Futbalové Slovensko 2019/20 hobby box

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Futbalové Slovensko 2019/20 hobby box

Poslaťod makele » Str Nov 06, 2019 8:41 pm

Kedže v predchádzajúcej otváračke "myso" predstavil tento produkt, tak ja len pridám svoje postrehy.

Objednal som si jeden hobby box, album a k tomu ešte 2 balíčky. Ešte predtým ako zhodnotím samotné karty, tak sa musím pristaviť pri albume a jeho balení. Rohy albumu nie sú z tvrdého materiálu a pri slabom balení sú náchylné na poškodenie. Môj vyzerá nasledovne :bang1

Obrázok

Obrázok


Ale späť ku kartám.
Oproti predchádzajúcej sérii z ročníka 2017/18 majú iba jeden mínus: kvalita použitého papiera (keď porovnám obidva ročníky, tak tohtoročné mi prídu ako krok späť).
Naopak dizajn kariet je omnoho lepší a takisto aj inserty vyzerajú lepšie - najmä National legends. Tá zlatá farba vyzerá naživo neskutočne dobre. Takisto v boxe som mal minimum duplikátov - 2 base karty Slovnaft cupu.

A toto je výsledok otváračky. Fotil som len "hity" boxu:

Obrázok
Zháňam http://hokejovekarty.sk/viewtopic.php?f=80&t=25736

PETER BUDAJ 243

Erik Cernak 34
Obrázok užívateľa
makele
Semi-Pro
 
Príspevky: 376
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 9:40 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Futbalové Slovensko 2019/20 hobby box

Poslaťod myso » Str Nov 06, 2019 11:49 pm

makele píše:Ešte predtým ako zhodnotím samotné karty, tak sa musím pristaviť pri albume a jeho balení. Rohy albumu nie sú z tvrdého materiálu a pri slabom balení sú náchylné na poškodenie.
...
Oproti predchádzajúcej sérii z ročníka 2017/18 majú iba jeden mínus: kvalita použitého papiera (keď porovnám obidva ročníky, tak tohtoročné mi prídu ako krok späť).

Album určite vyreklamuj, ako som ti písal aj v správe. Podľa mňa budú ochotní poslať ti nový. Som rád, že nie som sám s tým názorom na kvalitu kariet, za mňa Futbal 17/18 najkvalitnejšie spracované karty zo všetkých vydaných sérii od SportZoo (nerátam Poctu Legendám 1 - tie som vynechal a asi ani nedržal v ruke).
Obrázok užívateľa
myso
All-Star
 
Príspevky: 1856
Registrovaný: Sob Feb 18, 2012 7:32 pm

Re: Futbalové Slovensko 2019/20 hobby box

Poslaťod makele » Štv Nov 07, 2019 7:54 am

Co sa tyka toho albumu, tak som im uz 4-krat pisal na email (info@sportzoo.sk), ktory maju uvedeny na webovej stranke a vzdy sa mi vratil ako nedoruceny :confused00241 .

Jasne ze by som bol rad ak by mi poslali novy. S tymto mozem tak maximalne zakurit v peci... :fighting00501


Update:

Napisali mi, ze poslu novy. :bravo
Naposledy upravil makele dňa Štv Nov 07, 2019 1:44 pm, celkovo upravené 1
Zháňam http://hokejovekarty.sk/viewtopic.php?f=80&t=25736

PETER BUDAJ 243

Erik Cernak 34
Obrázok užívateľa
makele
Semi-Pro
 
Príspevky: 376
Registrovaný: Pon Jan 05, 2009 9:40 pm
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Futbalové Slovensko 2019/20 hobby box

Poslaťod myso » Štv Nov 07, 2019 10:46 am

Skús bez príloh, prípadne im to skús aj tu napísať cez Súkromnú správu, majú tu profil:

memberlist.php?mode=viewprofile&u=12639
Obrázok užívateľa
myso
All-Star
 
Príspevky: 1856
Registrovaný: Sob Feb 18, 2012 7:32 pm


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist