Panini Football 2016 a Panini Rookies and Stars 2014

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Panini Football 2016 a Panini Rookies and Stars 2014

Poslaťod kingmatesdiaz » Pia Feb 17, 2017 12:57 pm

Ahoj, s veľkou radosťou Vám skúsim odprezentovať moju včerajšiu odbaľovačku.

2016 Panini football som zvolil zo zvedavosti a z dôvodu že tento ročník ešte nemám žiadne karty, isteže lákadlo vytiahnuť kartu elliotta, prescotta, wentza alebo joey bosu na nováčikovskej karte a taktiež sľubovaná memorabilia karta na box. Vzal som teda tri :) Ako druhé som zvolil Rookies and Stars 2014 keďže som chcel dokončiť base ako aj rookies set. Plus sľúbené 4 hity na box a ak ste videli moju poslednú otváračku, mal som veľmi solídne plnenie.

Boxíky som otváral u priateľky, minule sa tam nadmieru darilo, tak že budem pokračovať v prostredí kde to ide :)

Obrázok

Base karty som nefotil, začíname paralelkami , obzvlášť krásne vyzerá karta Colstona

Obrázok

Rookies, podaril sa aj Zeke a Wentz

Obrázok

Limitované base /199 a /99

Obrázok

Insertíky

Obrázok
Obrázok

a sľúbené Memo karty, no a kde sa vzal tu sa vzal Marcus Mariota Patch :confused00541 limit 25, myslím že je to časť menovky. Obrovská radosť sa dostavila ihneď keďže túto kartu považujem za najlepšiu aká sa mi vo futbale podarila vytiahnuť. Jersey karta Joeyho Bosu potešila tiež veľmi keďže je to 2016 defenzívny nováčik roka.

Obrázok



----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Neskôr som si dal polhodinku na radosť a strávenie Mariotu a vrhli sme sa na hobby boxík Rookies and Stars.

Base karty som nefotil, začínam paralelkami a limitkami

Obrázok

Inserty

Obrázok

Moje obľúbené Crusade inserty

Obrázok

a dostávame sa k sľúbeným hitom......

Prvý bol vytiahnutý dres/podpis /299 Logan.... nálada klesla
druhý prišiel sammy watkins - meno slušné .... tu som si už nejako uvedomoval že proste mal si šťastie a máš mariotu, to ti musí na dnes stačiť.......


a potom uzrel svetlo sveta


Washington Redskins

QB číslo 12

Kirk ´you like that´Cousins

1/10 limit

na neskutočnej karte ktorá prekonala všetky moje očakávania. :confused00541 a takisto aj môj osobne najlepší hit v podobe Mariotu, ktorý sa z toho ocenenia tešil kratučkých 30 minút.

Obrázok

Obrázok


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Otváračku som si maximálne užil, môžem povedať že moja najlepšia doteraz. :) Dufam že Vás príspevok bavil a užili ste si ho aspoň trošičku tak ako ja tú otváračku. Ďakujem za pozornosť:00002991


Kto je Váš víťaz???

Obrázok
Naposledy upravil kingmatesdiaz dňa Sob Feb 18, 2017 1:39 am, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
kingmatesdiaz
Rookie
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Str Máj 20, 2015 3:30 am
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Panini Football 2016 a Panini Rookies and Stars 2014

Poslaťod liska19 » Pia Feb 17, 2017 11:47 pm

brutal matros si mal :confused00541 v kazdom boxe bolo nieco.... gratulujem :bravo
liska19
Rookie
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Aug 31, 2010 2:25 pm

Re: Panini Football 2016 a Panini Rookies and Stars 2014

Poslaťod elway » Sob Feb 18, 2017 9:50 am

Paraaada proste super! Ale do konca života nepochopím ako niekto moze dať nálepku na limit 10 dobrého QB. Ale veľmi dobre boxiky veru :beer gratulujem
Zbieram:
Ultimate signatures masterpieces
Sign of the times 2007/08 podpisy
Hall of fameri
elway
Semi-Pro
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Uto Jan 05, 2016 5:33 pm

Re: Panini Football 2016 a Panini Rookies and Stars 2014

Poslaťod garu234 » Ned Feb 19, 2017 12:23 pm

Parádna otváračka, krásne karty. Mna najviac zaujali asi inzerty Combine Champions. Skvelý nápad a aj skvelé spracovanie. Panini vo svete hokejových kariet neskutočne chýba :/
garu234
Semi-Pro
 
Príspevky: 237
Registrovaný: Pia Nov 02, 2012 3:46 pm

Re: Panini Football 2016 a Panini Rookies and Stars 2014

Poslaťod kingmatesdiaz » Pon Feb 20, 2017 11:14 pm

Vďaka za prijemne komentáre :bravo Súhlasím ze tym z je v kartách nfl viac výrobcov, tlači ich to k väčšej originalite ako aj lepšiemu plneniu boxov. Návrat Panini by NHL prospel. Čo sa týka nálepke na karte limit 10 patch, viac by tam sedel hard signed. U takých kariet by to malo byt samozrejmé.
Obrázok užívateľa
kingmatesdiaz
Rookie
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Str Máj 20, 2015 3:30 am
Bydlisko: Rimavská Sobota


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

TOPlist