2017-18 SportZoo Futbalové Slovensko (6x)

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

2017-18 SportZoo Futbalové Slovensko (6x)

Poslaťod okorec » Uto Okt 10, 2017 10:13 pm

V sobotu som v Kauflande náhodou narazil na tieto balíčky. Napriek tomu, že nie som fanúšikom slovenskej ligy, tak som tri vyskúšal kvôli reprezentantom a po spokojnosti s obsahom som pri dnešnom nákupe pridal ďalšie tri + album.

Musím povedať, že ma prekvapila kvalita prevedenia - balíčky, dizajn inzertov, plnenie.
Akurát jediná chyba na kráse je, že rezanie na finálny rozmer nie je úplne presné. Vidno to, keď si ich človek dá na kôpku, že jedna je kratšia, jedna dlhšia. Dokonca jedna mala spodnú hranu zrezanú mierne šikmo. V albume to však nevidno a bola to radovka, kvôli ktorej som to nekupoval :) Inak dizajn radoviek sa mi až tak nepáči, ale to je vec vkusu. Naopak na dizajn podpisovky, ktorú som vytiahol z dnešnej trojky, sa neviem vynadívať.

Album je pekný a obsahuje 13 ks fólií UltraPro Silver.

Obrázok

Radovky vyzerajú asi takto:

Obrázok

Ako som vravel, inzerty sa podľa mňa podarili. Hore 2x Futbalista roka a dole 2x Slovenskí sokolíci:

Obrázok

Dôvod, prečo som po prvých troch kúpil ďalšie tri balíčky je set Slovenskí sokoli čiže naša repre. Hore 3x vo verzii Gold s limitom 1100:

Obrázok

No a toto ma dnes dostalo. Podpisovka Dušan Švento s limitom 250 (pre úplnosť uvediem, že hardsigned). Dizajn tejto karty ma neskutočne pozitívne prekvapil.

Obrázok

Na záver ešte ak niekoho zaujíma ako vyzerá zadná strana. Na radovkách mohli napísať pod štatistiky aspoň dve tri vety a vyplniť to hluché miesto, ale pravdupovediac who cares :)

Obrázok

Celkové hodnotenie prekvapivo 9/10 a už teraz viem, že pri najbližšom nákupe zase 3 balíčky pôjdu do košíka.
Obrázok užívateľa
okorec
Rookie
 
Príspevky: 27
Registrovaný: Uto Jan 05, 2016 6:12 pm
Bydlisko: Martin

Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist