Topps Valor 2015

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Topps Valor 2015

Poslaťod kingmatesdiaz » Ned Apr 02, 2017 9:45 pm

Ahojte, čiže znovu Valor 2015

The Good: posledný hitík nájdený v poslednom packu zachránil všetko, perfetkné Battle Cry inserty, tieto karty mať v rukách je paráda, fakt cítiť kvalitu

The Bad: 3/4 hitov sú hráči čo v podstate už ani hrať nebudú, jedna sezóna a majú svoje v nfl odohraté. Ale stým sa počíta že hity sú lotéria.

The Ugly: 36 duplikátov z 80 base kariet (predtým som už bral jeden box), proste aby som mal 34 duplikátov z prvej polky setu a len 2 nové karty z prvej polky setu, veľké sklamanie. Rovnaký obsah packov ako bol v minulom boxe, veľký palec dole. Stále mi chýba 87 base zo setu 200 kariet.


pozrime sa nato čo bolo


Paralelky Speed, bolo ich 20, vybral som najlepšie mená

Obrázok


Zaujímavejšie paralelky, aj nejaké limity

Obrázok


Verzie Gridiron Warriors

Obrázok


Druhá najväčšia topka boxu, inserty Battle Cry :boxing

Obrázok


Údajné hity

Obrázok


Ďalšia krásna karta, bohužiaľ keby na nej bol aj vodonosič bol by to asi taký istý hit

Obrázok


a tramtarará









13





WR










GIANTS





Obrázok












Odell Beckham Jr.




Obrázok






ďakujem za pozornosť, OBJ to zachránil :bravo //36base kariet a 3 paralelky speed sú k dispozícii záujemcom.
Obrázok užívateľa
kingmatesdiaz
Rookie
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Str Máj 20, 2015 3:30 am
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Topps Valor 2015

Poslaťod liska19 » Ned Apr 02, 2017 10:17 pm

tak tie duplikaty zamrzia...ale nakoniec krasny patch OBJ naparadu :confused00541

battle cry su krasne nazivo...mam shermana, tak viem :bravo
liska19
Rookie
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Aug 31, 2010 2:25 pm


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist