História svojho teamu

História svojho teamu

Poslaťod Senator z Ottawy » Sob Mar 23, 2013 5:39 pm

Túto tému som založil, pretože som Vám chcel predstaviť tím, ktorý je so mnou už dlhu dobu New Orleans Hornets (Charlotte Hornets), New Orleans Hornets - je profesionálny basketbalový tím, so sídlom v New Orleans, Louisiana, Divízia sa nachádza v juhozápadnej konferencie v Národnej Basketbalovej asociácii. Sršni sa pripojil k NBA v sezóne 1988/1989 pod názvom Charlotte Hornets, so sídlom v Charlotte v Severnej Karolíne. V roku 2001 sa presťahovali do New Orleans, kde boli až do roku 2005, pokým na mesto zaútočil ničivý hurikán Katrina a tím bol nútený presídliť do Oklahoma City, kde vystupoval po dobu dvoch rokov pod názvom New Orleans / Oklahoma City Hornets. V sezóne 2007/2008 sa hrali ich domáce zápasy opäť v New Orleans. Za posledných 24 sezón, pôsobiacej v Národnej basketbalovej asociácie, bola ich bilancia 934 výhier a 986 prehier, sršne sa dvanásť krát kvalifikovali do play off. Kde ich najväčšie úspechy patrili: päť víťazstiev v play off v sérii, a jeden divízny titul. Ale od novej sezóny 2013-14 sa zmení názov na Pelikáni z New Orleans, logo bolo predstavené 23. Januára 2013 čo je škoda. Čo ma prekvapilo bolo to, že v roku 1996 bol draftovaný Kobe Bryant, ale hneď bol vymenený do klubu Los Angeles Lakers za Vlade Divaca. Tak to je asi všetko, čo by som mohol o tíme povedať, ešte na ukáž Vám chcem ukázať loga podľa rokov. Do tejto témy môžu písať všetci, ktorí by sa chceli podeliť o svoj tím v NBA.

Charlotte Hornets - 1988/89 až 2000/01
Obrázok

New Orleans Hornets 2001/02 až 2012/13
Obrázok

New Orleans Pelicans 2013/14
Obrázok
Obrázok
Webová stránka: https://senshockeycards.com/
Ottawa Senators - 8812 kariet
Topps 1995/96 - inserty
Obrázok užívateľa
Senator z Ottawy
All-Star
 
Príspevky: 3229
Registrovaný: Pia Jún 19, 2009 12:25 pm
Bydlisko: Prievidza

Späť na Diskusia / Discussion

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist