Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

vitajte na hokejovekarty.sk, v tejto sekcii sú informácie a pravidlá, všetci noví užívatelia povinné čítať !!!

Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Luksus82 » Ned Sep 07, 2008 1:15 pm

bajlonto - negatívne hodnotenie .......... s týmto členom neoporúčam obchodovať !!! Predaj/nákup bol dohodnutý a už som len čakal kedy prídu peniaze. Po týždni nič neprišlo, tak som mu napísal že nič nedošlo a či to vôbec poslal. Žiadna odpoved neprišla. Tak som mu poslal daľší mail a zase bez odozvy. Myslel som že može byť niekde na dovolenke alebo tak, tak som mu napísal správu z fóra. Môj úmysel bol taký ,že na fore človek vidí či si člen ktorému bola správa adresovaná správu aj prečítal. Výsledok bol taký že on si tú správu prečítal , ale zase neodpovedal , tak som mu poslal varovanie. Avšak aj to ignoroval. Bol som dosť trpezlivý ale čakať na odpoveď viac ako mesiac je dosť dlhá doba. Je mi ľúto že musím dať členový nášho fóra takéto zlé hodnotenie ale môže si za to len a len sám........ ban na svoj účet nedostane kedže trejd nebol uzavretý v téme "TRANSAKCIE" ( aj ked vtedy ešte táto téma neexistovala) . Preto každému ODPORÚČAME aby si vo svojom vlastnom záujme uzatváral obchody v tejto téme , aby bol "dôkaz" o obchode potvrdený z oboch strán. V takomto prípade môžeme zakročiť proti previnilcovy a pod nátlakom udelenia BANu ho prinútiť aby dodržal podmienky uzavretého obchodu. ......... Ten kto si myslí že sa mu to nemôže nikdy stať a ešte sa mu to ani nestalo si môže kľudne robiť obchody po svojom, avšak určite je tu zopár členov ktorý sa stalo niečo podobné ako mne ešte pred vznikom tohoto zberateľského fóra (niektorí ich majú aj na čiernej listine na svojich web stránkach). Netreba byť naivný a myslieť si že vám sa toto prihodiť nemôže, radšej obetujte minútku založením témy o obchode a tým môžete zminimalizovať riziko. Ďakujeme za pochopenie. :00002991

mike35 bol mu zrušený prístup, pre klamanie pri transakcii, keď karty obdržal, ale nezaplatil, aj keď tvrdil opak
ďalší členovia, ktorým bol zrušený prístup z dôvodu nekalých praktík hebert, lusian =Martin Mikeska, J.Brabce 9, ostrava


GoFlyersGo= lienka, lienuliatko, wregget,

Kontakty: flyerscards@gmail.com
Lenuliatko1234@zoznam.sk
lastcowboy@centrum.sk
http://www.hockeycards-collectors.wbl.sk/

Adresa :
Michal Gajdoš
Majerníkova 13
036 01 Martin
SR


matus
Peter Voskár
Bernolákova 26
Banská Bystrica
Obrázok
Obrázok užívateľa
Luksus82
All-Star
 
Príspevky: 1311
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:52 pm
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod sakal7691 » Uto Okt 21, 2008 7:03 pm

Sice tu uz dva mesiace nebola prihlasena,ale keby sa prihlasi neodpovedat na jej spravy. Je to ceska. Obrala ma o karty a peniaze som doteraz nevidela.Neodpoveda ani na maili.Jednoznacne neodporucam.Uz ma sere.... :boxing :bang1
Je to BLLAZINEKKK
Blizsie informacie: mail- katkasan@atlas.cz" target="_blank
Meno- Katka Sankova
Bydlisko- Námesti Svobody- Doubravice nad svitavou
Ma najvacsi zaujem o slovenske APS karty
Tymto ju velmi pekne pozdravujem.Spominam na nu v ,,dobrom´´
Pokial taketo udaje by tu nemali byt,napiste az z toho nieje problem.Dakujem
Zbieram Bondru a Tomáše Plekance
sakal7691
Rookie
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Pon Júl 07, 2008 6:19 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod sakic91 » Sob Nov 01, 2008 3:20 pm

Bohuzial musim pridat aj ja zlu skusenost, nieje to clovek z fora aspon si myslim ale vola sa Marek Ohnisko. Kupoval odomna karty ale peniaze som doteraz nevidel, na maily nereaguje.

toto je jeho web: http://www.hokejkartyribeiro88.wbs.cz

tie karty co tam ma odfotene su tie za ktore mi nezaplatil :fighting00561
Naposledy upravil sakic91 dňa Uto Dec 23, 2008 4:01 pm, celkovo upravené 1
Zbieram Joe Sakic, aktuálny stav: 397
http://www.hokejovekarty.wbl.sk - moje stránky
http://sakic91.rajce.idnes.cz/ - môj album
Obrázok užívateľa
sakic91
Rookie
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 10:58 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Raid3n » Ned Apr 05, 2009 10:27 pm

Tak i ja musím bohužel přidat svůj příspěvek do tohoto nelichotivého tématu. Ač to dělám velmi nerad, tak nedoporučuji nikomu obchodovat s členem fora Mike35. Dostal ode mě karty (řadovky, inserty, jersey atd.) ale peníze nikde, bez jakékoliv reakce na sz a pouze prostřednictvím svého bratrance, rovněž člena fora, jsem se dozvěděl, že ho to vůbec nezajímá. Peníze prý poslal doporučeně ( čemuž teď nevěřím ani náhodou) a proto se ho to netýká. Mrzí mě hlavně ten jeho přístup. Absolutní neochota se se mnou o tom vůbec bavit a pokusit se nějak domluvit (vždyť jestli to opravdu poslal doopručeně, tak je o tom záznam na poště a není problém to dohledat- ale on to určitě doporučeně neposlal, jestli vůbec tedy). Jak už jsem psal, tohle chování je prostě absolutně nepochopitelné a hlava mi to nebere. Zvlášť, když téměř všechny karty měl za směšné ceny a některé zadarmo, vzhledem k tomu, kolik jsem platil já za doporučenou poštu na Slovensko.
Nikdy jsem myslím neměl s nikým problém a vždy jsem se s každým podobrém dohodnul, ale co je moc, to je moc. Doufám, že tohle bude moje poslední špatná zkušenost (i když si nedělám iluze) a nikdy více nebudu muset někoho očerňovat v blacklistu.

Howgh.

Další případ..

GoFlyersGo - neposlal karty a vůbec nekomunikuje... co dodat
Naposledy upravil Raid3n dňa Ned Sep 27, 2009 1:59 am, celkovo upravené 5
Obrázok
Obrázok užívateľa
Raid3n
Semi-Pro
 
Príspevky: 486
Registrovaný: Pon Nov 03, 2008 5:40 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod nikhaj » Uto Apr 07, 2009 9:31 am

Aj ja som iba clovek .....a cakal som dost dlho

mato183810

Spravili sme medzi sebou obchod a uz mesiac ma moje karty a ja uz mesiac cakam na jeho peniaze ...z jeho strany je absolutny nezaujem ci peniaze prisli...vobec ho to nezaujima...horsie je ze on mi na spravy normalka odpisuje a pokazde ,ak sa ho opytam ci peniaze poslal ,klame ...takto to ide uz mesiac ...kazdy tyzden mu poslem dve Ss a chcem mu ponuknut dohodu ...ale on si proste koleduje ...aby nejaky 14 rocny fagan zhrabol karty a platit nemieni? takto to neneham
Ak s nim niekto ma skusenosti pls napiste mi dik...
Obrázok užívateľa
nikhaj
Semi-Pro
 
Príspevky: 445
Registrovaný: Str Dec 17, 2008 4:27 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod mato183810 » Uto Apr 07, 2009 3:25 pm

nikhaj píše:Aj ja som iba clovek .....a cakal som dost dlho

mato183810

Spravili sme medzi sebou obchod a uz mesiac ma moje karty a ja uz mesiac cakam na jeho peniaze ...z jeho strany je absolutny nezaujem ci peniaze prisli...vobec ho to nezaujima...horsie je ze on mi na spravy normalka odpisuje a pokazde ,ak sa ho opytam ci peniaze poslal ,klame ...takto to ide uz mesiac ...kazdy tyzden mu poslem dve Ss a chcem mu ponuknut dohodu ...ale on si proste koleduje ...aby nejaky 14 rocny fagan zhrabol karty a platit nemieni? takto to neneham
Ak s nim niekto ma skusenosti pls napiste mi dik...

ja som poslal peniaze :confused00241 neviem v com je chyba mozno sa stratili alebo ich postarka otvorila ale ja som to poslal
Dukla Trencin
Victory inserts 2003-2012 475/740
Panini Classics Banners 52/75???
Brankári v NHL 737/????
Obrázok užívateľa
mato183810
All-Star
 
Príspevky: 968
Registrovaný: Pia Jan 16, 2009 9:51 pm
Bydlisko: Trencin SK / Kufstein AT

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod hcpatrikto » Uto Apr 14, 2009 10:21 pm

Ludia ja by som sa v buducnosti vyhol zberatelovi raidmer pretoze mi slubil Ovečkina Na GR8 a marcela hossu s podpisom. 3tyzdne som na ne cakal nic mi neprislo a ked som mu pisal tak povedal ze karty poslal cco osobne ja pochybujem, Ja byvam v Solčanoch on Partizanskom, takze mi to eventualne malo prist za 2-3 dni no neprislo ani po 3 tyzdnoch... takze sa mu radšej vyhnite
Obrázok
Obrázok užívateľa
hcpatrikto
Rookie
 
Príspevky: 44
Registrovaný: Pia Aug 15, 2008 1:51 pm
Bydlisko: Topoľčany

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Liso1 » Sob Máj 16, 2009 8:07 pm

hcpatrikto píše:Ludia ja by som sa v buducnosti vyhol zberatelovi raidmer pretoze mi slubil Ovečkina Na GR8 a marcela hossu s podpisom. 3tyzdne som na ne cakal nic mi neprislo a ked som mu pisal tak povedal ze karty poslal cco osobne ja pochybujem, Ja byvam v Solčanoch on Partizanskom, takze mi to eventualne malo prist za 2-3 dni no neprislo ani po 3 tyzdnoch... takze sa mu radšej vyhnite


prikladám ten istý problém s raidmerom, karty mi chodia už týždeň a nič, po upozorneniach tu na fóre sme sa dohodli že ja mu karty pošlem až v tedy keď budem mať tie jeho doma (o nič vážne nešlo 2x Alfredsson za 2x Zedník), samozrejme žiadne karty doteraz neprišli (a to mi písal že na poštu išiel 6.5.)

takže takisto radím vyhnúť sa, a určite neposielať karty dopredu
Moja zbierka: http://www.hockey.6f.sk/ - ponúkajte karty ktoré nemám, určite sa dohodneme :)
Obrázok užívateľa
Liso1
Semi-Pro
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Ned Dec 28, 2008 2:35 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod gabo76 » Pon Máj 18, 2009 9:13 pm

Mám tu pre Vás jedno varovanie, neviem či je aj na tomto fóre, ale je jeden "zberateľ", kt. neposiela peniaze.

jeho email je: kartyelh@seznam.cz

adresa:
Ivan Šenkýř
Palackého 7
678 01 Blansko
ČR

vyhnite sa tejto adrese na ďaleko.
Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok
Obrázok užívateľa
gabo76
Rookie
 
Príspevky: 35
Registrovaný: Pon Jan 26, 2009 9:35 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod rsautogramy » Pia Júl 03, 2009 9:27 pm

Jednoznačne GoFlyersGo, ktorý obdržal peniaze (potvrdil mi to v SZ 13.6.) a kartičky, mal mi poslať jednu kartu (na obrázku dole), avšak nereaguje na súkromné správy a pritom na fórum chodí.

Obrázok
Zbieram: OPC 2008/09 - 585/600, Peter Mueller - 51
Vedľajšie: Edmonton Oilers - 924, Slováci v NHL
http://www.rsautogramy.wbl.sk
Obrázok užívateľa
rsautogramy
Semi-Pro
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Sob Jún 28, 2008 5:06 am
Bydlisko: Cinobaňa (trvale), Trnava (prechodne-pracovne)

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Liso1 » Pon Júl 27, 2009 11:24 am

tak moja negatívna skúsenosť s členom hcpatrikto netýka sa toho že by kart neprišli, ale týchto dvoch vecí: (a ano je moja vina že som trejd nedal do Transakcií)

1. ak sa dohoneme že karty pošleme v jeden deň, prvou triedou, tak počítam s tým že to sprvia obe strany, ja som karty poslal hneď druhý deň, 1. treida samozrejme,(karty boli poslané 17.7 prišli 23.7), keď som mu 17. písal či karty poslal, jeho odpoveď bola samozrejme ANO,

23.7. mi písal že mu prišli moje karty a že našiel obálku určenú pre mňa doma, WTF??? ale ani to by mi neavdilo...

2. tak dnes mi prišli karty od hcpatrikto, prišlo 5 ProSet kariet (neočakával som 100% stav, ale to čo je na fotkách...) potom som čakal na kartu P. Stastneho ktoru by som si dal do zbierky (na fotky) ale to čo mi prišlo mi vyrazilo dych, oblá karta bez rohov...

odpoveďou na toto všetko bola PM: velmi ma to mrzi...

nehovorím že hcpatrikto je nesierózny nberateľ, pretože veľa ludí z fóra s ním bez problémov obchodovalo, ale toto sa nerobí

Obrázok
Moja zbierka: http://www.hockey.6f.sk/ - ponúkajte karty ktoré nemám, určite sa dohodneme :)
Obrázok užívateľa
Liso1
Semi-Pro
 
Príspevky: 450
Registrovaný: Ned Dec 28, 2008 2:35 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Uto Júl 28, 2009 1:14 pm

dnešným dňom platia pre túto tému osobitné pravidlá:
1. trvalo nežiaduce osoby sú resp. budú uverejnené v prvom príspevku tejto témy
2. použitie blacklistu chápte ako ultima racio = posledná možnosť, kedy ostatné možnosti zlyhali:
a, diskusia formou SZ
b, udelenie negatívneho feedbacku v súlade s pravidlami uvedenými v
: viewtopic.php?f=63&t=2799
3. akékoľvek diskusie v tejto téme sú nežiaduce a budú považované za porušenie pravidiel :arrow: automatické mazanie a následné udelenie postihu obdobne používaného pre sekciu PKV
:arrow: odôvodnenie zavedenia tohto postupu: vaše diskutovanie v tejto téme prekročilo únosnú mieru a téma sa nebude každý týždeň premazávať len preto, že má dotyčná poškodená osoba ,,horúcu hlavu´´ a neskoršie sa celá vec vyrieši k spokojnosti všetkých zainteresovaných strán! rovnako nedorozumenia pri výmenách si najskôr riešte ze SZ príp. v transakcii!
uvedomte si, že keď sem niekoho napíšete, aký to má výsledný efekt a preto sem prispievajte s rozvahou!!!
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod metallica » Sob Sep 12, 2009 8:08 pm

lecavalier Nemyslel som, že niekedy prispejem do tejto témy, ale vzhľadom na to, ako k tomu dotyčný pristupuje som to sem dal. Ešte v júli som sa s menovaným dohodol na transakcii. Naliehal na mňa, že bude doma len niekoľko dní nasledujúceho týždňa a že by tie karty chcel, tak som po prvýkrát (a po tejto skúsenosti aj posledný) poslal karty ako prvý neznámemu človeku. Uisťoval ma, že peniaze mi pošle na adresu x-bata. Potom mi napísal, že to nestíhal, ale že ide niekam na prázdniny a pošle hneď ako sa vráti. Pretieklo zase kopa vody, peniaze nikde, keď som mu to napísal, tak zase blablabla že niekam išiel a nestíhal, alebo niečo také. Prázdniny dávno skončili, peniaze nikde, reakcia žiadna, asi si mladý myslí, že už je taký majster sveta, že si môže robiť čo chce. Keď som mu minulý týždeň napísal do sz ohľadom fantasy poznámku, že mi ešte niečo dlží, tak sa ani neunúval odpísať. Nech si z toho zoberie kto čo, chce, ja som na tomto fóre spravil minimálne sto transakcií a nemám dôvod si vymýšľať pre dvesto korún.
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod lecavalier » Sob Sep 12, 2009 9:03 pm

Já s tím souhlasím. Mám teď problém s více lidmi, kterým se omlouvám. Ale přísahám, že do dvou týdnů všem všechno pošlu.

A ještě jednou se omlouvám, uznávám svou chybu.
Sbírám karty Victora Hedmana. Nabízejte cokoliv, budu rád :)
lecavalier
Semi-Pro
 
Príspevky: 122
Registrovaný: Pia Feb 06, 2009 8:17 am
Bydlisko: Zlín, Plzeň

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Petkoo5 » Ned Sep 13, 2009 10:17 am

ja mám s týmto uživateľom taký istý problém, s takým istým odkladaním a ignorovaním mojích ss a čo ma najviac dorazilo, keď písal, že peniaze, čo mi mal už asi desiaty krát poslať, minul na burze a teraz na nejaké boxy... najskôr by si si mal vyplatiť, čo máš a potom nakupovať ďalej....
J-S Giguere
UD Ultimate 2010/11 Nicknames Auto /25 15/20
Sign Of The Times 2009/10 xx/74
Obrázok užívateľa
Petkoo5
All-Star
 
Príspevky: 552
Registrovaný: Pia Jún 20, 2008 7:32 pm
Bydlisko: Žilina

Ďalší

Späť na Úvod a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist