Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

čo vás zaujalo na zelených trávnikoch ? / what's new on grass ?

Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod Luksa9 » Uto Feb 08, 2011 9:49 pm

tak zakládám téma o vašich nejméně oblíbených fotbalistech :beer u hokeje je docela dobrá diskuze doufám že se to povede i tady ...... bylo by fajn kdyby jste každý ihned přidali i důvod :beer

1. Cristiano Ronaldo - arogance
2. Zlatan Ibrahimović - viz ronaldo :sign00201
3. Martin Skrteľ - i když je to hráč klubu mého srdce tak si výroky vůči českým hráčům mohl nechat pro sebe
Obrázok užívateľa
Luksa9
Semi-Pro
 
Príspevky: 322
Registrovaný: Sob Jan 16, 2010 9:22 pm

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod maracik » Str Feb 09, 2011 9:44 am

u mna idu na rovnakej urovni:
1. cely ManU, a hned vedla nich rosicky, aj ked hra za arsenal, nechapem samotneho wengera, ako takeho hraca moze mat vo svojom time, pretoze niekolko dolezitych zapasov tomas evidentne nezvladol, teraz ten posledny na Newcastli bije najviac do oci aj s udajnym vysetrovanim korupcie :help1
2. Adebayor - bez komentara
3. Jan Kozák, Hološko, Petr Cech
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9923
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod ovechkin88888888 » Str Feb 09, 2011 3:49 pm

Jednoznačne je to C. Ronaldo a Ibrahimovič... Správajú sa ako bohovia, hrajú dobre, len keby neboli takí....
Obrázok
Obrázok užívateľa
ovechkin88888888
All-Star
 
Príspevky: 571
Registrovaný: Uto Mar 31, 2009 9:02 pm
Bydlisko: Ilava Slovensko

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod ELAGO » Str Feb 09, 2011 11:20 pm

Ibrahimovič - arogantný a namyslený, veľmi preceňovaný, pritom je od neho xy lepších útočníkov.
Rosický - tiež dosť preceňovaný, neviem, načo ho v Arsenale ešte držia, navyše má blbé kecy...
Hamšík, Škrtel, Weiss - z Hamšíka sa idú po.rať, no keby bol fakt taký dobrý, už nie je v Neapole. Navyše v repre som ho ešte nevidel odohrať dobrý zápas. Na čo nám je taký hráč? A odporúčal by som mu plastickú operáciu ksichtu. Škrtel - asi jedna z najhorších kúp Liverpoolu v histórii, drevené nemehlo. Weiss - ak sa naučí hrať kolektívne a prestane robiť fintičky, ktoré v podstate ani robiť nevie, možno ho z tohto zoznamu vymažem.
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod MHossa18 » Str Feb 09, 2011 11:51 pm

1. náš "nebezpečný" kapitán repre Hamšík. Neviem začo on nosí tú kapitánsku pásku - vysvetľujem si to len tak, že v kabíne losovali kto ju bude nosiť a on v hre kameň-papier-nožnice vyhral :confused00241 . Neznášam ho, pretože je to asi najprecenovanejší futbalista sveta. Chelsea zaň ponúka 40 miliónov, ja byť majiteľ klubu tak oň ho ani nezakopnem.
2. C.Ronaldo - úžasný FUTBALISTA, inak 0 bodov, ak by som ho vzal iba z pohľadu futbalistu tak tu určoite nie je, ale jeho aféry a pod. :hnev
3. Je to tím a to Real Madrid - pretože všetko dobre vykúpi, no asi si neuvedomujú, že hrať futbal môže iba základná jedenástka - tak premrhajú talentom viaceré hviezdy resp. v reale sa stratia a totálne premrhajú talentom viz van Nistel Rooy, Beckham a pod.
4. Všetky talianske skorumpované tímy resp. celá mafiánska liga - katastrofa... čo kolo to 10 a viac penált - je toto normálne? :boxing
5. hráči ako Ibrahimovic, Ronaldo(originál Ronaldo..) a všetci simulanti typu Paľo Masaryk zo Slovanu, ktorý aspoň keby vedel hrať tak OK, ale hraje za BA a ešte sa aj háda s fanúšikmi ukazuje neslušné gestá - proste tomu sa hovorí "charakter" :pisk
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod dusano13 » Štv Feb 10, 2011 8:41 pm

Spomínate tu Ronalda, Ibrahimoviča a Hamšíka, tiež ich nemusím, hlavne prví dvaja sú strašne namyslený a napr. Ronalda som nemal rád ani keď hral za M.U., ktorého som veľkým fanúšikom, ale oproti týmto sú to milí chlapci.

Môj rebríček okupujú týto kanibali:

1. Na prvom mieste je u mňa suverénne Nemec Harald Schumacher, bol to zurvalec a za tento život ohrozujúci zákrok nedostal ani žltú: http://www.youtube.com/watch?v=tGq7VcaHoqo

2. Duo Bayernu Steffan Effenberg a Oliver Khan, nemôžem si pomôcť ale obidvaja mi pripomínajú vlkodlakov a miestami sa tak aj chovali.

3. Znovu napriek tomu, že som fanúšik M.U. Roy Keane, bol to blázon, nikto normálny nemôže úmyselne spôsobiť dvojitú fraktúru nohy protihráčovi.

4. Marc van Bommel - asi najzákernejší hráč súčastnosti

5. Spoločne: taký vývrhelovia ako Mario Bassler, Paul Gascoigne, Rivaldo, John Terry, Řepka ...
Obrázok

Zbieram J.Sakica a podpisovky http://www.autogramy.wbl.sk/
Moja zbierka game used dresov http://www.wix.com/dusanon13/hranedresy
Obrázok užívateľa
dusano13
Semi-Pro
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:42 am

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod kubi12 » Ned Mar 13, 2011 1:40 pm

Paul Scholes :fighting00501
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubi12
All-Star
 
Príspevky: 515
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Beroun

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod Vatrasek » Ned Mar 13, 2011 3:56 pm

No Kubi zrovna u takovýho hráče by určitě každýho zajímal důvod! :00002991

Sivok - arogantní a namyšlený sparťan
Celá čukotka
Van Persie - kdyby občas přihrál
Obrázok
09-10 Black diamond
Obrázok užívateľa
Vatrasek
Rookie
 
Príspevky: 76
Registrovaný: Štv Júl 29, 2010 4:03 pm

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod hoodko » Ned Mar 13, 2011 11:55 pm

1. Marcelo Salas - asi pro někoho normální hráč, ale když jsem viděl, jak na letišti srazil k zemi malého kluka s památníkem při žádosti o podpis i když měl dostatek času a klid na jeden čmáranec.
2. Lothar Matthaus - od první chvíle co jsem ho viděl hrát a i jako trenér v tom pokračuje
3. Robert Prosinečki - pro mě suverén co na to neměl
4. Gennaro Gattuso - netřeba komentáře
5. Tomáš Řepka, Tomáš Ujfaluši, Radoslav Kováč, Michal Kadlec, Tomáš Sivok a podobné nesmyslné bytosti jaké umí vyprodukovat pouze český fotbal
hoodko
Rookie
 
Príspevky: 80
Registrovaný: Ned Sep 21, 2008 9:47 pm

Re: Vaši nejméně oblíbení fotbalisti

Poslaťod Vasil » Pon Mar 14, 2011 11:04 am

Když pominu asi 70% všech současných hráčů, co jsou mi nesympatičtí čistě kvůli tomu jak vypadají (ano, nemám v oblibě "šampony"), moc mi na výběr nezbyde. Ale stejně - z naší ligy jednoznačně s obrovským náskokem vedou pánové Rudolf Otepka a Jiří Kladrubský. Ze zahraničí je to těžký, ono z těch sestřihů a pár zápasů za rok se blbě hodnotí, většinou si člověk všímá toho co se mu líbí než naopak. Ale už jsem si vzpomněl - Carlos Tevez a nýdrlandi Robben, van Persie, van Nilsterooy. Taky nemám rád repre Portugalska, Real Madrid, Dynamo ČB, Příbram atd atd. Hehe, nakonec se dívám že bych tady napsal celej svět tak toho radši nechám. Ale jinak mám fotbal moc rád :mrgreen: .
Obrázok užívateľa
Vasil
All-Star
 
Príspevky: 1165
Registrovaný: Ned Dec 14, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Brno


Späť na Diskusia o futbale / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist