PARIZSKE STADIONY

čo vás zaujalo na zelených trávnikoch ? / what's new on grass ?

PARIZSKE STADIONY

Poslaťod svatos40 » Uto Apr 13, 2010 3:13 pm

Nevedel som kam zaradit tento moj zazitok tak som ho capol do diskusie.
Uz v minulosti som absolvoval trip po stadionoch v Londyne, tentokrat som si vychutnat dva najvacie stadiony v Parizi.

Stade De France
(narodny futbalovy a sportovy stadion) hrali sa tu MS 1998 vo Futbale, hra tu domace zapasy francuzska reprezentacia, okrem toho sa tu hraju zapasy rugby co na moje pocudovanie je tu velmi oblubeny sport, no a samozrejme byvaju tu atleticke mitingy a koncerty (najblizsie 18.marca 2010 tam bude mat koncert kapelka U2 !!!) V pohodke sa da pri skupine 8 a viac ludi zaplatit prehliadka stadiona za 12 Eur
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Parc Du Princes (Park Princov.. domaci stanok nemenej slavneho klubu Paris St.Germain, aj ked v sucasnosti je to asi len odvar toho co Pariz byval) sucastou tohto stadiona je aj Muzeum Sportu ale to bolo bohuzial v case mojej navstevy zatvorene. Taktiez robia prehliadky stadiona, mal som ako by som to povedal stastie ze som sa dostal na trening klubu a nestastie ze tam nikoho v sucasnosti nepoznam.
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

No a napokon jedina hokejova vec co som v Parizi nasiel (aj tak to mali pod sekciou hokejbal)
Obrázok
Obrázok užívateľa
svatos40
All-Star
 
Príspevky: 1817
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 7:37 pm
Bydlisko: Námestovo

Re: PARIZSKE STADIONY

Poslaťod GoFlyersGo » Uto Apr 13, 2010 7:04 pm

Krásne fotky, musel to byť zážitok.

svatos40 píše:No a napokon jedina hokejova vec co som v Parizi nasiel (aj tak to mali pod sekciou hokejbal)


Som nevedel, že také fešandy sa v Paríži predávajú a ešte v sekcii hokejbal. :-D
Obrázok

Ospravedlňujem za všetkým, ktorý majú pre mňa ťažke sny a sľubujem, že sa posnažím byť odteraz ten správny a dobrý. Ďakujem všetkým tým, čo mi ešte dali jednu šancu.

Jn 8,11
Obrázok užívateľa
GoFlyersGo
Semi-Pro
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 2:27 pm
Bydlisko: Martin

Re: PARIZSKE STADIONY

Poslaťod ELAGO » Uto Jún 15, 2010 8:26 pm

Krásny štadión. Skoro ako u nás na Loky :D
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice


Späť na Diskusia o futbale / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist