Vitajte

vitajte na hokejovekarty.sk, v tejto sekcii sú informácie a pravidlá, všetci noví užívatelia povinné čítať !!!

Re: Vitajte

Poslaťod Petkoo5 » Pon Jún 03, 2013 2:45 pm

Vitaj u nás :)
J-S Giguere
UD Ultimate 2010/11 Nicknames Auto /25 15/20
Sign Of The Times 2009/10 xx/74
Obrázok užívateľa
Petkoo5
All-Star
 
Príspevky: 552
Registrovaný: Pia Jún 20, 2008 7:32 pm
Bydlisko: Žilina

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Str Jún 19, 2013 2:43 pm

Vitaj medzi nami, celkom dobry vyber golmana ;)
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Turok » Ned Jún 30, 2013 7:59 pm

Caute,

volam sa Miso a som z Prievidze. Od malicka som hokejovy fanusik telom aj dusou, k comu automaticky patri aj zbieranie kariet. Venoval som sa tomuto hobu okolo rokov 1997-2002, takze Malkina a inych u mna nikto zatial nenajde ;) Vraciam sa k tomuto hobby po +- 10 rokoch, takze sa najprv musim zorientovat.

Obecne zbieram vsetkych slovakov (najma Bondru) a nemam ziadny oblubeny team. Urcite chcem zozbierat sety insertov zo starsich rocnikov, z ktorych uz nieco mam. Napr. Local Legends a Mistery Finest z Topps 98/99.
Obrázok užívateľa
Turok
Semi-Pro
 
Príspevky: 140
Registrovaný: Ned Jún 30, 2013 7:38 pm
Bydlisko: Prievidza

Re: Vitajte

Poslaťod Luksus82 » Pon Júl 01, 2013 10:59 am

vitaj na palube :00002991
Obrázok
Obrázok užívateľa
Luksus82
All-Star
 
Príspevky: 1311
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:52 pm
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: Vitajte

Poslaťod Johann66 » Uto Júl 23, 2013 3:47 pm

Ahoj, jmenuji se Honza, je mi skoro 30 a jsem z Olomouce. Na forum se vracim asi po dvou letech. Ke kartam jsem se dostal nekdy v roce 1997. Sbirani vydrzelo asi 4 roky, sbiral jsem skoro vse (jeste by to chtelo si vzpomenout kde karty skoncily). Nekdy v roce 2011 jsem prisel na tohle forum a ke kartam se vratil. Ze zacatku jsem sbiral Toma Barrassa, Guy Heberta a Kena Wreggeta. Nyni jsem zustal jen u Kena Wreggeta a jelikoz jsem fanousek reality show Amazing Race a nedavno jsem dokoukal posledni serii jsem si pribral Batese Battagliu. Nakonec nepohrdnu ani Seanem Burkem.
Tot vse o me :)
Naposledy upravil Johann66 dňa Uto Júl 23, 2013 9:24 pm, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
Johann66
Rookie
 
Príspevky: 20
Registrovaný: Sob Jan 29, 2011 11:12 pm
Bydlisko: Olomouc

Re: Vitajte

Poslaťod worlikk » Uto Júl 23, 2013 8:32 pm

Ahoj, i já smažu restík v podobě chybějícího představení. Jmenuju se Honza, je mi 26 a jsem z Prahy. Karty jsem sbíral od sezony 94/95, kdy vyšly první karty extraligy, zhruba do roku 2003 a vrátil jsem se k nim v roce 2008. Dřív mi bylo jedno, co sbírám, takže se vedle extraligových karet protočily týmy jako Quebec/Colorado, Buffalo, Pittsburgh, Detroit, ale taky Florida, Tampa nebo Dallas. Stejně tak jsem sbíral Jágra nebo Haška.
Po návratu jsem se začal orientovat primárně na jeden z nejstarších a nejznámějších československých klubů - Spartu. Vedle toho sbírám karty Tomáše Pöpperleho, Davida Kočího a Jirky Vykoukala, tedy hráčů, kteří zanechali a snad ještě zanechají stopu v holešovickém klubu. Z karet NHL občas přidám nějaké insertní sety (např. MVP 2002/02 Vital Forces nebo Topps/OPC 2000/01 Own the Game) nebo karty Čechů. Od loňska jsem se okrajově vrhl na podpisy, takže se mi podařilo díky výluce získat zajímavá jména.
V NHL je pro mě číslem jedna Colorado (ještě z dob Quebecu), v oblibě mám pak např. Chicago, Boston, eventuálně Montreal

Díky za pozornost :)
Sháním puk ze zápasu Sparta-Rangers!

D. Kočí 27(+2 neoficiální) T. Pöpperle 107
TOP WANTED - MS #156 Pöpperle PP
TRADELIST
WANTLIST
http://worlikk.websnadno.cz/
Obrázok užívateľa
worlikk
Rookie
 
Príspevky: 72
Registrovaný: Pia Mar 16, 2012 4:19 pm
Bydlisko: Praha

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Str Júl 24, 2013 7:43 pm

chlapi velmi mile predstavenie od oboch! :bravo
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod wallace3 » Pon Okt 28, 2013 3:24 pm

Takže volám sa Števo, mám 27 rokov, pochádzam z ďalekého východu :D... kartičky asi ako každý som zbieral v 90. rokoch no nestaral som sa o nich, asi minulý rok som skoro všetky za symbolickú cenu predal.. nechal si Slovákov a svoju zbierku Wien 96´ a začal rozmýšľať do čoho sa pustiť. Keďže za 15 rokov sa toto hobby úplne zmenilo, nebol som si istý ako a kde začať. Napokon asi pred mesiacom som sa rozhodol zbierať len jedného hráča, ním je Justin Schultz z Edmontonu. Zaujala ma jeho kontroverzná cesta do NHL. Samozrejme som ho začal sledovať pozornejšie páči sa mi jeho ofenzívny štýl obrancu. Ako som spomínal rozhodol som sa asi len pred mesiacom... takže v zbierke mám zatiaľ len 7 kartičiek :cry: a nejaké 3 sú zatiaľ na ceste. Trošku sledujem aj ceny na ebay.. no za niektoré tam idú pálky od 50 a vyššie, to mi príde veľa... takže zatiaľ len radové karty, nejaké paralelné a možno si na sviatky urobím nejakú radosť. Takže to asi bude tak všetko.
Obrázok užívateľa
wallace3
Rookie
 
Príspevky: 10
Registrovaný: Pon Okt 28, 2013 2:26 pm

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Pon Okt 28, 2013 3:52 pm

Števo vitaj na fore!
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Uto Okt 29, 2013 3:36 pm

vitaj medzi nami! :bravo
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Energy » Uto Jan 14, 2014 2:44 pm

ahojte, volám sa Patrik, mám 25r.
kartičky ako iní mnohí som zbieral na základnej škole (bolo to priaznivé obdobie pre toto hobby)
som z Michaloviec, tak sa zároveň chcem spýtať, či ešte existuje nejaký stánok v MI resp obchod, ktorý by ich predával - neviem či ma to chytí, uvidí sa časom, ale chcel by som si po rokoch rozbaliť nejaký balíček (zatiaľ o e-shopy a pod nemám záujem) tak ako kedysi, keď som bol dieťa :) hoci vtedy som nemal peniaze na kartičky, väčšina z nich bola len pomenená za iné veci a pod, detské kšefty :D
- začal som fandiť San Jose Sharks :rr2
Energy
All-Star
 
Príspevky: 653
Registrovaný: Uto Jan 14, 2014 2:22 pm

Re: Vitajte

Poslaťod Jablin » Uto Jan 14, 2014 5:11 pm

Som rad, ze je tu dalsi zberatel z Michaloviec, tak vitaj. V MI neviem o ziadnom obchode, kde by sa dali karty zakupit..
Jablin
All-Star
 
Príspevky: 502
Registrovaný: Uto Jan 10, 2012 11:52 pm
Bydlisko: Michalovce

Re: Vitajte

Poslaťod penguins 1 » Uto Jan 14, 2014 8:06 pm

Vitaj a prajem ti pekne zberatelske úspechy
Obrázok užívateľa
penguins 1
Semi-Pro
 
Príspevky: 300
Registrovaný: Str Mar 02, 2011 10:04 pm
Bydlisko: BYTČA

Re: Vitajte

Poslaťod Dawson99 » Uto Jan 28, 2014 12:14 pm

Zdravim vsechny sberatele hokejovych karet Jmenuji se Honza - Dawson99

Je mi 27 let a ke sbirani jsem se dostal jako maly kluk kdyz na zakladni skole kazdy v papirnictvi nakupoval hokejove karty ruznych znacek a pak o prestavce jsme menily jak vztekly. :tlap Drive jsem nesbiral urciteho hrace ale postupem casu me zaujmul WAYNE GRETZKY koho by take nezaujmul,tak sem zacal sbirat jeho karticky ale asi jako kazdy Cech v 90 letech sbiral JAROMIRA JAGRA a DOMINIKA HASKA tak me to zustalo do dnes ... akorat diky tomu ze sbiram uz Jagra a Gretzkyho tak sem se rozhodl zkoncit se sbiranim Haska .. Dostal sem se cca na nejakych 500 kusu karticek ale nejde sbirat vsechny najednou uz jen kvuli financim :cry: v nejakych 16 letech sem se sbiranim zkoncil a jak sem sbirku karet odlozil tak sem se k ni ted pred 3 roky vratil a rozsiruji ji o kusy ktere jeste nemam ... :bravo
Dale jeste sbiram karty : HC ENERGIE KARLOVY VARY , David Honzík v uvodu webove stranky najdete vse podstatne co sbiram

Pokud mate neco s toho co sbiram a nenasli jste to u me ve sbirce budu rad za kazdou nabidku :) Dekuji :loco1

Davam dohromady svuj web az bude hotovy pridam odkaz.
Obrázok
ObrázokObrázokObrázok
Obrázok užívateľa
Dawson99
Rookie
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Uto Jan 28, 2014 1:55 am
Bydlisko: Marianské Lázně

Re: Vitajte

Poslaťod maracik » Uto Jan 28, 2014 1:31 pm

ahoj, vitaj medzi nami. dakujeme za predstavenie tvojho nicku :bravo
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9927
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

PredchádzajúciĎalší

Späť na Úvod a pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist