Panini Football 2016 3 boxíky

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Panini Football 2016 3 boxíky

Poslaťod kingmatesdiaz » Pia Mar 31, 2017 8:10 pm

Ahojte, pokúsim sa Vám odprezentovať moju dnešnú otváračku 3 boxíkov Panini Football 2016. Produkt som si vybral z dôvodu že karty vyzerajú super, nemám dokončenú základnú zbierku a takisto plnenie boxu sa minimálne vyrovná nákupnej cene. Dosť kecania, ide sa prezentovať


Začneme paralelkami a dvomi Bravery /199 limited kartami.

Obrázok

Rookies, potešili Fuller, Booker a Prosise ktorý sa už stihli presadiť.

Obrázok

Insertné série

Obrázok

a sľúbené memo karty, 1 na box (podpis sa nekonal)

Obrázok






Tak a od teraz ideme už len na to najlepšie čo sa našlo. Žiadny mega hit ale karty čo potešili a stáli za kúpu




Paralelka Antonia Browna - relatívne najlepší WR v NFL, Forté na zaujimavej Chainmail Armor karte a Draft Combine rýchlik Texans Fuller

Obrázok





Knight School a najlepší Rookie WR minulej sezóny Michael Thomas, Steve Young na vzácnom inserte Knights of the Round a Decorated čo k nemu napísať, proste - Tom Brady a.k.a GOAT

Obrázok





To najlepšie z nováčkov

Tank Cowboys Zeke (podaril sa už druhý krát takže tento bude slúžiť ako tromf pri výmenách)
Paralelka víťaza Heismenovej trofeje Derricka Henryho a Defenzívny nováčik roka Joey Bosa

Obrázok





Jednotka draftu 2016 , franchise QB Rams (veľmi diskutabilné keďže chalan skôr ukázal že nato nemá ako má) - Jared Goff na /199 limite

Obrázok





a posledná chýbajúca memo karta

QB Broncos

Paxton Lynch

Obrázok


Žiadny big hit sa teda nekonal ale zato veľa kvalitných a cenných kariet, u mňa spokojnosť a ide sa s úsmevom zakladať karty do albumu :00002991
Obrázok užívateľa
kingmatesdiaz
Rookie
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Str Máj 20, 2015 3:30 am
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Panini Football 2016 3 boxíky

Poslaťod liska19 » Sob Apr 01, 2017 12:42 am

nedajú sa stále ťahať patche s blasterov co :confused00241

inak otváral si už 6 blastrov, keď sa nemýlim...podarilo sa ti pozbierať celý base set?
liska19
Rookie
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Aug 31, 2010 2:25 pm

Re: Panini Football 2016 3 boxíky

Poslaťod kingmatesdiaz » Sob Apr 01, 2017 11:07 am

Ono tieto boxíky sa nedajú úplne nazvať blastrami lebo toto je jediná verzia Panini Football 2016, žiadne hobby ani iné verzie niesú. Čiže je to taký trošku lepší blaster podľa môjho názoru. Vyzbierané mám na 179/200 base a 45/100 rookies.
Obrázok užívateľa
kingmatesdiaz
Rookie
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Str Máj 20, 2015 3:30 am
Bydlisko: Rimavská Sobota


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist