casom aspon ciastocne uzitocny a na druhej strane verim, ze aj toto forum mi pomoze s vyzberanim setu :) )

Tak vedel by som sa tu rozpisat omnoho viac, ale nebudem vas dalej trapit :) Takze este raz, dakujem za prijatie!
2020-21 UD Series 1,2
Young Guns
Predominant
Obrázok užívateľa
jawo
Rookie
 
Príspevky: 12
Registrovaný: Pia Jan 22, 2021 10:58 pm

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod Kwell » Str Mar 17, 2021 12:38 pm

Ahoj Jaro, vitaj na fore. Verím, že sa ti tu bude páčiť a spoznáš výbornú komunitu zberateľov. Nech sa ti zbierka rozrastá a nech robia karty radosť. :)

Juro
Wantlist - radovky, podpisy: viewtopic.php?f=80&t=16172

"Co dum dal" alebo tradelist: viewtopic.php?f=79&t=18711
Kwell
All-Star
 
Príspevky: 656
Registrovaný: Sob Dec 21, 2013 12:10 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod tom_182 » Str Mar 17, 2021 9:42 pm

Vitaj Jaro,

rad vidim zberatela z tohto nasho kuta Slovenska :) Urcite sa viac zapajaj a kludne rozpisuj, bude to len obohatenim pre forum! Drz sa a nech ta karty bavia :)
Tom
Obrázok užívateľa
tom_182
All-Star
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Štv Máj 08, 2008 10:44 am
Bydlisko: Žilina

Re: Predstavte sa/Introductions

Poslaťod Martin_H » Ned Dec 11, 2022 4:04 pm

Ahojte všetci :00002991

Toto je môj druhý nick na tomto fóre - ten prvý bol "Sagittarius". Bol som pod ním príležitostne aktívny,zverejňoval som príspevky najmä v rozbalovačkách balíčkov a ku košickej burze. Po výmene PC som sa odhlásil a, samozrejme, že som zabudol heslo. Nové mi bolo odoslané na mail, ale akosi mi to naň neprišlo. Týmto ďakujem adminovi Maracik za promptnú pomoc, no iná možnosť než založiť si nový nick nebola.

Na druhej strane, všetko zlé je na niečo dobré - aspoň budem vďaka menu v nicku ľahšie identifikovateľný pre tých, čo ma (s)poznajú :beer

Pripomínam, že zbieram karty Dominika Haška, Andreja Sekeru, k tomu zháňam karty Mikea Sillingera v dresoch Ottawy a Phoenixu a kompletizujem niekoľko vybraných setov. Som spoločne s Belgim organizátor KExpo - burzy hokejových kariet v Košiciach.

A pozdravujem všetkých zberateľov a v tomto predvianočnom čase držím palce, nech vám vianočné nádielky spravia radosť :beer
Organizátor burzy v KE:
https://www.facebook.com/kexpokosice

Zbierka: Hašek (1111), Sekera (92. k 9. 11.2023)
Môj bývalý nick: Sagittarius
Obrázok užívateľa
Martin_H
Rookie
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Sob Dec 03, 2022 11:24 pm

Predchádzajúci

Späť na Predstavte sa/Introductions

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist