Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

čo vás zaujalo na zelených trávnikoch ? / what's new on grass ?

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod maracik » Štv Apr 28, 2011 8:21 am

Kerci píše: Nemám rád Barcelonu a vsetkych tych ulízaných cukríčkov co za nu hraju.

krajšie by som to nenapisal :bravo :bravo mali by ist hrat PL, aby vedeli, na co su im chranice na tych krivych nohach :D
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9923
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Kerci » Štv Apr 28, 2011 8:45 am

maracik píše:
Kerci píše: Nemám rád Barcelonu a vsetkych tych ulízaných cukríčkov co za nu hraju.

krajšie by som to nenapisal :bravo :bravo mali by ist hrat PL, aby vedeli, na co su im chranice na tych krivych nohach :D


Sak rychlo by v PL vytriezveli keby hentak zacali skakat do rozhodcu vsetci. Dosli by hrat bars aj do West Hamu a ani ten by im tu hru veru dlho nežral. Messi by chytil take šmýkačky, že by hned skončil na pol roka a rozhodca by to tam ani nezapískal. Sak to sú vy.ebaní filmári. Jako ManU neni moj nejaký oblúbený team ale vo finále bude.
Hot Wantlist: Alex Ovechkin Cards
Kerci
All-Star
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 7:53 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod raidmer » Štv Apr 28, 2011 1:10 pm

Tak ja neviem ake su presne tie chraniče hrube ale tak ako sa tam valali ti Barcania to ako keby nemali žiadne :sign00201
Miikka Kiprusoff - 621; JAKUB
Obrázok užívateľa
raidmer
All-Star
 
Príspevky: 1439
Registrovaný: Štv Jan 15, 2009 8:37 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Kerci » Štv Apr 28, 2011 2:59 pm

No a pre toto nemoze byt spanielska liga najlepsia na svete a ani nikdy nebude. Kto to tvrdi nemoze byt pri zmysloch. Podla mna keby hrala Barcelona a Real Premier League tak by stracali body ako kazdy team z velkej stvorky.
Hot Wantlist: Alex Ovechkin Cards
Kerci
All-Star
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 7:53 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Vasil » Štv Apr 28, 2011 4:28 pm

Kerci píše:No a pre toto nemoze byt spanielska liga najlepsia na svete a ani nikdy nebude. Kto to tvrdi nemoze byt pri zmysloch. Podla mna keby hrala Barcelona a Real Premier League tak by stracali body ako kazdy team z velkej stvorky.

Jasně že by v Premier League ztráceli. Mají prostě postavenej tým na španělskou ligu a na tu to (poslední 2 roky) bohatě stačí.
Obrázok užívateľa
Vasil
All-Star
 
Príspevky: 1165
Registrovaný: Ned Dec 14, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Brno

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MHossa18 » Štv Apr 28, 2011 4:29 pm

A ešte jedna vec. Veľký rozdiel medzi Messim a Ronaldom - Messi je len rýchlejší ako tí druhí... Jednoducho prešprintuje všetkých hráčov a dá gól. Ronaldo(nehľadiac na jeho simulovanie..Teší ma, že už v tom ako-tak poľavil) si ich tam aspoň pekne "vytancuje" a potom dá gól či prihrávku. Medzi týmito dvoma je v tomto obrovský rozdiel. Akto vezmem z čista len po futbalovej stránke a neberiem v úvahu žiadne aféry a herecké výkony na ihrisku. Ronaldo je lepší.
K tomu zápasu. Doteraz mi to hlava neberie, že prečo Mourinha posadili na lavičku. Veď nič nerobil. Jeho správanie bolo v norme... Tá Pepeho červená vôbec nemusela byť, no 10vs.10.. To sa (ako to tu trefne niekto poznamenal) to bago hraje ťažšie, tak jeden jednoducho musel ísť "dole". Škoda toho, že je rozhodnuté. Stav 0:1 by sa dal ešte zvrátiť, no 0:2 je to beznádejné a je mi toho ľúto, hoci baleťákov moc nemusím. Barcelonský futbal(prvé 2-3 vzhliadnuté celé 90 minútovky boli fajn) ma totálne nudí a uspáva. Tých 1000 prihrávok za zápas a tie okaté krížne centrované prihrávky do 16tky kde si nabehne nejaký barcelonský hráč a dá gól ma fest nudia :hnev
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod kubi12 » Pia Apr 29, 2011 4:25 pm

MHossa18 píše:A ešte jedna vec. Veľký rozdiel medzi Messim a Ronaldom - Messi je len rýchlejší ako tí druhí... Jednoducho prešprintuje všetkých hráčov a dá gól. Ronaldo(nehľadiac na jeho simulovanie..Teší ma, že už v tom ako-tak poľavil) si ich tam aspoň ekne "vytancuje" a potom dá gól či prihrávku. Medzi týmito dvoma je v tomto obrovský rozdiel. Akto vezmem z čista len po futbalovej stránke a neberiem v úvahu žiadne aféry a herecké výkony na ihrisku. Ronaldo je lepší.K tomu zápasu. Doteraz mi to hlava neberie, že prečo Mourinha posadili na lavičku. Veď nič nerobil. Jeho správanie bolo v norme... Tá Pepeho červená vôbec nemusela byť, no 10vs.10.. To sa (ako to tu trefne niekto poznamenal) to bago hraje ťažšie, tak jeden jednoducho musel ísť "dole". Škoda toho, že je rozhodnuté. Stav 0:1 by sa dal ešte zvrátiť, no 0:2 je to beznádejné a je mi toho ľúto, hoci baleťákov moc nemusím. Barcelonský futbal(prvé 2-3 vzhliadnuté celé 90 minútovky boli fajn) ma totálne nudí a uspáva. Tých 1000 prihrávok za zápas a tie okaté krížne centrované prihrávky do 16tky kde si nabehne nejaký barcelonský hráč a dá gól ma fest nudia :hnev


:hufi :hufi :hufi :hufi :hufi :sign00201 :sign00201 :sign00201
Nemám čas komentovat celý příspěvek, ale pobavil si mě, je znát že si znalec fotbalu.
"Messi jednoducho prešprintuje všetkých hráčov a dá gól", tak tím pádem my vysvětli proč ještě někdo nenabídl velký prachy Usainu Boltovi, dyť s ním by byl kdokoliv neporazitelný. Ty víš kolik je na světě ve všech soutěžích rychlých hráčů. Ano Messi je sice rychlej, ale každej pořádnej defenzivní hráč by ho uměl umět vykřížit a odebrat či vypíchnout mu míč a když se to dobře načasuje a defenzivní hráč dobře přečtě hru, tak na to není potřeba ani nějaká zázračná rychlost. Je vidět že sleduješ hodně duelů ve Španělské lize a mám na mysli zápasy obou gigantů. Messiho kouzlo je v tom jak si v rychlosti geniálně vodí míč, v jeho výbušném zrychlení, v tom jak prudce dokáže změnit směr s míčem stále přilepený na noze. A navíc Messi má jedno z nejchytřejší a nepřesnějších zakončení. Když se podíváte na některé jeho klasické akce, kdy dostane míč za šestnáckou vklouzne do ní přes soupeřovi obránce jako ryba ve vodě a neudělá to co dělá třeba C.Ronaldo nebo spousta snajprů a jiných hráčů, kteří pošlou míč vzduchem okolo brankářových rukou (to se golmanu chytá docela dobře, pak už to jen na jejich postřehu a rychlosti zásahu), ale Messi ve většině případů stříli okolo nohy na které je v té chvíli brankář zrovna více zapřen a více na ní stojí, chytá se to dost těžko, brankář nejdřív musí přenést váhu na druhou nohu a až pak se může svalit za míčem, ale to už je většinou pozdě. Navíc Messi rozhodně pracuje víc pro tým, víc presuje rozehrávku soupeře, vymýšlí nahrávky za obranu viz. třeba památné Él Clásico na podzim 2010 a Messiho dvě nahrávky na Villu, který z nich dal dva góly a když je potřeba dokáže se vrátit pomoci defenzívě (zde si dovolím připomenout Él Clásico na jaře 2010 (Real Madrid - Barcelona 0:2), kdy v prvním poločase Barca zahrávala roh, na který si naběhli všichni vysocí hráči z defenzívy (Puyol, Pique, Busquets) a Real po rozehrátí rohu ukořistil míč, který vyboxoval Casillas a běžel do protiútoku do nekompletní obrany, ale Messi sprintoval z vápna Realu až k hranici vápna Barcy, kde vybojoval míč, úžasný sprint a Messiho obranný zákrok). Sice se občas může zdát že Leo sóluje, ale to Ronaldo taky a navíc oba úplně jiným způsobem, zatímco Ronaldo u strany čeká na nahrávku, pak si míč zastaví a nějakýma těma čárama márama se snaží procházet přes soupeře, když se jeho akce nevyvyjí dobře a je už dost pod tlakem, tak nenahraje spoluhráči zrovna do moc výhodné situace, navíc pokuď jde do kompletní a dobře rozestavený obrany většinou akorát akci zabrzdí. Messi je jiný v tom že nemá sice čáry máry, ale seběhne si pro míč do hloubi pole a pak ho vyveze ať už je proti němu x soupěřů a jsou jakkoliv zformovaní a navíc i pod tlakem dokáže vymyslet gólovou přihrávku.
K Jožovi z Portugalska, ty umíš odezírat z úst Španělský nadávky, ty víš co Jožka řekl? Jožo je sice velkej pan trenér, ale horká hlava, takže jeho blbost.
K červené kartě Pepeho, musím uznat to, že i když tam šel jak . . . . . , tak alves stihl uhnout a červená být nemusela. Jenže opět všichni vidí je to co se stalo a to co se nepískalo nevidí nikdo achjo. Ano jsou zápasy, ve které nerozhodují o výsledku hráči, ale sudí, ale tenhle to zrovna 2x nebyl, navíc rozhodčí pískal pěkný blbosti na obě strany.
MHossa18 píše:Barcelonský futbal(prvé 2-3 vzhliadnuté celé 90 minútovky boli fajn) ma totálne nudí a uspáva. Tých 1000 prihrávok za zápas a tie okaté krížne centrované prihrávky do 16tky kde si nabehne nejaký barcelonský hráč a dá gól ma fest nudia

Každému se líbí něco jiného, taky mi rve oči když vidím jak hráč má před sebou deset metrů kam může vyvézt balón a okolo dva tři spoluhráče, kteří mají třeba prostoru ještě víc, ale on udělá to, žeho narve na zdař bůh 50 metrů dopředu.
Čekám na tvojí odpověď MHossa18, minule když jsem se v chatu opřel do Scholese, tak si to nějak neřešil, já měl pak pocit že jsem ponížil svými skvělými argumenty (to asi zní nafoukaně, ale dělám si jen srandu :mrgreen: ). Těším se na dobrou diskuzi o fotbale přece jenom v tom hokeji nejsem zas tak zběhlej.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubi12
All-Star
 
Príspevky: 515
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Beroun

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MHossa18 » Pia Apr 29, 2011 10:58 pm

[quote="kubi12"]
Nikto tu nevraví, že som znalec. Pozriem si pár zápasov, sledujem najmä Man United a Premier League. Myslím si však, že na to, aby som napísal svoj názor a ako si tu písal ty citujem "každému se líbí neco jiného". Takže mne sa viac páči hra Ronalda a len kvôli tomu sa mi dostalo veľká porcia výsmechu a to len preto, lebo tu niekto fandí Barce a viac mu imponuje hra Messiho... :confused00241. Mám Ti vysvetliť prečo nikto nechce Bolta? Pretože nemá futbalovú techniku narozdiel od Messiho. Messi je famózny vo vedení lopty, ale zrejme Ti ušla pointa môjho príspevku. Vôbec som tým nechcel povedať to, že Messi vie len behať a strieľať. Jednoducho Messi a Ronaldo sú momentálne na vrchole futbalovej scény patria medzi najlepších a možno aj medzi dvoch najlepších futbalistov. Takže chceš povedať, že takmer každý defenzívnejší hráč by dokázal zastaviť Messiho veď stačí "len" križovať, dobre načasovať a pod. - v rýchlosti v akej to predvádza Messi to je sakramentsky ťažké, takže nemyslím, že to je až také jednoduché... Ale veď Messi takto hrať musí. Veď to je stará obohraná pesnička resp. hra Barcelony... Na stovky a ďalšie stovky prihrávok. On si nemôže dovoliť držať dlho loptu a hrať sa na jednom mieste 5 minút... musí stále rozosielať prihrávky tam a tam a uspávať súpera... Narozdiel od Realu hrajú iným štýlom a tak sa aj Ronaldo podriadi Realu, nie? To nie je o tom, že Messi hraje naľavo a Ronaldo napravo v jednom klube a porovnávame ich. Je to miešanie jabĺk s hruškami. Jednoducho podrobnejšie sa to porovnať nedá.
V celom zápase tam bolo viacerých minút kde sa simulovalo a to na oboch stranách. Opäť spomeniem to ako si spomínal to, že každému sa páči niečo iné. Mne sa jednoducho nepáči hra Barcelony, no je efektná, je to ich taktika a budú takto hrávať dokiaľ niekto nevymyslí proti nim niečo prevratné...
Neviem, keď nemám chuť, alebo jednoducho považujem niekoho príspevok za totálne zbytočný či hlúpy tak zväčša nereagujem. Ja zase vo futbale nie som taktiež až taký znalec. Ja si radšej futbal zahrám, než by som ho mal sledovať. To je asi tak všetko, ak máš ešte nejaké otázky na mňa v kľude napíš :bravo - podiskutujeme..
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Kerci » Sob Máj 28, 2011 10:50 pm

Ab som pravdu povedal ManU mal v tom zapase na viac ale kedze nechal Barcelone po 10 min stred pola, tak to inak dopadnut ani nemohlo. Manchester efektivnejsi ani nemohol viac byt, jedine ze by FCB vyrovnala sama. Skvely Van der Sar vychytal pre cervenych prijatelny finalovy vysledok. Neprisli ani herecke vykony, kedze nebolo treba. Statistiky pre ManU hovoria jasne: ziadny roh, totalne prestrielani, drzanie lopty ani nehovorim. Neviem ci bolo dobre postavit Carricka, Nanni mal hrat od zaciatku. Zasluzena vyhra FCB.
Hot Wantlist: Alex Ovechkin Cards
Kerci
All-Star
 
Príspevky: 1022
Registrovaný: Štv Jún 12, 2008 7:53 pm

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod MHossa18 » Sob Máj 28, 2011 10:53 pm

Kerci píše:Ab som pravdu povedal ManU mal v tom zapase na viac ale kedze nechal Barcelone po 10 min stred pola, tak to inak dopadnut ani nemohlo. Manchester efektivnejsi ani nemohol viac byt, jedine ze by FCB vyrovnala sama. Skvely Van der Sar vychytal pre cervenych prijatelny finalovy vysledok. Neprisli ani herecke vykony, kedze nebolo treba. Statistiky pre ManU hovoria jasne: ziadny roh, totalne prestrielani, drzanie lopty ani nehovorim. Neviem ci bolo dobre postavit Carricka, Nanni mal hrat od zaciatku. Zasluzena vyhra FCB.

krutá realita, viac k tomu nemám čo dodať. o góle Messiho som to vypol, vedel som, že bude nasledovať trpká prehra a pozerať sa mi na tešiacich sa barcelonskych hráčov veru chuť vážne nemám :confused00241
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod Irbe » Sob Máj 28, 2011 11:35 pm

Barca vyhrála zaslouženě co k tomu dodat no. Man opravdu nic nepředvedl na to že hrál skoro doma. Střely 10:1 rohy 6:0 příští ročník bude asi jen o tom favorit na vítězství Barca a dál už nikdo. Ten, kdo ji dokáže porazit vyhraje pohár. Kdo na ní možná bude mít Real, ale nechme se překvapit tohle je snad jediná soutěž, kde titul ještě nikdo neobhájil.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???
Obrázok užívateľa
Irbe
All-Star
 
Príspevky: 2123
Registrovaný: Štv Jún 05, 2008 10:33 pm
Bydlisko: Praha 3

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod raidmer » Ned Máj 29, 2011 8:23 am

Mám pocit že také niečo tu už niekto písal :)

raidmer píše:kto zvitazi na Bracou ten vyhrá celu sutaž


Jediný tím ktory nad nou dokázal zviťaziť bol Arsenal, ale je pravda že na jej hru nemá v momentálne dobe takmer nikto
Miikka Kiprusoff - 621; JAKUB
Obrázok užívateľa
raidmer
All-Star
 
Príspevky: 1439
Registrovaný: Štv Jan 15, 2009 8:37 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod kubi12 » Ned Máj 29, 2011 10:06 am

Pocity: nepopsatelné
Bolest v krku: nepopsatelná
Výkon hráčů Barcy: to prostě nemělo chybu :bravo :bravo
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubi12
All-Star
 
Príspevky: 515
Registrovaný: Pon Jún 30, 2008 5:20 pm
Bydlisko: Beroun

Re: Liga majstrov 10/11 // Europska Liga

Poslaťod maracik » Pia Dec 16, 2011 2:05 pm

Žreb osemfinále:

Olympique Lyon - Apoel Nikózia

Neapol - Chelsea

AC Miláno - Arsenal

FC Bazilej - Bayern Mníchov

Bayer Leverkusen - FC Barcelona

CSKA Moskva - Real Madrid

Zenit Petrohrad - Benfica Lisabon

Olympique Marseille - Inter Miláno


no dostat AC Milano neni bohvie co, ale snad ich so vsetkym stastim dame!
neapol -chelsea, bude tiez zaujimava dvojica, hlavne, ked taljáni zacinaju doma...
Obrázok
Brodeur:1745, Biron: 509
Obrázok užívateľa
maracik
site admin
 
Príspevky: 9923
Registrovaný: Pon Máj 19, 2008 12:30 pm

Predchádzajúci

Späť na Diskusia o futbale / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist