NFL Score 2013

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

NFL Score 2013

Poslaťod Irbe » Ned Máj 18, 2014 7:17 pm

Můj 1.box v životě za který děkuji Hansovi :bravo Cílem boxu bylo poskládat base set 220 karet + subset 110, objevit RC co znám a najít i tu jednu podpisovku nebo memo.
popis boxu:
36 Packs
- 12 Cards Per Pack
- 1 RC Card Per Pack
- 1 Auto or Memorabilia
- 9 Hot Rookies
- 4 Parallel Cards
zde je výsledek boxu:

Obrázok
Obrázok

ukázka base karet Steelers koutek :D
Obrázok

subsety Airmail, kde jsou zastoupeny všechny týmy 32 věnováno pozici QB
Obrázok

Road to the superbowl, zde mi chybí 2 karty vítěz SBL 2012 Baltimore Ravens celkem 14 karet scan jen první folie
Obrázok

Franchise a Future Franchise lepší hráči opět po 32 kartách
Obrázok
Obrázok

RC sice se mi nepovedli jména, který jsem chtěl, ale za to si ty RC teď hledám a zjišťuji info :) Hot Rookie pouze jedna insertní série obsahuje 50 karet garance v boxu 9 karet a nakonec parallelky měl jsem jich 7 a nakonec podpisovka, když sem viděl Seahawks letošní vítěz SBL jsem se zaradoval, než jsem o hráči našel info :D je to verze purple a limit by měl být /49 na kartě není ani beckett ho neuvádí přitom v infu o produktu tam je napsaný tak nevím.
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Závěrem super rozbalovačka, kterou jsem si užil i s oslavou tchánových narozenin. Povedlo se složit base set a ze subsetu chybí pouze ty 2 karty Baltimoru. RC a inserty Hot Rookie bych rád časem dosbíral. Pouze 51 karet bylo navíc.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???
Obrázok užívateľa
Irbe
All-Star
 
Príspevky: 2123
Registrovaný: Štv Jún 05, 2008 10:33 pm
Bydlisko: Praha 3

Re: NFL Score 2013

Poslaťod eazyi » Ned Máj 18, 2014 7:56 pm

Urcite to bola dobra zabava, vela fajn kariet, taketo produkty by bavili i mna otvarat. Nech sa ti to co najskor podari dozbierat aj s inzertami.
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

TOPlist