Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

čo vás zaujalo na zelených trávnikoch ? / what's new on grass ?

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod ELAGO » Štv Nov 04, 2010 12:00 am

Vatrasek píše:Tak už jenom Manutd, je tým co nedostal gól :cheer21 :cheer21



SUPER, len tak ďalej :bravo
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod dusano13 » Štv Nov 04, 2010 10:17 am

ELAGO píše:Len zo zvedavosti som na chvíľu prepol na stv: Žilina prehráva 0:7 (!!!). To sú ale žobráci.

Žilinčania to nezvládli, podľa mňa boli už pred zápasom psychicky mimo a tak to aj vypadalo, ale žobrákmi by som ich nenazýval, aj keď je to hanba veliká.
Obrázok

Zbieram J.Sakica a podpisovky http://www.autogramy.wbl.sk/
Moja zbierka game used dresov http://www.wix.com/dusanon13/hranedresy
Obrázok užívateľa
dusano13
Semi-Pro
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:42 am

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MartinLAKings » Štv Nov 04, 2010 2:36 pm

Ešte šťastie, že som to nepozeral a nevenoval som tomu zápasu môj drahocenný čas :hufi Každopádne je to obrovská hanba a veľmi zlá(ale možno pravdivá) reprezentácia nášho futbalu. Prajem im, aby posledné 2 zápasy odohrali so cťou a prípadne aj získali nejaké body a čiastočne tak napravili túto zlú povesť.
Zbieram karty Žiga Pálffyho (cca 835)
Obrázok užívateľa
MartinLAKings
All-Star
 
Príspevky: 1129
Registrovaný: Pia Máj 09, 2008 9:12 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Irbe » Pia Nov 05, 2010 5:43 pm

MartinLA: ale zase bys viděl 7 gólů to jentak neuvidíš :hufi http://fotbal.sport.cz/clanek/177813-vi ... padem.html njn Ronaldo je fakt dement ten zápas jsem viděl Abate ho tam malinko chytil pod krkem(ne jak Bony včera) :fighting00501 může to být nejlepší hráč na světě, jen kdyby nedělal tyhle píč...
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???
Obrázok užívateľa
Irbe
All-Star
 
Príspevky: 2123
Registrovaný: Štv Jún 05, 2008 10:33 pm
Bydlisko: Praha 3

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod dusano13 » Uto Nov 09, 2010 10:06 am

Christiano Ronaldo robí len šaša zo seba. Je jeden z trojice najlepších hráčov sveta, ale podobné simulantské "kúsky" ho len zosmiešňujú. Aj keď som veľmý fanúšik M.U. tak jeho som nikdy nemal rád aj keď hrával za M.U.
Obrázok

Zbieram J.Sakica a podpisovky http://www.autogramy.wbl.sk/
Moja zbierka game used dresov http://www.wix.com/dusanon13/hranedresy
Obrázok užívateľa
dusano13
Semi-Pro
 
Príspevky: 418
Registrovaný: Pia Nov 28, 2008 8:42 am

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod makele » Str Nov 10, 2010 10:51 am

Lembi píše:Co napsat o dnešním zápase Inter-Tottenham? Smekám před Garethem Balem a celým Tottenhamem... Dát 3 góly v 10 lidech Interu je paráda a Bale je talent jako dlouho nikdo v anglickém fotbale... Radil bych Liverpoolu aby ho v zimě koupili....

Najhorsie na tom je ze liverpool ma nemozne vedenie, ktore nedokaze nikoho zohnat za normalne peniaze. Vid Aquilani za 20 mil. alebo Johnson za 18 mil. 38 mil. za dvoch hracou ktore vykony su hodne max 15 mil je nehorazna suma. A ked sa dal van der vart zohnat za lacne peniaze(8,5 mil za takeho hraca to je ako zimny vypredaj- 70%) tak boli necinny.
Zháňam http://hokejovekarty.sk/viewtopic.php?f=80&t=25736

PETER BUDAJ 243

Erik Cernak 34
Obrázok užívateľa
makele
Semi-Pro
 
Príspevky: 376
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 9:40 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MHossa18 » Str Nov 10, 2010 10:15 pm

makele píše:
Lembi píše:Co napsat o dnešním zápase Inter-Tottenham? Smekám před Garethem Balem a celým Tottenhamem... Dát 3 góly v 10 lidech Interu je paráda a Bale je talent jako dlouho nikdo v anglickém fotbale... Radil bych Liverpoolu aby ho v zimě koupili....

Najhorsie na tom je ze liverpool ma nemozne vedenie, ktore nedokaze nikoho zohnat za normalne peniaze. Vid Aquilani za 20 mil. alebo Johnson za 18 mil. 38 mil. za dvoch hracou ktore vykony su hodne max 15 mil je nehorazna suma. A ked sa dal van der vart zohnat za lacne peniaze(8,5 mil za takeho hraca to je ako zimny vypredaj- 70%) tak boli necinny.

Pochybujem ,že by hráč takéhoto kalibru mal záujem o takýto amatérsky klub :pisk
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod makele » Pia Nov 12, 2010 10:40 am

MHossa18 píše:
makele píše:
Lembi píše:Co napsat o dnešním zápase Inter-Tottenham? Smekám před Garethem Balem a celým Tottenhamem... Dát 3 góly v 10 lidech Interu je paráda a Bale je talent jako dlouho nikdo v anglickém fotbale... Radil bych Liverpoolu aby ho v zimě koupili....

Najhorsie na tom je ze liverpool ma nemozne vedenie, ktore nedokaze nikoho zohnat za normalne peniaze. Vid Aquilani za 20 mil. alebo Johnson za 18 mil. 38 mil. za dvoch hracou ktore vykony su hodne max 15 mil je nehorazna suma. A ked sa dal van der vart zohnat za lacne peniaze(8,5 mil za takeho hraca to je ako zimny vypredaj- 70%) tak boli necinny.

Pochybujem ,že by hráč takéhoto kalibru mal záujem o takýto amatérsky klub :pisk

niekto tu fandi ManU a ani nevie preco, ale nenavidi liverpool
Zháňam http://hokejovekarty.sk/viewtopic.php?f=80&t=25736

PETER BUDAJ 243

Erik Cernak 34
Obrázok užívateľa
makele
Semi-Pro
 
Príspevky: 376
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 9:40 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MHossa18 » Pia Nov 12, 2010 5:30 pm

MHossa18 píše:[niekto tu fandi ManU a ani nevie preco, ale nenavidi liverpool

Chceš mi povedať, že neviem prečo fandím ManU to si odkiaľ nabral? Kto povedal, že nenávidím L'pool? Choď si najskôr schladiť hlavu pod studenú vodu a potom sa prihlás a napíš tu niečo pravdivé a nie svoje domienky prevrátené na 100%tnú pravdu ako 14-ročný puberťák.
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod makele » Pia Nov 12, 2010 6:21 pm

MHossa18 píše:
MHossa18 píše:[niekto tu fandi ManU a ani nevie preco, ale nenavidi liverpool

Chceš mi povedať, že neviem prečo fandím ManU to si odkiaľ nabral? Kto povedal, že nenávidím L'pool? Choď si najskôr schladiť hlavu pod studenú vodu a potom sa prihlás a napíš tu niečo pravdivé a nie svoje domienky prevrátené na 100%tnú pravdu ako 14-ročný puberťák.

Nemyslel som ze nevies preco fandis ManU .Prepac za tym "a" mala byt ciarka, lebo som to myslel ze nenavidis liverpool ako kazdy fanusik MANU ale vatsina nevie preco(dovod ze su susedne mesta to je podla mna totalna kravina-to mysli, i pri inych pripadoch, ine je ked su tymy rovnakeho mesta Glasgow,Londyn,..). A to ze kde som nabral ze nenavidis liverpool, no zamysli sa a precitaj si co si napisal, ze amatersky klub. Zato ze sa im momentalne nedari neznamena ze su amateri.
Zháňam http://hokejovekarty.sk/viewtopic.php?f=80&t=25736

PETER BUDAJ 243

Erik Cernak 34
Obrázok užívateľa
makele
Semi-Pro
 
Príspevky: 376
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 9:40 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod ELAGO » Pia Nov 12, 2010 9:40 pm

No nechcem sa do toho miešať chlapci, ale nie je pravda, že každý fanúšik ManU nenávidí Liverpool. Ja osobne ManU milujem, no mám rád aj ostatné anglické kluby a celkovo anglický futbal. Jasné že v lige fandím Manchestru, ale v európskych pohároch akýmkoľvek anglickým tímom. Len tu na primitívnom Slovensku je to tak, že ľudia nenávidia, ani nevedia prečo, a nikdy asi v tom-ktorom meste ani neboli. Ja som mal to šťastie pol roka v Anglicku žiť, a tam je to úplne iné. Tam je zdravá rivalita, žiadne osočovanie. Len priateľské doberanie. Takže nekazme si príjemný piatkový večer.
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MHossa18 » Sob Nov 13, 2010 5:35 pm

makele píše:
MHossa18 píše:
MHossa18 píše:[niekto tu fandi ManU a ani nevie preco, ale nenavidi liverpool

Chceš mi povedať, že neviem prečo fandím ManU to si odkiaľ nabral? Kto povedal, že nenávidím L'pool? Choď si najskôr schladiť hlavu pod studenú vodu a potom sa prihlás a napíš tu niečo pravdivé a nie svoje domienky prevrátené na 100%tnú pravdu ako 14-ročný puberťák.

Nemyslel som ze nevies preco fandis ManU .Prepac za tym "a" mala byt ciarka, lebo som to myslel ze nenavidis liverpool ako kazdy fanusik MANU ale vatsina nevie preco(dovod ze su susedne mesta to je podla mna totalna kravina-to mysli, i pri inych pripadoch, ine je ked su tymy rovnakeho mesta Glasgow,Londyn,..). A to ze kde som nabral ze nenavidis liverpool, no zamysli sa a precitaj si co si napisal, ze amatersky klub. Zato ze sa im momentalne nedari neznamena ze su amateri.

Ja proti l'poolu nechovám nenávisť a amatérsky klub som ich nazval preto, pretože ich vedenie MI trošku pripomína grotesku..inak nič viac-nič menej majú kvalitných hráčov ( až na Škrtela :D) a nechovám voči nim žiadnu nenávisť nejde mi o to, že Manchester a Liverpool sú blízke mestá..tak neviem prečo hádžeš všetkých do jedného vreca ..
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod makele » Pon Nov 15, 2010 9:29 pm

Chcel by som sa oapravedlnit, za to ze som sa nechal uniest. Myslel som to inak ako to asi vyznelo. Ja sam nemam problem s inymi muzstvami ale najviac sa zaujimam o LFC. Momentalne sa liverpool nachadza vo velmi zlej situacii, a trochu ma to nastvalo ze niekto osocuje klub ktory mam rad ale po tom ako si vysvetlil co si tym myslel som musel len s tebou suhlasit. Ich vedenie je mizerne, kupit 70 hracov za 210 milionov a s toho sa ujal len torres je naozaj bieda.
Zháňam http://hokejovekarty.sk/viewtopic.php?f=80&t=25736

PETER BUDAJ 243

Erik Cernak 34
Obrázok užívateľa
makele
Semi-Pro
 
Príspevky: 376
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 9:40 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Columbus » Uto Nov 23, 2010 10:12 pm

Žilina vedie :bravo sice proti lavičke Chelsea ale rad by som bol keby to udržia
Toto hľadám ponúkajte base , insert , paralelky , jersey , auto)
Victor Hedman
Jakob Markstrom
Jeff Deslauriers
Obrázok užívateľa
Columbus
Rookie
 
Príspevky: 97
Registrovaný: Str Dec 09, 2009 11:36 pm
Bydlisko: Levice

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod ELAGO » Str Nov 24, 2010 10:38 am

Ako hrali? Nevidel som zápas, len som si potom pozrel na teletexte, že hrali v podstate proti B-tímu.
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Diskusia o futbale / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist