Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

vitajte na hokejovekarty.sk, v tejto sekcii sú informácie a pravidlá, všetci noví užívatelia povinné čítať !!!

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Dancho » Pia Dec 11, 2015 9:20 am

No, tiež som tajne dúfal že sem nikdy neprispejem, ale žial mal by som / musím.

Všetci ma dobre poznáte, viete že so mnou sa každý ľahko dohodne, že nemám problém počkať na peniažky, veľa krát pošlem karty / balíčky / boxy ešte skôr ako peniažky nabehnú, a to len preto lebo Vám dôverujem ako kamarátom zberateľom !!!

O nič som síce neprišiel, matroš som mal poslať až po obdržaní peniažkov, ale nedá mi nedať to sem, lebo tento prístup nie je férový voči ľuďom ....

Samozrejme plne rešpektujem že nie všetci máme na karty veľa peniažkov, ako som už spomínal, nemám problém počkať, ale aby ma niekto naťahoval, menil dátum ako na špagáte, potom tvrdil že poslal zálohu, ktorá už ide viac ako 2 týždne z CZ, potom písal že nemá momentálne peniaze a že zálohu, ktorá ešte ani neprišla si mám nechať (?), .... to je už veľa aj na mňa ...

Sorry "tomas78" .... ale treba sa naučiť byť férový a úprimný a neťahať ľudí za nos ...

viewtopic.php?f=12&t=19806
Obrázok užívateľa
Dancho
All-Star
 
Príspevky: 1080
Registrovaný: Uto Mar 11, 2014 3:56 pm
Bydlisko: Hurbanovo

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Dancho » Pon Dec 14, 2015 7:52 pm

Tak dnes doslo k naprave a Tomas dnes dodrzal slovo a nas obchod prebehne, zajtra poslem zasielku, peniazky prisli.
Obrázok užívateľa
Dancho
All-Star
 
Príspevky: 1080
Registrovaný: Uto Mar 11, 2014 3:56 pm
Bydlisko: Hurbanovo

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod VallaStanislav » Pon Jan 11, 2016 10:19 pm

Takže aj môj prvý príspevok v tejto téme...
A veril som, že sem nikdy nebudem musieť prispieť, ale stalo sa...

bronco18 je ten, kvôli komu prispievam do tejto témy aj ja...

Transakcia : viewtopic.php?f=12&t=20224

3 x slúbené zaslanie € sa ani raz neuskutočnilo...
Keď som žiadal opäť, tak bronco18 mi napísal, že karty už nechce, že si kúpil dres...
Následne som mu písal, že takéto veci sa nerobia a nemá ťahať ľudí za nos, karty už mohli byť predané...
Tak mi začal vypisovať posmešné správy... Ďalej to už neriešim...
Karty mam zabalené doma v obálke... Tú môžem bohužial znehodnotiť...

Následne pridávam aj NEGATÍVNE hodnotenie a TRANSAKCIU ruším...
INSTAGRAM : Game_worn_jersey
Obrázok užívateľa
VallaStanislav
All-Star
 
Príspevky: 2621
Registrovaný: Sob Feb 01, 2014 10:44 am
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Uto Jan 26, 2016 10:54 am

caute,

dnes bol udeleny trvaly ban na konto "Dzi".
na blackliste bol uvedeny opakovane, od 16.9. 2015 s nikym nekomunikuje. jedinu odpoved, ktoru som dostal, bola asi od jeho manzelky, ze mal vaznu autonehodu (prislo to z jeho mailu, dalej uz nikto nekomunikoval). podobny argument bol pouzity na ceskom fore davnejsie predtym, ako narobil neporiadok znova aj medzi nami.

zobral som do uvahy jeho predchadzajuce negativne hodnotenia na konto GoflyersGo: search.php?keywords=goflyersgo&t=503&sf=msgonly
+ vytvaranie dalsich uctov (kato, lienka, lienuliatko, wregget) aj to ze dostal niekolko sanci a vzdy to pokazil a tiez tlak zo strany poskodenych zberatelov.

nie je v nasom zaujme branit niekomu zbierat, kupovat, alebo vymienat hokejove karty, ale zaroven by bolo vhodne chranit vacsinu z nas aspon touto formou.

prosim, aby ste venovali zvysenu pozornost v komunikacii s:
flyerscards@gmail.com
Lenuliatko1234@zoznam.sk
lastcowboy@centrum.sk
http://www.hockeycards-collectors.wbl.sk/
misiak.gajdos@gmail.com

korespondencna adresa je uvedena vyssie od rowdyho.

na zaver dodam, ze ma mrzi takyto pristup z Michalovej strany, nakolko sme mu niekolko krat dovolili aktivne sa zapojit na nasom fore a skoncilo to jeho absolutnym nezaujmom.
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Itchiboy » Štv Jan 28, 2016 6:56 pm

škoda no, doteraz mam jeho karty zabalene (od septembra tusim) a veril som, ze mu ich raz hoci aj darujem...
Obrázok užívateľa
Itchiboy
Semi-Pro
 
Príspevky: 469
Registrovaný: Ned Apr 22, 2012 7:08 am

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod patrik.jezik » Str Feb 10, 2016 3:25 pm

Neviem či poniektorý z Vás už sa tak svinsky nudia alebo čo no dopočul som sa ,že údajne predávam kartičky ,ktoré si podpisujem ja teda ,že falšujem podpisy. ten zmrd čo to tu šíri tak prečo to neriešiš so mnou ? prečo si ma berieš do huby s p... . Taký úbožiak nie som aby som niečo také robil. 95 percent podpisov čo mám v zbierke ktorej časť som sa rozhodol predať ,vymieňať mám z osobného stretnutia s hráčmi. prípadne od mojich známych ,ktorý mi podpis zabezpečili. zvyšné percento som si kúpil od zberateľov. pokiaľ máš nejaký problém rieš to so mnou. ak si kúpil niečo čo sa ti nepáči a máš teda pochybnosti prečo sa mi neozveš ? na jednej strane mi to je jedno lebo viem odkiaľ podpisy mám ale na druhej ma vytáčajú takéto jebnuté reči na moje meno. a špiniť si ho nenechám...
patrik.jezik
Semi-Pro
 
Príspevky: 232
Registrovaný: Pon Okt 31, 2011 10:17 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Str Feb 10, 2016 3:34 pm

3x som ti napisal do spravy, ze to nemas riesit takto a este aj vulgarne...
je mi luto, ale udelujem ban.
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod xaxuxo » Sob Máj 07, 2016 4:36 pm

Nerád to sem píšem ale no... Užívateľ menom METALISTA .. .. .. Napíše že berie karty človek ich pobali minie obálku bublinkovu všetko potom čakám čakám čakám A nic .. .. Píšem mu správy ktore si prečíta ale neodpíše .. !! rozhodne Neodporúčam A udeľujem negatív :hnev
HENRIK LUNDQVIST COLLECTOR
xaxuxo
Semi-Pro
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Štv Dec 25, 2008 12:37 pm
Bydlisko: Zvolen

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Dancho » Štv Nov 10, 2016 12:18 pm

Mrzi ma ze sem musim prispiet znova :confused00241

Ide o clena Maurice Richard. Poprosil ma o odlozenie 2 kariet v hodnote 36 euro, este niekedy zaciatkom augusta, ze ci mu pockam do konca augusta, ze potom mi ich zaplati. Samozrejme ze som rad suhlasil, vsak ma uz poznate, ze s tym nemam problem.

Koncom Augusta som mu teda pisal, ci to mozeme uzavriet, poprosil ma este o tyzden casu, ....
Nasledne este o 2 tyzdne ..... nasledne dalsi odklad .... vsetko som vzdy akceptoval ...

Tahalo sa to az do 23.10. odkedy uz pre istotu na spravy nereaguje, necita ich, no samozrejme sa pravidelne prihlasuje...... a toto zial NEMUSIM !!!

O nic som neprisiel chvalabohu, lebo ako dobre viete, nemam problem poslat hoc co, nie som z tych co caka kym pride platba a az potom posiela ....

LEN si prosim davajte pozor, Maurice mrzi ma to, ale tento pristup si zial ine ako prispevok sem nezasluzi :fighting00561
Obrázok užívateľa
Dancho
All-Star
 
Príspevky: 1080
Registrovaný: Uto Mar 11, 2014 3:56 pm
Bydlisko: Hurbanovo

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod smiesek » Štv Nov 10, 2016 7:04 pm

Dancho: já bych jen ráda reagovala, pokud jde o stejného uživatele jako na sousedním foru CZE, tak jsem nikdy neměla s tímto členem problém a vždy jsme se v pořádku dohodli, třeba i tady došlo k nedorozumnění. Nechci soudit, jen poukázat, že má i kladné ohlasy z výměn. Samozřejmě, zase, co je na foru SVK by se nemělo přinášet do CZE a naopak.
Obrázok
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázok <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (PL #19) Obrázok
> www.anniversaryzlin.cz <
Obrázok užívateľa
smiesek
All-Star
 
Príspevky: 1272
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 4:21 pm
Bydlisko: Praha

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Maurice Richard » Štv Nov 10, 2016 7:27 pm

Dancho píše:Mrzi ma ze sem musim prispiet znova :confused00241

Ide o clena Maurice Richard. Poprosil ma o odlozenie 2 kariet v hodnote 36 euro, este niekedy zaciatkom augusta, ze ci mu pockam do konca augusta, ze potom mi ich zaplati. Samozrejme ze som rad suhlasil, vsak ma uz poznate, ze s tym nemam problem.

Koncom Augusta som mu teda pisal, ci to mozeme uzavriet, poprosil ma este o tyzden casu, ....
Nasledne este o 2 tyzdne ..... nasledne dalsi odklad .... vsetko som vzdy akceptoval ...

Tahalo sa to az do 23.10. odkedy uz pre istotu na spravy nereaguje, necita ich, no samozrejme sa pravidelne prihlasuje...... a toto zial NEMUSIM !!!

O nic som neprisiel chvalabohu, lebo ako dobre viete, nemam problem poslat hoc co, nie som z tych co caka kym pride platba a az potom posiela ....

LEN si prosim davajte pozor, Maurice mrzi ma to, ale tento pristup si zial ine ako prispevok sem nezasluzi :fighting00561



Pozor se dává na zloděje... Omlouvám se.... :oops:
Maurice Richard
Semi-Pro
 
Príspevky: 195
Registrovaný: Pia Jún 27, 2014 12:37 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Dancho » Štv Nov 10, 2016 7:49 pm

Maurice Richard píše:
Dancho píše:Mrzi ma ze sem musim prispiet znova :confused00241

Ide o clena Maurice Richard. Poprosil ma o odlozenie 2 kariet v hodnote 36 euro, este niekedy zaciatkom augusta, ze ci mu pockam do konca augusta, ze potom mi ich zaplati. Samozrejme ze som rad suhlasil, vsak ma uz poznate, ze s tym nemam problem.

Koncom Augusta som mu teda pisal, ci to mozeme uzavriet, poprosil ma este o tyzden casu, ....
Nasledne este o 2 tyzdne ..... nasledne dalsi odklad .... vsetko som vzdy akceptoval ...

Tahalo sa to az do 23.10. odkedy uz pre istotu na spravy nereaguje, necita ich, no samozrejme sa pravidelne prihlasuje...... a toto zial NEMUSIM !!!

O nic som neprisiel chvalabohu, lebo ako dobre viete, nemam problem poslat hoc co, nie som z tych co caka kym pride platba a az potom posiela ....

LEN si prosim davajte pozor, Maurice mrzi ma to, ale tento pristup si zial ine ako prispevok sem nezasluzi :fighting00561


Pozor se dává na zloděje... Omlouvám se.... :oops:


Maurice, hovorí ti niečo toto: vodu kazat-vino piť ?
Ak nie, tak potom mi už správy nepis...
Obrázok užívateľa
Dancho
All-Star
 
Príspevky: 1080
Registrovaný: Uto Mar 11, 2014 3:56 pm
Bydlisko: Hurbanovo

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod shaman013 » Pon Nov 13, 2017 11:08 am

Tymto chcem upozornit na clena KORENIE ktory po dohode prestal reagovat na spravy,vzdy len precita.karty mal odlozene a trva to uz cez mesiac.ako dokaz prikladam transakciu:
viewtopic.php?f=12&t=23788&p=226944#p226944
Obrázok užívateľa
shaman013
All-Star
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Sob Nov 10, 2012 8:52 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Krchi » Pon Nov 13, 2017 1:13 pm

shaman013 píše:Tymto chcem upozornit na clena KORENIE ktory po dohode prestal reagovat na spravy,vzdy len precita.karty mal odlozene a trva to uz cez mesiac.ako dokaz prikladam transakciu:
viewtopic.php?f=12&t=23788&p=226944#p226944



Mám s KORENIE podobnú skúsenosť, aj keď transakciu sme neuzavreli, iba sme písali správy. Chcel odo mňa odložiť 7 kariet, ale keď som chcel dohodnúť platbu tak prestal komunikovať. Tak som mu písal, či má ešte záujem o karty, napísal "Áno mám len nemôžem ti dať prachy na účet." Odpisal som, že môže poslať peniaze aj v obálke ale odpoveď som opať nedostal. Tak som to uzavrel.... Netvrdím, že podvádza, ale mohol napísať že nemá už záujem,alebo nejaký iný dôvod.
Zbieram karty San Jose (3913 ks) 2011-12, 13-14 ITG ENFORCERS, 2009-10 ITG 1972 The year in hockey
Obrázok užívateľa
Krchi
Rookie
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Štv Feb 04, 2016 3:42 pm
Bydlisko: Senica

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Pia Nov 24, 2017 11:03 am

potvrdzujem vyssie uvedene ohladom clena KORENIE.
oslovil ma este 17.10., ci mu odlozim dve karty, do 10.11. -> odlozil som, nasledne mal poslat peniaze, nic mi neprislo, moje otazky na tuto temu ignoroval, na poslednu spravu zo 16.11. nereagoval do dnes.
tym, ze nebudes chodit na forum svoje dohody nevyriesis.
transakciu som zrusil a udelil negativ. ak je tu na fore viac "dotknutych" jeho fungovanim, udelim ban.
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úvod a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist