Vitajte

vitajte na hokejovekarty.sk, v tejto sekcii sú informácie a pravidlá, všetci noví užívatelia povinné čítať !!!

Vitajte

Poslaťod metallica » Uto Máj 06, 2008 3:26 pm

Rád by som Vás privítal na novej stránke, ktorá by mala byť domovom pre zberateľov kariet športovcov, hlavne z Čiech a Slovenska, keďže u nás takéto fórum chýba.
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Vitajte

Poslaťod x-bat » Uto Máj 06, 2008 7:35 pm

Drzim palce a doufam, ze se to poradne rozbehne ;)
Obrázok užívateľa
x-bat
All-Star
 
Príspevky: 638
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 7:27 pm
Bydlisko: Brno

Re: Vitajte

Poslaťod Bacikus » Uto Máj 06, 2008 7:45 pm

Pridavam sa. Dufam, ze sa tu zideme vsetci
Zbieram Gaborika
Bacikus
Rookie
 
Príspevky: 53
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:59 pm
Bydlisko: Topolcany

Re: Vitajte

Poslaťod Luksus82 » Str Máj 07, 2008 8:27 pm

Parker píše:Ahoj vsmem sbieratelom karticek NHL, Omlouwam se za jazyk ale Ćescinu a Slovensky moc neumim. Rad by chom si z Vama rozjel to Forum. U nas V Polsku sbieratelov karticek neni tolko co na Slovensku nebo v Ćesku. Zdravim Marka Sefcika kamarada z ODKLEPNUTO. Podte se taky kouknut ke mnia na karticky http://www.kartynhl.com.pl ,a na nase Polske Forum http://www.kartynhl.fora.pl/ myslim si, ak mame stejne hobby tak nam spoluprace bude klapat :mrgreen:
Parker


Zdravim Polsko a výtam ťa tomto fóre.

Lukas
Obrázok
Obrázok užívateľa
Luksus82
All-Star
 
Príspevky: 1311
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:52 pm
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Vitajte

Poslaťod tom_182 » Štv Máj 08, 2008 11:41 am

Ciao!
paráda, dúfam, že to tu bude fungovať !! :P
Obrázok užívateľa
tom_182
All-Star
 
Príspevky: 848
Registrovaný: Štv Máj 08, 2008 10:44 am
Bydlisko: Žilina

Re: Vitajte

Poslaťod metallica » Štv Máj 08, 2008 1:26 pm

tom_182 píše:Ciao!
paráda, dúfam, že to tu bude fungovať !! :P


tak musia sa o to pricinit vsetci zaregistrovani ;)
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Vitajte

Poslaťod dvoros » Štv Máj 08, 2008 11:14 pm

Tak tohle je paráda.Konečně někdo vymyslel něco užitečnýho pro sběratele hokejových karet.
Hlavně začínající by se tady mohly lecos dozvědět a zase trochu oživit sběratelskou sféru.
Přeju hodně štěstí.
Obrázok užívateľa
dvoros
Rookie
 
Príspevky: 78
Registrovaný: Štv Máj 08, 2008 11:06 pm

Tak a je to tu ! Všetkých zdraví Quido !

Poslaťod Quido » Pia Máj 09, 2008 8:26 am

Bola len otázka času kedy môj bratranec Marek vytvorí takúto stránku. Asi pred rokom sme sa začali rozprávať znovu o kartách po dlhej 8 ročnej odmlke. Niekedy v roku 1998 ma zasvätil do tejto vášne a ja som tomu prepadol a vytrval som v tom do dnes (myslím v závislosti na kartách:)) Marek naopak sa po 2 rokoch stiahol, ale od minulého roka som ho masíroval ako sa to zmenilo aké sú teraz karty nádherné a výsledkom toho je táto stránka ... Keďže Marek je schopný programátor máme sa načo tešiť, len mu musíme pomáhať príspevkami. Ja osobne sa budem maximálne snažiť, ale za tých 10 rokov zbierania som veľa krát nahneval manželku (zbieranie je vášeň a niekedy som to prehnal) a preto sa aj kartám a všetkému okolo nich snažím venovať s mierou (do 10 hodín denne DDDDDDD).

Takže do toho, píšte, zbierajte, pýtajte sa.
Výpredaj (jersey od 1kč) na odklepnuto: http://www.odklepnuto.cz/my-offer-run.php
Moja zbierka na : http://www.christiansofia.com/
E-mail:rastislav@christiansofia.com
Quido
Rookie
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Str Máj 07, 2008 9:10 pm

Re: Vitajte

Poslaťod eazyi » Pia Máj 09, 2008 5:39 pm

ajo ajo!
som Ivan zo Žiaru nad Hronom, Slovensko, a zbieram basketbalové karty- konkrétne rozohrávača Chicago Bulls Larryho Hughesa, tak dúfam, že sa tu ešte niekto s takýmto záujmom nájde. mám aj nejaké hokejové karty, väčšinou radovky a inserty z 90 rokov, rád vymením za basketbalové alebo predám za veľmi nízke ceny. zoznam pošlem na požiadanie

tak zatiaľ na úvod toľko

ps. mám záujem absolútne o každú kartičku Larryho Hughesa, vrátane tých najvzácnejších, takže ak niekto niekedy náhodou narazí na jeho kartičku, dajte mi vedieť. díky
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: Vitajte

Poslaťod metallica » Pia Máj 09, 2008 6:37 pm

tak uz mame aj basketaka, dufam ze sa pridaju aj dalsi ... inak keby si chcel, mozem ti poslat dve radovky z tohtorocnych SPx Finley a Foye, mne su na nic, mi do nich jeden zabalil hokejove karty

Obrázok
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: Vitajte

Poslaťod Quido » Pia Máj 09, 2008 9:57 pm

eazyi píše:ajo ajo!
som Ivan zo Žiaru nad Hronom, Slovensko, a zbieram basketbalové karty- konkrétne rozohrávača Chicago Bulls Larryho Hughesa, tak dúfam, že sa tu ešte niekto s takýmto záujmom nájde. mám aj nejaké hokejové karty, väčšinou radovky a inserty z 90 rokov, rád vymením za basketbalové alebo predám za veľmi nízke ceny. zoznam pošlem na požiadanie

tak zatiaľ na úvod toľko

ps. mám záujem absolútne o každú kartičku Larryho Hughesa, vrátane tých najvzácnejších, takže ak niekto niekedy náhodou narazí na jeho kartičku, dajte mi vedieť. díky


Ahoj Ivan !

Tak sme sa tu stretli. Ja som dušou baskeťák (aktívne robím všetky kolektívne športy, ale najradšej mám basket, aj môj syn ho hrá aktívne už 5 rok), ale viac zbieram hokejové karty. Mám menšiu zbierku Jordana a celkom slušnú zbierku Nowitzkeho. Hughesa poznám málo, prečo práve jeho? Vyšli mu celkom pekné karty s Lebronom Jonesom a tým sú aj drahé .......
Na ukážku aj pre iných :
http://cgi.ebay.com/UD-SP-LEBRON-JAMES- ... dZViewItem
Výpredaj (jersey od 1kč) na odklepnuto: http://www.odklepnuto.cz/my-offer-run.php
Moja zbierka na : http://www.christiansofia.com/
E-mail:rastislav@christiansofia.com
Quido
Rookie
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Str Máj 07, 2008 9:10 pm

Re: Vitajte

Poslaťod eazyi » Pia Máj 09, 2008 10:22 pm

nazdar! tak preco Larry? je to jeden z tych pripadov, srdcovka, predtym bol najoblubenejsim Grant Hill, este ked hraval v Detroite, no potom sa zranil, dlho pauzoval a prisiel cas na ineho hraca, poctiveho timoveho hraca, schopneho branit i utocit a ukazat nejake tie paradicky- highlighty, najma v skorych rokoch kariery, stale mlady, nema este 30, dufam ze si este jeho hru a karticky uzijem par rokov, hraval ako jeden iba z dvoch hracov vobec v nba v jednom time i s jordanom i s lebronom jamesom. 04/05 bol v all-defensive teame nba, viedol ligu v ziskanych loptach na zapas, vtedy mal aj najlepsi priemer kariery, 22 bodov na zapas
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Luksus82 » Pia Máj 09, 2008 11:16 pm

eazyi píše:ajo ajo!
som Ivan zo Žiaru nad Hronom, Slovensko, a zbieram basketbalové karty- konkrétne rozohrávača Chicago Bulls Larryho Hughesa, tak dúfam, že sa tu ešte niekto s takýmto záujmom nájde. mám aj nejaké hokejové karty, väčšinou radovky a inserty z 90 rokov, rád vymením za basketbalové alebo predám za veľmi nízke ceny. zoznam pošlem na požiadanie

tak zatiaľ na úvod toľko

ps. mám záujem absolútne o každú kartičku Larryho Hughesa, vrátane tých najvzácnejších, takže ak niekto niekedy náhodou narazí na jeho kartičku, dajte mi vedieť. díky


Nazdar Big L :D , rad ta tu vidim, dlho sme sa nevideli :lol: ........... dufam ze budes dobry a nebudes nam tu robit bordel :mrgreen: .........a zajtra sa ozvy
Obrázok
Obrázok užívateľa
Luksus82
All-Star
 
Príspevky: 1311
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:52 pm
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Vitajte

Poslaťod Luksus82 » Ned Máj 11, 2008 7:56 pm

[/quote]Tak sme sa tu stretli. Ja som dušou baskeťák (aktívne robím všetky kolektívne športy, ale najradšej mám basket),[/quote]

Hadam sa raz stretneme a dame nejaky ten match :D
Obrázok
Obrázok užívateľa
Luksus82
All-Star
 
Príspevky: 1311
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:52 pm
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Vitajte

Poslaťod Kovalchuk » Ned Máj 11, 2008 9:52 pm

Zdrawim všechny sběratele karet, a chci pochválit ten super napad s timhle vebem. Sbírám Patricka Roye v Montrealu do roku 96 a Ilyu Kovalchuka, tak kdyby jste měli něco doma co by se vám chtělo prodat tak se mi ozvěte.
Sbírám karty Cama Warda - www.wardcards.websnadno.cz
Obrázok
Obrázok užívateľa
Kovalchuk
Rookie
 
Príspevky: 9
Registrovaný: Štv Máj 08, 2008 9:52 pm

Ďalší

Späť na Úvod a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist