Zopár balíčkov z TESCA

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Zopár balíčkov z TESCA

Poslaťod Itchiboy » Uto Máj 10, 2016 7:32 pm

Priateľka mi cez víkend kúpila 5 nejakých futbalových balíčkov (asi som bol poslušný :lol: ), síce som tieto karty nikdy nemusel, ale keď som mal absťák, aj nálepky mi boli dobré :hufi celkom sa mi tie karty zapáčili a dnes som si neodpustil ďalších 10 balíčkov :lol:

jedná sa o ročník 15-16, série TOPPS - liga majstrov a od PANINI 365 a XL ANDRENALYN (neviem ci som to dobre napisal, ale dufam, ze si rozumieme :) )

výsledok? Nebol tam Ronaldo ani Messi, ale zopár kúskov ma fakt potešilo :) na radosť a zahnatie smädu po otvárani niečoho veľkého určite odporúčam :) aj keď nie som nejaky futbalovy fanúšik...

najlepšie karty podľa mňa - Bale, Lewandowski, Ribéry a Falcao...ale všetky tieto su pre mna TOPky :)
Obrázok

Ani 2 z 5 brankárov čo poznám, neurazili :D :D
Obrázok

nejaké inserty:
Obrázok

dalsie inserty + zopár lepších hráčov...
Obrázok

ostatné radovky som neskenoval, ale je ich este zopar, aj duplikaty :)

teraz este po 1 balicku z ostatnych serii - uprimne sa mi tieto karty pacia menej, aj ked tie 365ky by boli super, ale zase tie cisla to maximalne pokazili :( - pridavam 9 lepsich kariet
Ramos myslim slušný :) a nejaka slovenska vlajka :D
Obrázok

a este som si rovno vyskusal aj STAR WARS, ci sa na to nechytnem :D nejak ma neočarili, uvidim, ci nabuduce sa na nich tiež zlakomim :)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Itchiboy
Semi-Pro
 
Príspevky: 469
Registrovaný: Ned Apr 22, 2012 7:08 am

Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist