Vitajte

vitajte na hokejovekarty.sk, v tejto sekcii sú informácie a pravidlá, všetci noví užívatelia povinné čítať !!!

Re: Vitajte

Poslaťod Dawson99 » Uto Jan 28, 2014 1:45 pm

Ahoj ..
ja dekuji za prijeti :)
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Dawson99
Rookie
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jan 28, 2014 1:55 am
Bydlisko: Marianské Lázně

Re: Vitajte

Poslaťod Energy » Uto Jan 28, 2014 1:49 pm

ja som tiež nováčik, ale vítam ťa tu :sign01441
- prekvapila ma dosť vysoká aktivita na tomto fóre :bravo
Energy
All-Star
 
Príspevky: 653
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 2:22 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Dawson99 » Uto Jan 28, 2014 4:54 pm

Dekuji :beer


Energy píše:ja som tiež nováčik, ale vítam ťa tu :sign01441
- prekvapila ma dosť vysoká aktivita na tomto fóre :bravo
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Dawson99
Rookie
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jan 28, 2014 1:55 am
Bydlisko: Marianské Lázně

Re: Vitajte

Poslaťod petehasky » Štv Feb 13, 2014 10:26 pm

Zdrawím všechny sběratele.
Jmenuju se Petr a je mi 25. Jsem z Prahy a vracím se ke kartám po cca 5 letech kdy jsem sbíral svatého Patricka . Před měsícem mě nějak učarovali výkony Jardy, omylem jsem zabrouzdal na ebay a byla z toho první objednávka :lol: Rozhodl jsem se sbírat karty Jágra do roku 2000 ale zatím se hodně soustředím na starší ročníky. Do začátku jsem se pustil s velkým nasazením, které bohužel kvůli financím kapku upadá. Nicméně kdyby jste měli jakýkoli karty Jardy tak se mi prosím ozvěte. Spustil jsem svůj nový web na který každý den přidávám karty. Díky moc za pozornost a hodně sběratelských úspěchů všem - www.jjcards.wbs.cz
P.S pro sběratele Jardy mám tu cca 100 karet na výměnu, tak doufám v nějakej trade
Sbiram 98/99 pacific revolution
Obrázok užívateľa
petehasky
Rookie
 
Príspevky: 45
Registrovaný: Štv Feb 13, 2014 5:59 pm
Bydlisko: Praha

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Pia Feb 14, 2014 9:26 am

Ahoj Peter, vitaj medzi nami a dakujem za predstavenie a priblizenie tvojho nicku. :bravo
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod ondrej1217 » Sob Mar 08, 2014 6:22 pm

ták rád by som sa (aj keď dodatočne :D) predstavil
Takže, ahojte Volám sa Ondrej, mám 15 rokov a bývam v Bratislave, kartičky som zbieral pár rokov dozadu asi v 2-3 triede keď sa v hračkárstvach dali zohnať tie MEGAPACKY PROSETIEK (ročník tuším 92-93), nejaké kartičky som si pokupoval aj časom keď som niekde nejaké videl ale niektoré ti karty sú už dezolátnom stave keďže keď som mal 7-8 rokov a karty večne nosil po vreckách :fighting00561 , pred vyše rokom som začal zbierať podpisy a opäť si začal kupovať karty (KHL aj NHL- hráčov ktorých som si mohol dať podpísať) a v poslednej dobe zbieram karty aj do zbierok - Philadelphiu. Ricka Nasha, Annaheim ale iba Mighty Ducks (páčia sa mi dresy a logo :D) + vybrané sety respektíve subsety ktoré sa mi páčia (momentálne napríklad subset UNDER THE FLAG z tohtoročných KHLiek :) ) V súčasnosti zbieram hlavne lacenjšie karty (radovky+ nejaké tie inzerty) keďže na tie drahšie nejsú peniažky :( :confused00241 Takže to je asi tak všetko a verím že sa mi aj vďaka luďom tuto na fóre rozrastie o nejaké nové kartičky :)
Zbieram :
Philadelphia Flyers
Rick Nash
Joel Ward

PODPISY
ondrej1217
Rookie
 
Príspevky: 63
Registrovaný: Uto Apr 30, 2013 4:08 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Energy » Sob Mar 08, 2014 7:11 pm

vítam ťa tu, som rád, že aj niekto z mladších ročníkov zbiera karty :00002991 (mám 25, takže dôchodca nie som, ale je pomenej zberateľov z generácii mne mladších)
Energy
All-Star
 
Príspevky: 653
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 2:22 pm

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Sob Mar 08, 2014 8:29 pm

dalsi zberatel Flyers! vitaj :bravo
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod MHossa18 » Ned Mar 16, 2014 2:39 pm

Nechcem spamovať v iných témach tak to napíšem tu...
Vďaka za privítanie medzi moderátorský tím. Pevne verím, že budem prínosom a aspoň troškou pomôžem pri chode fóra. Samozrejme, čokoľvek budete mať na srdci, môžete sa na mňa obrátiť.
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Vitajte

Poslaťod eazyi » Uto Apr 15, 2014 9:16 pm

Johann66 píše:Ahoj, jmenuji se Honza, je mi skoro 30 a jsem z Olomouce. Na forum se vracim asi po dvou letech. Ke kartam jsem se dostal nekdy v roce 1997. Sbirani vydrzelo asi 4 roky, sbiral jsem skoro vse (jeste by to chtelo si vzpomenout kde karty skoncily). Nekdy v roce 2011 jsem prisel na tohle forum a ke kartam se vratil. Ze zacatku jsem sbiral Toma Barrassa, Guy Heberta a Kena Wreggeta. Nyni jsem zustal jen u Kena Wreggeta a jelikoz jsem fanousek reality show Amazing Race a nedavno jsem dokoukal posledni serii jsem si pribral Batese Battagliu. Nakonec nepohrdnu ani Seanem Burkem.
Tot vse o me :)


trochu neskor, ale vitam ta aj ja, a mame rovnaky vkus: Amazing Race, najuzasnejsia relacia, aka kedy v tv vznikla!!! :bravo
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Matvichuk » Ned Máj 04, 2014 3:06 pm

Ahojte, pred nejakým časom som tu už pôsobil a viem že ste super komunita...Potom som so zbieraním na istý čas prestal a teraz mi začína asi zase chýbať. A hlavne nejaká normálna diskusia s ľuďmi čo rozumejú hokeju pretože na šport.sk to nejde ;)
K predstaveniu, volám sa Maťo, mám krátko pred maturou čiže momentálne času málinko ale pokúsim sa sem čoskoro nejako prispievať, niekedy behom budúceho týždňa sa pokúsim sem nahodiť čo môžem ponúknuť iným zberateľom. Mám toho dosť a tie karty by asi mohli niekomu spraviť radosť :) A postupne po čase si asi začnem pomaličky zháňať aj nejaké karty Tatara, rýchlo sa stal mojim obľúbencom ale prosím zatiaľ ma nezavaľujte ponukami :mrgreen: Ďakujem.
Inak fandím Bostonu a Manchestru United...:)
Obrázok užívateľa
Matvichuk
Semi-Pro
 
Príspevky: 380
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 9:18 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Hans » Štv Máj 15, 2014 1:17 am

Zdravím,

sice jsem tu už registrovaný hodně dlouho, ale taky hodně dlouho jsem tu nebyl aktivní, takže se sluší se znovu představit kolegům, co mě neznají.

Jmenuju se Honza a je mi 31 let. Ke kartám jsem se vrátil po asi 15 leté pauze v roce 2008 a baví mě to do dnes. Sbírám všechno co se dá. :D Podpisovky všeho druhu, inserty a game-used karty brankářů, RC karty. Zkrátka všechno na co mám chuť si pořídit nebo získat při nějaké dobré výměně. Pár věcí se změnilo. Už skoro vůbec nebreakuju. Peníze už se používají na důležitější věci než karty. :D Na ebay už taky vůbec nevysedávám. Zkrátka se pro mně sběratelství stalo zábavou v tom pravém slova smyslu. Už se nestresuju tím, že mi něco někde uteče nebo že nebudu mít všechno co chci. O tom to není.

Co se týče hokeje tak se srdcovou záležitostí se stali Detroit Red Wings. Ale jsem schopnej se dívat na jakýkoliv zápas NHL. Oblíbených hráčů mám v každém týmu několik a těch neoblíbených taky pár je. :D Ale dejme tomu, že mezi nejoblíbenější hráče patří Detroitské duo Datsyuk/Zetterberg a letos mě hodně bavil Gustav Nyquist. No a pak hodně obdivuju Skandinávskou brankářskou školu, takže fandím borcům jako Pekka Rinne, Henrik Lundqvist, Tuukka Rask atd.

Tak ještě jednou všechny zdravím.
Hans
All-Star
 
Príspevky: 1271
Registrovaný: Uto Jún 09, 2009 9:33 pm

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Štv Máj 15, 2014 6:34 am

Vitaj medzi nami!
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod metallica » Štv Máj 15, 2014 7:47 am

vitaj spat :bravo
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Vitajte

Poslaťod laogamer » Štv Sep 11, 2014 1:33 pm

Ahojte

som tu uz nejaky cas ale tato tema ma nejako obisla.Som Ladislav zo stredneho slovenska mam 29rokov par uzivatelov ma tu uz pozna cez ss a nejake tie trejdy.S kartami som zacal v zlatej ere 90rokov ked ich este boli plne trafiky.Zbieram karty 90rokov konkretne kompletizujem sety a inzertne sety, ako priklad
uvediem seriu Parkhurst international 95-96 ktora patri k mojim srdcovkam. Postupne som zacal zbierat aj Roya, Brodeura a Haseka na radovkach a inzertoch do roku 2000. Forum sa snazim navstevovat denne aj bez prihlasenia.
Tiez by som sa chcel ospravedlnit niektorym uzivatelom od ktorych som dostal ponuky, vdaka mojej pracovnej zaneprazdnosti a mrcha chorobe, ktora sa vyskytla u mojho otca pendlujem medzi vlastnou pracou a povinnostami.
Vzdy ked sa chcem vratit v plnej sile na toto forum a hlavne ku kartickam sa nieco stane a na karticky mi nezostava
cas. :confused00241
Na toto forum vsak nikdy nezabudnem a akonahle to situacia dovoli som tu zas,za ulohu si dam zaktualizovat moju temu v pkv a cakat na vase ponuky, chcem len upozornit aby mali so mnou uzivatelia trosku pochopenia a hlavne trpezlivosti.

:00002991
ZBIERAM BASE SETY A INZERTNE SETY OD 94 DO ROKU 99
Wantlist: viewtopic.php?f=80&t=18027
Wantlist FOTO - https://laogamer.rajce.idnes.cz/Wantlist_2022_2/
Obrázok užívateľa
laogamer
Semi-Pro
 
Príspevky: 157
Registrovaný: Sob Máj 08, 2010 11:22 am

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úvod a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist