Starter Pack & Tin Adrenalyn XL

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Starter Pack & Tin Adrenalyn XL

Poslaťod GoFlyersGo » Štv Jún 03, 2010 10:47 am

Tak tiež ma tento produkt už dostal, keďže som balíky u nás v MT nikde nezohnal, kúpil som ich od najväčšieho zlodeja na SVK - Brloh.sk :-D
Prečo som ho kupoval ? Čistá zvedavosť :confused00241 a dojmy: karty v pohode, inzerty pekné - celkovo som otváral 13 balíkov.
Na base kartách veľa hviezd typu - Ballack, Beckham, Cannavaro, Eto´o, Tevez a hrdina finále LM Milito, base karty neskenujem, všetko je voľné okrem Slovákov ( Pekarík, Mucha ), možný predaj alebo výmena práve za karty SVK repre. Zoznam pošlem záujemcom cez sz.
A teraz k inzertom - veľmi peknušké sú, najviac ma oslnili Goal Stopper, keďže aj ja mám k tomuto postu veľmi blízko, tieto si nechávam a rád by som ich dozbieral, ostatné sú opäť Free. Takže celkovo vzato a podtrženo, som veľmo spokojný a dostávam opäť chuť do zbierania, čomu sa po 1,5 roku naozaj teším.

Takže tu sú foto:
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Ospravedlňujem za všetkým, ktorý majú pre mňa ťažke sny a sľubujem, že sa posnažím byť odteraz ten správny a dobrý. Ďakujem všetkým tým, čo mi ešte dali jednu šancu.

Jn 8,11
Obrázok užívateľa
GoFlyersGo
Semi-Pro
 
Príspevky: 316
Registrovaný: Pia Nov 07, 2008 2:27 pm
Bydlisko: Martin

Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist