Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

vitajte na hokejovekarty.sk, v tejto sekcii sú informácie a pravidlá, všetci noví užívatelia povinné čítať !!!

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Gino » Pon Dec 08, 2014 1:33 pm

chcem upozorniť na zberatela menom: Patrik Ježík !!!

niekoľko krát som s ním už menil, ale bohužial tentokrát už čakám na karty od Júna. Bohužial, kedže som v nom mal plnú doveru tak sme to riešili cez maily. Pripájam mailovú komunikáciu:

utorok, 3. júna 2014 10:45

Patrik Ježík
3077114253/0200 suma 35 eur ako sme sa bavili za 350 kariet. z otvarania spravim zase video a poslem. nasledne nafotim a poslem. vyberies si 350 kariet. potom este poriesime postu k tebe.

- Preposlal som 38 koli poštovnému.

streda, 4. júna 2014 20:14

- peniaze mu boli doručené.

Majo Svekus
ahoj ja som SLSP

Patrik Ježík
ahaa prepac ja som si stale myslel ze vub. peniaze mam. vsetko je ok karty vybavene uz len cestovanie

Majo Svekus
ok super teda
takze kedy ti dosli peniaze ?
onac zas si zacal zbierat ? si pamatam ze uz len hossu budes ci ?

Patrik Ježík
dnes prisli. ja tak rozne zbieram. aj hossu ale len radovky uz chicago kazdeho hraca co kedy hral za nich. toewsa radovky , podpisy chicaga a potom radovky tu chalanov z TN

Boli tam nejaké komplikácie:

štvrtok, 7. augusta 2014 9:35

Patrik Ježík
Lot je na colnici. zhabali to colníci je tam nejaký daňový dlh či také niečo. riešim to. dobrá správa teda ,že sa to našlo a je to na slovensku. horšia ,že neviem koĺko a čo je ten dlh. napíšem hneď ako budem mať odpoveď. malo by to byť poďla všetkého 10 percent zo sumy zásielky + 20 percent DPH. uvidíme ozvem sa

sobota, 16. augusta 2014 21:27
Majo Svekus
cauko uz dorazili karty ? :P

Patrik Ježík
hej vozím ich už 3 dni v kufri v aute

Majo Svekus
;) parada kedy asi by si to vedel nafotit ?

Patrik Ježík
neviem asi pondelok

sobota, 6. septembra 2014 22:20
Majo Svekus
ahoj no ako ?

Patrik Ježík
Poslem pondelok

Majo Svekus
teraz neveis preposlat co si mi poslal pred tyzdnom ?

Patrik Ježík
Nie neviem...
A nemam cas sa ti venovat

Majo Svekus
ok ale by sme to mohli uzavriet

Patrik Ježík
A v pondelok ti poslem aj to potvrdenie tak prosim uhrad potom peniaze na ucet. Dik cau

utorok, 23. septembra 2014 22:28
Majo Svekus

to nemysliš vážne ze ma budes teraz ignorovat !!!

streda, 24. septembra 2014 8:40

Patrik Ježík
Nicim ta neignorujem a prosim ta nebombarduj ma kazdy den spravami. Ja som bol v zahranici. Viesco ja ti zajtra poslem celu krabicu nechaj si to ja to nemam cas riesit. Mam novy mobil video nemam kedy robit a ani znova fotit neviem kolko kariet. Napis mi adresu do mailu dam to niekomu poslat. Cau

Patrik Ježík
A ospravedlnujem sa... ale je obdobie kedy neviem kde mi hlava stoji. K tomu prerabam dom cize som vytazeny max

- odvtedy nič

- chapem to, kazdy mame svoje zivoty, sme zaneprazdení ale takto sa to tahat predsa nemoze od juna ? ja som tiez zaneprazdneny makam v 2 robotach takze o zaneprazdnenosti neico viem, a preto si svoje peniaze vazim a nechcem byt okrádaný. Nepíšem to tu preto aby som ťa Patrik očiernil ale chcem svoje prachy alebo karty podla dohody !!!

ak máte o nom info dajte mi prosím vás vedieť. Dakujem

Hawk

S pozdravom

Gino
MOJ TRADELIST - VYBERAJTE A DOPLNAJTE SI ZBIERKY ;)

http://84gino.rajce.idnes.cz/Trade_list_04.01.2015

OKREM TOH OPRE ZBERATELOV BLACKHAWKS MAM TU VYSE 500 KARIET

TAK PÍŠTE
Obrázok užívateľa
Gino
Rookie
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Sob Jún 20, 2009 5:58 pm
Bydlisko: Košice

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Pon Dec 08, 2014 2:32 pm

reagujem na tuto "dohodu" jezika s ginom z tychto dovodov:
patrik ma poziadal o kupu kariet na ebay, lebo jeho ebay konto je aj vdaka lahostajnosti s feedbackom menej ako 100%.

islo o takuto polozku na ebay:
GIANTHUGECOLLECTIONLOTOF700DIFFERENTCHICAGOBLACKHAWKSCARDS!

polozku som zaplatil -> ORDER DATE Jun 03, 2014

po niekolkych urgenciach lot dorazil na uzemie SR, ale najskor mi prisiel oznam od colníkov, že bla bla bla.
colný dlh som zaplatil 11.8. 2014 priamo na poste, trackingove cislo zasielky je RP073800832SK
jasne vidiet, kedy som zasielku dostal.

nasledne som mal v plane, aby si prisiel patrik pre krabicu do trenč. bohuslavic, co je asi 10 min auto od neho z domu, ale zvitazil argument, ze sa mu nechce a benzin je drahy a ja som chcel mat s tymto lotom uz pokoj, takze to islo postou doporucene na jeho adresu. karty mu boli dorucene, co potvrdzuje Ginovi vyssie. skusim pohladat aj doklad.

co zaraza aj mna, je pristup patrika. fakt som ti patrik prestal rozumiet, na co sa stale tocis okolo kariet, ked na to mega series!
Gino, kedze som v tomto zainteresovany aj ja, chcem aby si vedel, aj ostatni, ze podla mojho nazoru patrik uz davno nie je hodny registrovaneho uzivatela na ziadnom zberatelskom fore, napriek vybornej spolupraci v minulosti, 4 mesiace ignorovat druheho zberatela je moc silne ;sign00791
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod ELAGO » Pon Dec 08, 2014 3:35 pm

Ak bude môj príspevok nevhodný či zbytočný, kľudne ho zmažte. Ďakujem.
Tiež som sa s patrikom jezikom už dávnejšie pokúšal urobiť nejaký obchod, no ten jeho nezáujem, ignorácia, to bolo priveľa. Chcem tým len povedať, že je mi ľúto Gina, no čo sa týka jezika, neprekvapuje ma to.
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Pon Dec 08, 2014 4:01 pm

patrik (momentalne uz len ako pouzivatel facebooku, lebo si ma odstranil z priatelov) ma poziadal o zrusenie konta na fore s odkazom, ze mu je cele zberatelstvo ukradnute aj to co sa tu deje. ocakavana reakcia.
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Gino » Ned Jan 04, 2015 10:58 pm

Caute v provom rade všetkým zelám vsetko dobre v novom roku 2015 nech sa dari aj v doplnani zbierok aj v sukromí :bravo ;)

v druhom rade vám chcem oznamiť, že Patrik nakoniec karty poslal poslal mi ich o nieco viac ako sme sa dohodli poslal ich 625 kariet (dohoda bola 350). Dockal som sa nakoniec po vianociach som si ich bol vyzdvihnut s pošty.

S toho lotu sa mi ale 447 indiánov vobec nehodi a Patrik ich nechce spat, tak ak by mal niekto zaujem o chicago mam ich k spolu niečo cez 500 rozne ročníky na predaj alebo vymenu samozrejme za chicago ;)

takze nakoniec,

Dakujem Patrik
MOJ TRADELIST - VYBERAJTE A DOPLNAJTE SI ZBIERKY ;)

http://84gino.rajce.idnes.cz/Trade_list_04.01.2015

OKREM TOH OPRE ZBERATELOV BLACKHAWKS MAM TU VYSE 500 KARIET

TAK PÍŠTE
Obrázok užívateľa
Gino
Rookie
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Sob Jún 20, 2009 5:58 pm
Bydlisko: Košice

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod belgi27 » Štv Máj 07, 2015 8:35 am

Chcel by som sa so všetkými členmi fora podeliť s mojou skúsenosťou s iným členom fora nick patrik.jezik.

Dohodli sme medzi sebou transakciu, všetko prebiehalo hladko, založili sme transakciu, pán Jezik napísal do transakcie:
e: belgi27 - patrik.jezik
Poslaťod patrik.jezik » Pon Apr 13, 2015 2:00 pm

Ano potvrdzujem. Karty su zabalene. Po prijati platby odosielam

ja som mu poslal pre tromi týždnami peniaze a karty stále nikde, pár mailov odo mna, pár od neho, najprv pracovná vyťaženosť a potom úplne prestal komunikovať. Nasťastie nešlo o veľkú čiastku, ale neodporúčam s týmto človekom obchodovať, toto sa mi tu na fore ešte nestalo, všetko sa dá pochopiť ale toto už nie je náhoda, záver nech si urobí každý sám.
Zbieram karty Jara Halaka, Maja Gaborika, Brodeura a Richtera
Môj tradelist: viewtopic.php?f=79&t=18814
Obrázok užívateľa
belgi27
All-Star
 
Príspevky: 1672
Registrovaný: Uto Aug 19, 2014 8:39 pm
Bydlisko: Košice

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod d91 » Str Sep 23, 2015 3:58 pm

pridavam zlu skusenost s uzivatelom dzi.
rozpisovat sa nebudem, chalan nestoji za to.
jednoducho tohoto clena fora neodporucam.
viac tu: viewtopic.php?f=12&t=19551
moja ponuka: d91.rajce.idnes.cz
zbieram: #1 DEMITRA, #2 HOSSA, #3 SATAN, #4 HALAK
fan: SLOVAN, DETROIT

obcas odpisem s meskanim. z casovych dovodov sa ku kartam dostavam menej ako by som chcel. vopred sa ospravedlnujem. dakujem za pochopenie
d91
Rookie
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Štv Mar 14, 2013 10:16 am

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod nido » Pia Sep 25, 2015 7:21 am

Tak aj davam na blacklist pana DŽI. škoda komentovat ako napisal užívatel predomnou.

moja transakcia s hore písanym viewtopic.php?f=12&t=19458.
Obrázok užívateľa
nido
All-Star
 
Príspevky: 1636
Registrovaný: Pon Mar 07, 2011 3:02 pm
Bydlisko: Lieskovec- Zvolen

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod mance » Ned Sep 27, 2015 1:55 am

pridavam sa tu ku chlapom a zberatelia ako uzivatel DŽI by tu mali mat trvali ban..neodporucam.. :fighting00501 moze sa stat hocico ale komunikovat vieme a vieme sa aj pochopit ale toto..... :bang1
Obrázok užívateľa
mance
All-Star
 
Príspevky: 1060
Registrovaný: Štv Máj 24, 2012 8:52 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Pali1978 » Sob Nov 14, 2015 12:14 am

Ahojte...ja velmi nezvyknem prispievat do tejto sekcie...ale tento krat musim...Nebudem nikoho ovplyvnovat, len poviem skusenost so zberatelom PATRIK JEZIK. Nechal si odlozit pred vyse 2 mesiacmi karty. Niekolko krat som ho urgoval, kedze sme boli dohodnuty na odobrani a zaplateni kariet po istom intervale. Kazdy mame urcite svoje starosti a nie vzdy sa da zaplatit hned. Kto ma pozna, viem ze som v danej veci tolerantny. Nakoniec si Pato vybral iba par ks, s tym, ze o ostatne uz nema zaujem. Pochopitelne, ze som mu pri tomto pristupe nepredal ani tie co si vybral. Mrzi ma to, ze tam stali karty, o ktore mali iny zberatelia zaujem, ale medzi casom si ich zabezpecili inde....tak to je vsetko...Diky za precitanie. Palo
Obrázok užívateľa
Pali1978
Semi-Pro
 
Príspevky: 185
Registrovaný: Uto Máj 13, 2008 11:36 am

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Tomas_PN » Sob Nov 14, 2015 12:22 am

Pali1978 píše:Ahojte...ja velmi nezvyknem prispievat do tejto sekcie...ale tento krat musim...Nebudem nikoho ovplyvnovat, len poviem skusenost so zberatelom PATRIK JEZIK. Nechal si odlozit pred vyse 2 mesiacmi karty. Niekolko krat som ho urgoval, kedze sme boli dohodnuty na odobrani a zaplateni kariet po istom intervale. Kazdy mame urcite svoje starosti a nie vzdy sa da zaplatit hned. Kto ma pozna, viem ze som v danej veci tolerantny. Nakoniec si Pato vybral iba par ks, s tym, ze o ostatne uz nema zaujem. Pochopitelne, ze som mu pri tomto pristupe nepredal ani tie co si vybral. Mrzi ma to, ze tam stali karty, o ktore mali iny zberatelia zaujem, ale medzi casom si ich zabezpecili inde....tak to je vsetko...Diky za precitanie. Palo


Pokiaľ viem on tu je týmto preslávený a nie sú s ním prvýkrát takéto problémy (viď. vyššie príspevky) ... :boxing
Obrázok užívateľa
Tomas_PN
Semi-Pro
 
Príspevky: 237
Registrovaný: Uto Mar 24, 2015 1:00 am
Bydlisko: Trenčín

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod 14rowdy88 » Pon Nov 30, 2015 6:23 pm

ja sa chcem len opýtať či niekto nepozná náhodou tohto užívateľa /neviem či je tu/ požiadal ma o informácie jeden zahraničný užívateľ.


Matej Gajdos
Zeleznicna 257/13
Krpelany


Ďakujem

Matej

/potom sa to kľudne môže zmazať/
Marián GÁBORÍK #12
Obrázok

Marián Gáborík - 748/XXXXX
Zbieram Mariána Gáboríka, Gretzky Signed tribute
Obrázok užívateľa
14rowdy88
Semi-Pro
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Ned Jan 16, 2011 6:15 pm
Bydlisko: Horná Mičiná

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod Petkoo5 » Pon Nov 30, 2015 6:50 pm

ak myslíš MICHAL Gajdoš, tak si prečítaj diskuziu vyššie, je to uživateľ "Dží".
J-S Giguere
UD Ultimate 2010/11 Nicknames Auto /25 15/20
Sign Of The Times 2009/10 xx/74
Obrázok užívateľa
Petkoo5
All-Star
 
Príspevky: 552
Registrovaný: Pia Jún 20, 2008 7:32 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod 14rowdy88 » Pon Nov 30, 2015 6:54 pm

Meno mi napísal zahraničný kolega. Tak som nevedel či ide o toho istého človeka. Ďakujem.

:beer
Marián GÁBORÍK #12
Obrázok

Marián Gáborík - 748/XXXXX
Zbieram Mariána Gáboríka, Gretzky Signed tribute
Obrázok užívateľa
14rowdy88
Semi-Pro
 
Príspevky: 402
Registrovaný: Ned Jan 16, 2011 6:15 pm
Bydlisko: Horná Mičiná

Re: Blacklist - členovia, ktorým sa treba vyhnúť

Poslaťod maracik » Pon Nov 30, 2015 6:59 pm

14rowdy88 píše:ja sa chcem len opýtať či niekto nepozná náhodou tohto užívateľa /neviem či je tu/ požiadal ma o informácie jeden zahraničný užívateľ.


Matej Gajdos
Zeleznicna 257/13
Krpelany


Ďakujem

Matej

/potom sa to kľudne môže zmazať/


v jeho profile je odkaz na jeho zbierku, v zalozke kontakt je to ta ista adresa:
http://flyers.webprofil.sk/kontakt/
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úvod a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist