Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

Poslaťod myso » Uto Nov 05, 2019 1:31 am

Dnes som bol zobrať na pošte nový prírastok od Sport Zoo - v balíku ma čakal album, Hobby box s 12 balíčkami a ešte ďalších extra 8 balíčkov. Balenie obstojné, bublinková fólia, ale napriek tomu tých 8 balíkov malo zdeformované krabičky. Našťastie, kartám sa nič nestalo, keďže sú ešte vo vnútri krabičky aj v ďalšom igelite.

Album
Pre mňa menšie sklamanie, nakoľko je nalepený nakrivo... viem, že čakali na tieto albumy dlhšie, tak možno termín bol príčinou takéhoto menej kvalitného prevedenia, nápis Futbalové Slovensko zboku ide viditeľne doprava, vidno to trošku aj na zadnej strane. Ďalšia pre mňa už po 4 vydaných albumoch k futbalu a hokeju trošku nepochopiteľná chyba - pri návrhu dizajnu sa úplne zabudlo na šrouby, ktoré tak hore prekrývajú nadpis Kolekcia obsahuje a dole webovú stránku výrobcu. Je to inak piaty album, ktorý mám od SportZoo a opäť má úplne inú výšku ako zvyšné štyri, naozaj neviem, či je to také ťažké zjednotiť...

Obrázok
Obrázok


Balíčky
Začal som s rozbaľovačkou a hneď v prvom balíku na mňa vykukol podpis nášho reprezentanta z Mallorcy - Martina Valjenta. Kvalita kariet je porovnateľná s minuloročnou Tipsport Ligou, za mňa stále top produktom zostáva Futbalové Slovensko 2017/18, tam boli tie karty podľa mňa bez chyby. Tieto aktuálne majú prednú stranu o niečo lesklejšiu, tak aj na dotyk je to také klzkejšie viac spredu ako zozadu, podobne ako bolo pri hokeji. Štatistika veľmi dobrá - z 8 balíkov som vytiahol 4 podpisovky, mal som však aj dosť duplikátov...

Box
Box musím hodnotiť veľmi pozitívne, 5 hitov bolo splnených, v mojom prípade všetko podpisy - 1x mladý reprezentant, 1x seniorský reprezentant a 3x ligoví hráči. Veľkým plusom je, že v 12 balíkoch som z celého boxu nemal ani jeden duplikát!

Karty & Foto
No a poďme už na samotné karty, toto je 15 reprezentantov, ktorých som vytiahol z 8 balíčkov:

Obrázok


Z balíčkov na mňa vyskočili aj 4 ženy :joker2 škoda že len 2 a každá dvakrát. Jedna má ešte aj priezvisko zavádzajúce, lebo na fotke je oblečená :sign00201 Hodil som ich do skenera spolu s našimi mladíkmi:

Obrázok


Na ukážku base kariet pridávam majstrovský Slovan, ktorý dopĺňajú legendy - tento rok je tam Karol Dobiáš, Laco Jurkemik a Vlado Kinder:

Obrázok


Takto vyzerajú karty zo zadu:

Obrázok

Odkaz na väčší obrázok, ak si chcete prečítať texty: https://i.imgur.com/BXRKJ9H.jpg


Po otvorení boxu sa mi podarilo skompletizovať 3 tímové sety - keďže som Mišo, tak nemôžu chýbať Michalovce :-D, k nim sa ešte podaril Trenčín a nováčik z Pohronia. Tomu dali nezmyselnú zelenú farbu pravdepodobne podľa klubového znaku, toto sa mi nepáčilo ani na hokeji, kde bol v minulosti žlto-červený Zvolen a podobné úlety. Farby na karte by mali zodpovedať farbám na drese.

Obrázok
Obrázok
Obrázok


No a na záver teda to najlepšie: 4 podpisovky z 8 balíčkov = Valjent, Kozáčik, Holman a Ďubek:

Obrázok


A 5 podpisoviek z boxíku: primátor Bratislavy (alebo to je iný Vallo? :-D), Noro Ďumbier, Kira, Bilovský a el capitáno de squadra Laugarício - Kleščík:

Obrázok


Pocity z produktu výborné. Kúsok dresu sa nepodaril, podpísané štulpne sú len v tých drahších boxoch. Séria sa posunula vďaka týmto inzertom dopredu, plnenie je už aj v Hobby verzii luxusné (kde vytiahnete z 20 balíčkov 9 podpisov?), za mňa by som rád uvítal tú kvalitu kariet, ktorá bola v ročníku 2017/18 ale pre fanúšikov slovenského futbalu a zberateľstva je toto povinná jazda ;-)

Vďaka SportZoo a len tak ďalej :bravo
Obrázok užívateľa
myso
All-Star
 
Príspevky: 1856
Registrovaný: Sob Feb 18, 2012 7:32 pm

Re: Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

Poslaťod ELAGO » Uto Nov 05, 2019 11:51 am

Pekné, vkusné.
Obrázok užívateľa
ELAGO
All-Star
 
Príspevky: 2469
Registrovaný: Štv Feb 12, 2009 4:34 pm
Bydlisko: Košice

Re: Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

Poslaťod MHossa18 » Uto Nov 05, 2019 1:49 pm

Vďaka za prezentáciu, pekný produkt! :bravo
Zbierka:
Connor McDavid & Aleksander Barkov
Obrázok užívateľa
MHossa18
site admin
 
Príspevky: 3650
Registrovaný: Pon Nov 24, 2008 6:30 pm
Bydlisko: Prešov

Re: Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

Poslaťod raidmer » Uto Nov 05, 2019 3:31 pm

Pekna prezentácia, myslím že sa budem opakovať ked napíšem že karty sa podarili :), čo sa chystáš dať dokopy??
Miikka Kiprusoff - 621; JAKUB
Obrázok užívateľa
raidmer
All-Star
 
Príspevky: 1439
Registrovaný: Štv Jan 15, 2009 8:37 pm
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

Poslaťod leebour » Uto Nov 05, 2019 4:19 pm

Ešte že Ťa majú Mišo. Takúto prezentáciu by som si predstavoval od producenta. Vďaka, že si sa toho ujal kamarát.

Karty pekné, ešte sa trafiť s nalepením fólie na album, alebo zjednodiť veľkosť dosiek, ale ...

Mňa Panenky nezaujímajú takže čakám na Hokejky. Ale taká Hollá keby bola bez trenírok no :rr2
Obrázok
Obrázok užívateľa
leebour
All-Star
 
Príspevky: 1917
Registrovaný: Ned Okt 23, 2011 5:07 am

Re: Futbalové Slovensko 2019/2020 - Hobby box + 8 balíkov

Poslaťod myso » Uto Nov 05, 2019 9:40 pm

Ďakujem za pozitívne ohlasy :-)

raidmer píše:Pekna prezentácia, myslím že sa budem opakovať ked napíšem že karty sa podarili :), čo sa chystáš dať dokopy??

Dokopy chcem dať len baseky a inzerty - takže Slovnaft Cup (108), Repre (36), Next Gen (24), Dievčence (9) a Legendy (9).

leebour píše:Ale taká Hollá keby bola bez trenírok no :rr2

:hufi
Obrázok užívateľa
myso
All-Star
 
Príspevky: 1856
Registrovaný: Sob Feb 18, 2012 7:32 pm


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist