Digi Sport TV SK/CZ

čo vás zaujalo na zelených trávnikoch ? / what's new on grass ?

Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod Matvichuk » Str Aug 04, 2010 3:22 pm

http://medialne.etrend.sk/televizia-spravy/slovensko-cesky-digi-sport-odstartuje-14-augusta-kupil-corgon-ligu-a-bude-len-v-digi-tv.html

Neviem kam to dať ale čo na to hovoríte? Premier League už nebude na Nove ale na tomto novovznikajúcom kanáli. Kúpili aj Corgoň ligu a repre. Takže kto si bude chcieť pozrieť zápasy Slovenska musí si zriadiť Digi TV. Ja ju mám takže som v pohode a dúfam že sa už STV uvedomí. Ale predsalen to bude minimálne zvláštne. No však uvidíme
Obrázok užívateľa
Matvichuk
Semi-Pro
 
Príspevky: 380
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 9:18 pm

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod Irbe » Štv Aug 05, 2010 10:14 am

no já jsem zvědav jestli jí dá UPC do nabídky tady v ČR nebo se dá chytit jen přes satelit? Nova místo toho radši koupila ruskou ligu a naši Gambáč ligu(práva koupil i Sport2 to se jim musí hodně vyplatit :hufi než aby dávali PL.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???
Obrázok užívateľa
Irbe
All-Star
 
Príspevky: 2123
Registrovaný: Štv Jún 05, 2008 10:33 pm
Bydlisko: Praha 3

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod ELAGO » Uto Aug 31, 2010 10:24 am

Tak toto je dosť škandalózna vec. Nemám tú digi debilnú tv, ani si ju neobjednám. Mal som tú česť pozrieť si to ale u kamoša. Obraz ok, ale trochu zapršalo, a už boli problémy. Navyše žiadne štúdio, žiadni hostia, len upútavky, naj góly, a to stále to isté dokola. :confused00241
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod maracik » Uto Aug 31, 2010 10:40 am

my sme doma digi zriadili len kvoli PL, na nete na to nemame s tatkom nervy a takto aj ked s biednym komentarom je to silno ok!!! hlavne ze to davaju a studio s nejakym vymudrovanym kretenom kludne ozeliem :D
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9923
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod martin » Uto Aug 31, 2010 4:15 pm

Dufam že to Digi skrachuje a budúcu sezónu to pojde niekde v normálnej TV, lebo takto pozerám na nete len Liverpool aj to z anglickým komentárom :goodnight
martin
Semi-Pro
 
Príspevky: 309
Registrovaný: Ned Nov 02, 2008 2:20 pm
Bydlisko: Rožňava

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod Matvichuk » Uto Aug 31, 2010 8:16 pm

Prve dni to bolo jak keby komentovali do plechovky :hufi , teraz sa to uz zlepsilo. Najvacsi problem mam s najdenim nejakeho pravdiveho programu, napr. ked hral Slovan v Nemecku tak som sa dozvedel az v 30. minute na diskusii sport.sk. Vraj by to malo byt na ich webe http://www.digisport.sk , ale to ma zatial hodi len na stranku digi TV. Skoda ze nemaju kvalitnejsich komentatorov, aspon Blazek to zachranuje...
Ale je to jedno, studio tiez ozeliem a pozerat sa na to da.
Obrázok užívateľa
Matvichuk
Semi-Pro
 
Príspevky: 380
Registrovaný: Sob Feb 07, 2009 9:18 pm

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod dusano13 » Str Sep 01, 2010 9:04 pm

Najradšej mám samozrejme Premier league, ale to nie je podmienka aby ju stv vysielala, ale aby nemala práva na reprezentáciu to je HANBA!!!!!!!!!!!!!
Aj debilný SFZ s ich hlúpimi sloganmi "Spojme sa pre futbal" a "Prinesieme Vám futbal bližšie" "Buď aj Ty dvanástym hráčom" a pod si dobre na.rali do huby, keď to dali rumunom. Ešte raz hamba. Ja sa na tie prenosy môžem pozerať, ale zoberte si napr. takého dôchodcu, ktorého baví futbal - dá si zaviesť DIGI? Asi nie a takých prípadov je milión. PL a Corgoň liga sa dá ospravedlniť ale reprezentácia NIE.
Obrázok

Zbieram J.Sakica a podpisovky http://www.autogramy.wbl.sk/
Moja zbierka game used dresov http://www.wix.com/dusanon13/hranedresy
Obrázok užívateľa
dusano13
Semi-Pro
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:42 am

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod ELAGO » Str Sep 01, 2010 11:38 pm

dusano13 píše:Najradšej mám samozrejme Premier league, ale to nie je podmienka aby ju stv vysielala, ale aby nemala práva na reprezentáciu to je HANBA!!!!!!!!!!!!!
Aj debilný SFZ s ich hlúpimi sloganmi "Spojme sa pre futbal" a "Prinesieme Vám futbal bližšie" "Buď aj Ty dvanástym hráčom" a pod si dobre na.rali do huby, keď to dali rumunom. Ešte raz hamba. Ja sa na tie prenosy môžem pozerať, ale zoberte si napr. takého dôchodcu, ktorého baví futbal - dá si zaviesť DIGI? Asi nie a takých prípadov je milión. PL a Corgoň liga sa dá ospravedlniť ale reprezentácia NIE.



ÚPLNÝ SÚHLAS!
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Digi Sport TV SK/CZ

Poslaťod Columbus » Štv Sep 02, 2010 2:17 pm

ELAGO píše:
dusano13 píše:Najradšej mám samozrejme Premier league, ale to nie je podmienka aby ju stv vysielala, ale aby nemala práva na reprezentáciu to je HANBA!!!!!!!!!!!!!
Aj debilný SFZ s ich hlúpimi sloganmi "Spojme sa pre futbal" a "Prinesieme Vám futbal bližšie" "Buď aj Ty dvanástym hráčom" a pod si dobre na.rali do huby, keď to dali rumunom. Ešte raz hamba. Ja sa na tie prenosy môžem pozerať, ale zoberte si napr. takého dôchodcu, ktorého baví futbal - dá si zaviesť DIGI? Asi nie a takých prípadov je milión. PL a Corgoň liga sa dá ospravedlniť ale reprezentácia NIE.



ÚPLNÝ SÚHLAS!


tak tak pripájam aj ja súhlas .. Čo sa týka Digi sport zatial som spokojný i keď dlho som to hladal na satelite .. napokon som to našiel na bývalom kanály music box :bravo
Toto hľadám ponúkajte base , insert , paralelky , jersey , auto)
Victor Hedman
Jakob Markstrom
Jeff Deslauriers
Obrázok užívateľa
Columbus
Rookie
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Dec 09, 2009 11:36 pm
Bydlisko: Levice


Späť na Diskusia o futbale / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist