Futbalové Slovensko 2017/2018

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Futbalové Slovensko 2017/2018

Poslaťod myso » Pon Sep 11, 2017 10:11 pm

Nákup v Kauflande som si spestril dvomi balíčkami, teta predavačka pri pokladni hodila pri blokovaní úškrn, ale tak ja som rád keď pobavím :-D

Z prvého balíčka vykukol pánko z Dunajskej Stredy, ktorého som veľmi nezaregistroval, ďalej Janko Greguš na repre a legenda Mr. Popluhár. Bariša z Moraviec tiež veľmi nepoznám, ale Čonka z Trnavy je už známe meno a pamätám si ho ešte z Košíc a Katona bol svojho času aj celkom strelec, minulý rok mu to ale moc nesypalo - 2 góly...

Obrázok

Druhý balíček otvoril Mareš zo Slovana, ktorý sa tam vypýtal super sezónou v Ružomberku, na repre karte Duško Švento a na inzerte Robo Vittek - MS 2010, pekné spomienky :-), Šebesta zo Skalice a Grič z Michaloviec mi až takí známi nie sú, ale posledného pánka si celkom pamätám kvôli nezvyčajnému menu a zo zápasu Ružomberok - Everton :-)

Obrázok

Produkt veľmi podarený, škoda len že tí naši červeno-bieli akurát prechádzajú teraz existenčnými problémami a do checklistu sa nezmestili... Dva inzerty na balíček je výborný nápad, možno sa pustím aj do vyzbierania setíku, zatiaľ ale asi dostanú priestor hokejisti na setoch Upper Deck, Kačacinka a vlaňajšia sezóna našej Tipsport Ligy.

:00002991
Obrázok užívateľa
myso
All-Star
 
Príspevky: 1856
Registrovaný: Sob Feb 18, 2012 7:32 pm

Re: Futbalové Slovensko 2017/2018

Poslaťod chicago 7 » Str Sep 13, 2017 7:36 pm

Pekné odprezentovanie balíčkov :bravo
chicago 7
Semi-Pro
 
Príspevky: 190
Registrovaný: Štv Jan 02, 2014 9:04 am

Re: Futbalové Slovensko 2017/2018

Poslaťod myso » Str Nov 15, 2017 12:16 am

Tak po zlacnení boxov na 19,99 € som neodolal a jeden v nedeľu kúpil, tu je výsledok:

Podpisy celkom fajné mená: Pekarík na repre a z klubov Robo Vittek a Peťo Katona
Na zlatých paralelkách Kozáčik, Pečovský, Greguš, Rusnák a pán šofér :-D

Obrázok


Legendy, vrátane Hatrla či Jožka Vengloša, Momenty z histórie a naši mladí Sokolíci

Obrázok
Obrázok


A na záver ešte Sieň slávy a repre

Obrázok
Obrázok

Produkt vydarený, ako som už písal aj po otvorení balíčkov v septembri. Trošku zamrzelo, že v boxe som mal až 14 duplikátov radových kariet, predsa len z 96 radoviek je to dosť... Na druhej strane plnenie presne dodržané ako je aj informácia na obale, čo si rozhodne zaslúži pochvalu :bravo

So Stanleym mám už dohodnutý nejaký biznis, takže aj kúpený album nezostane prázdny a bude v ňom kompletný set okrem podpisoviek a zlatých paraleliek, tie som ochotný predať, prípadne za niečo vymeniť, takže ak je záujem, tak píšte správy :00002991

Update: Podpisy sú už predané.
Obrázok užívateľa
myso
All-Star
 
Príspevky: 1856
Registrovaný: Sob Feb 18, 2012 7:32 pm


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist