Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

čo vás zaujalo na zelených trávnikoch ? / what's new on grass ?

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod eazyi » Str Nov 24, 2010 12:42 pm

1:2 prehrali, no hrali proti mnohym neznamym hracom, teda aspon pre mna. Myslel som si, ze ked si v time Chelsea, mas nejaku kvalitu, i ked si v B-cku, cakas na sancu presadit sa do A-cka, tak zahras v LM proti outsiderovi na hranici moznost, teda lepsie, podla mna dost mizerny vykon od mnohych hracov B-cka Chelsea. No zial, i taky staci na porazenie slovenskeho majstra.
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod resa » Pia Dec 17, 2010 3:17 pm

Co říká pan magistr Marák na los? :hufi
Mike Green - 578
Filip Hronek - 31
Erik Karlsson - 676
Roman Polák - 84
Shea Weber - 866

http://resa2.rajce.idnes.cz
Obrázok užívateľa
resa
All-Star
 
Príspevky: 1580
Registrovaný: Pia Mar 20, 2009 7:25 pm
Bydlisko: Třinec

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Lembi » Pia Dec 17, 2010 3:22 pm

AC SPARTA PRAHA - LIVERPOOL FC

Jsem šťasný jako blecha.... :cheer21 :cheer21 :cheer21 :cheer21 :joker2 :joker2 :joker2 :cheer21 :cheer21 :cheer21 :cheer21
To se stane asi tak jednou za život aby hrali dva moje nejoblibenejsi kluby spolu...
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázok
Roman Turek 698 Václav Prospal 218 Roman Horák jr. 105
Obrázok užívateľa
Lembi
All-Star
 
Príspevky: 1085
Registrovaný: Str Nov 26, 2008 11:37 pm
Bydlisko: Košice okres Tábor CZE

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod maracik » Pia Dec 17, 2010 9:56 pm

resa píše:Co říká pan magistr Marák na los? :hufi

ide ma mrdnuuuuuut :D ale ked to sces vyhrat, tak musis porazit kazdeho... toto ale bohuzial neni pripad arsenalu, ked daju barce gol, budem velmi rad :D
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9926
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Daniel.kr88 » Pia Dec 17, 2010 11:02 pm

já sem spokojen starej známej Lyon bysme měli vyřadit
Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Daniel.kr88 » Str Dec 22, 2010 5:44 pm

Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Vasil » Str Dec 22, 2010 5:57 pm

Daniel.kr88 píše:konečně ti Glazrovci odejdou :cheer21
http://fotbal.sport.cz/clanek/180094-ma ... -klub.html

Hmm, a bude to lepší když klub bude řídit někdo s turbanem? Mně je teda Manchester ukradenej a co to nedávají na NovaSport i celá liga, ale myslel jsem že jeden rozhazovačnej klub jim ve městě stačí. No uvidíme jak to dopadne, v City to zezačátku vypadalo sympaticky, třeba United nebude stejnej.
Obrázok užívateľa
Vasil
All-Star
 
Príspevky: 1165
Registrovaný: Ned Dec 14, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Brno

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Lembi » Sob Feb 12, 2011 2:34 pm

Tak kdo se chysta na zapas Sparta - Liverpool??
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázok
Roman Turek 698 Václav Prospal 218 Roman Horák jr. 105
Obrázok užívateľa
Lembi
All-Star
 
Príspevky: 1085
Registrovaný: Str Nov 26, 2008 11:37 pm
Bydlisko: Košice okres Tábor CZE

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod ELAGO » Str Feb 16, 2011 10:29 pm

Určite pozeráte ARS - FCB. To je krásny futbal, ako z inej planéty.
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod kubi12 » Štv Feb 17, 2011 8:56 am

Takže se vyjadřím k tomu včerejšímu mači. Prohra samozřejmě radost neudělala, ale nějak extra naštvanej taky nejsem (loni po zápasech s Interem a prvním duelu s Gunners to bylo horší). Je to jenom o gól a odveta se hraje na Nou Campu, takže nic rozhodně neni ztracené. Zápas byl velmi pěkný, ale loni to bylo podle mě ještě o stupínek výš. Co se hráčů Barcy týče, tak nejlešpí výkon podal jednoznačně Messi, který se to nebál brát na sebe a hodně hru rozhýbával. Naopak nejsem spokojen s dvojící hráčů, za prvé je to Dani Alves (kterého moc nemusím), sice hrál svůj standart ve předu, ale u obou gólů, nebyl na svém místě v obranně, takže jsou částečně podle mě na jeho triko, druhým provinilcem zápasu je V.V., první gól byl jednoznačně jeho :bang1 Hráče Arsenalu hodnotit nebudu, ale nejvíc se mi už delší dobu líbí Wojciech Szczesny - fakt suprový talent a nebránil bych se vůbec, jeho přestupu do Barcy :bravo Co se postupu týče, tak pokuď Barca nepostoupí (já nestahuju kalhoty, to ne, vždyť brod je ještě daleko :sign00201 ), tak pokuď se k tomu nenamíchne v druhém zápase rozhodčí, tak se z toho ne......, protože Arsenal je super mužstvo, předvádějící pohledný fotbal a jsou mým druhým nejoblíbenějším klubem hned po Barce, ale byla by to škoda, kdyby už Barca získala titul (což pro mě osobně je nejvíc) a pohár po finálové výhře na Realem, tak by byla škoda neudělat opět treble, jako v 1.sezóně pod Pepem (08/09), protože podle mě hraje letos Barca nejlepší fotbal Guardiolovi éry :bravo Teď si to du vyžrat do školy, odpoledne přidám ještě jeden postřeh, který teď nestíhám, doufám že mi neujede bus do Práglu :sign00201
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubi12
All-Star
 
Príspevky: 515
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Beroun

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod maracik » Štv Feb 17, 2011 9:17 am

ja ako byvaly brankar by som k prvemu golu povedal len tolko, ze postoj a krytie prednej tyčky bolo od valdeza velmi atypicke... este aj ten frajersky postoj s rukami dole, ked uz videl, ze RVP ide strielat, nechapem doteraz! celkovo mač super, davno som nebol taky hecnuty, ako vcera vecer, hlavne Koscielny predviedol top, slabina arsenalu urcite krajni beci, eboue bol chvilami mimo, clichy aspon par krat zabojoval. a MOTM jednoznacne NIE fabregas, ani strelec golu na 2:1 ale Jackoooooooo Wilsheeeeeeeeeeeeeeere :D to čo ten chlapec v jeho veku predvadzal v prehustenom strede ihriska, amerika, gace dole :cheer21
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9926
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Vasil » Štv Feb 17, 2011 11:17 am

Já bych naopak Messiho moc nechválil. Hráč jako on prostě z těch šancí MUSÍ! dat aspoň jeden gól. Jiínak se mi včera opět potvrdilo, že když nehraje Puyol, Barca se prostě neumí hecnout tak, aby hrála celej zápas naplno. Jestli bude v odvetě chybět on i Pique, mohlo by byt zle (v tom případě bude jediná možnost mít 100% držení míče :) ). K Arsenalu - Wilshere supr, golman taky dost dobrý. Před zápasem jsem měl největší strach ze soubojů Maxwell - Walcott, ale Theo se za celej zápas rozběhl snad jen jednou a dost mě zklamal. Další zklamání bylo že góly dali zrovna 2 hráči, který mám z celýho Arsenalu nejmíň rád (ještě nemusím Songa - blonďatej černoch, to nikdy nepochopím :mrgreen: ). Jinak fotbal dobrý, ne tak dobrý jako ten loňskej v Londýně, ale o parník lepší než úterní Milan-Tottenham.
Obrázok užívateľa
Vasil
All-Star
 
Príspevky: 1165
Registrovaný: Ned Dec 14, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Brno

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod maracik » Štv Feb 17, 2011 11:27 am

tak talianske timy to je o kolečko pomalsi futbal.. som pozeral naposledy as rim s neapolom a po polcase som to vypol. prirovnal by som to ako ked prepnes z NHL na Europsky hokej.
RVP nemam ani ja moc rad, ale vdaka bohu za neho, potom nemam rad v nasom time Rosickeho, Eboueho a Djouroua, skor teda aby som upresnil osobne nesympatie kvoli prejavu hraca, charakter, vyroky v mediach a gesta na ihrisku...
naopak mi chyba Almunia, to je sympatak jak krava :D skoda ze ma velky pokles formy, lebo chytat vie, len to sebavedomie islo velmi dolu po retazi nepodarenych zapasov v PL.
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9926
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod kubi12 » Štv Feb 17, 2011 4:42 pm

A ještě jeden postřeh ze včerejšího zápasu :loco1 Guardiolovo střídání je u Culés kritizováno už dlouho, ale zatím z toho nebyl letos žádný větší problém, ale včera to Pep zazdil. To že šel Villa dolu sem chápal, David má totiž tři fáze hry:
1. hraje strašně, ztrácí míče, brzdí akce, střílí z nesmyslných pozic, není moc aktivní
2. hraje fázi 1, když z ničeho nic se rozeběhne do ulice a dostane míč do neuvěřitelné tutovky, kterou s milimetrovou přesností narve do golmana, nebo vystřelí na parkoviště za Nou Campem :sign00201
3. hraje fázi 1, pak příjde 2. a dá góla = to je fáze 3
Prostě David Villa není můj největší oblíbenec a jsem toho názoru, že kdyby Pep po svém příchodu nezastavil růst Bojana, tak nyní hraje v útoku on a útočné trio by bylo mnohem nebezpečnější a sehranější než nyní.
Zpět k včerejšímu střídání, když šel Villa dolu tajně jsem doufal že bude Bojan, ale na hřiště šel Keita, který je oblíbenec Guardioly, je to hráč, který bojuje, nic nezkazí, ale ani nic nevymyslí a do systému Barcy to stejně jako Villy neni to pravý ořechový. Navíc za stavu 1-0, kdy jsme měli na to přidat poslat místo útočníka na plac záložníka co je častěji v zadu než ve předu, je podle mě přechod na hru beton = stači nám 1-0 :roll: Navíc šel Keita na Iniestovo místo, který byl do tý doby celkem v poho, jenže po odchodu Villy šel na křídlo, kde byl k ničemu a neviděl jsem ho tam u pořádně akce. Takže šel docela logicky dolu, jenže proč místo ofenzivního záložníka šel na hřiště křídelní bek, to sem nepochopil už vůbec :bang1 ve chvíli, kdy měl přijít závěrečný nápor a někdo do útoku (Bojan), tak opět přišel hráč spíš víc dozadu, než někdo kdo udělá průvan ve předu. Prostě včera za toto má u mě Pep obrovský palec dolu :fighting00561
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubi12
All-Star
 
Príspevky: 515
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Beroun

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod raidmer » Pia Feb 18, 2011 11:55 am

maracik píše:ja ako byvaly brankar by som k prvemu golu povedal len tolko, ze postoj a krytie prednej tyčky bolo od valdeza velmi atypicke... este aj ten frajersky postoj s rukami dole, ked uz videl, ze RVP ide strielat


mne sa skor zdalo že isiel kryt center aj ked od takeho hraca ako je robin by mal skor cakat strelu, ja na jeho mieste by som asi tiez dostal taky gol a tiez uz som medzi troma zrdami par krat stal, ale nehccem si ho zastavat som rad ze vyhrali gunneri a tesim sa na odvetu :cheer21
Miikka Kiprusoff - 621; JAKUB
Obrázok užívateľa
raidmer
All-Star
 
Príspevky: 1439
Registrovaný: Štv Jan 15, 2009 8:37 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o futbale / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist