Januárová pošta

čo zaujímavé ste dnes našli v poštovej schránke ? / what did you find in your mailbox today ?

Januárová pošta

Poslaťod eazyi » Pia Jan 04, 2013 1:54 pm

Napisal by som i lednova, ale nielenze tu budem asi jediny, kto tu postu da, ale vlastne i jediny s prispevkom. Posledna posta musela byt na pomery tejto stranky asi dost uboha, lebo som nedostal ani jeden komentar. Vlastne som ani preto nechcel uz velmi davat nove karty sem, ale na zahranicne fora este z urcitych dovodov nedavam tuto kartu (okrem ineho cakam, kym pride jedna dalsia zasielka) a ked som ju uz odfotil, tak ju dam sem. Plus prisli 3 archivne karty, ktore rozoberam v inej teme, tak nezaskodi informativne priradit k slovam obrazky.

2005-06 Finest X-Fractors White Framed 1/1

Obrázok

archivne karty Fleer (bez vyrazenych limitov na zadnych stranach)

Obrázok
Obrázok

toto je 1/1 (teda ta kopia, ktora bola v balickoch, tato moja nema limit)
Obrázok
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: Januárová pošta

Poslaťod Standish » Sob Jan 05, 2013 4:25 pm

Ta Finestka je mooc zajímavá karta, limit je vyražený na druhé straně karty?
Joe Sakic: 507/4xxx
Milan Hejduk: 235/4xxx
Obrázok
Obrázok užívateľa
Standish
Semi-Pro
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Str Máj 25, 2011 10:51 am

Re: Januárová pošta

Poslaťod eazyi » Sob Jan 05, 2013 8:22 pm

Ano, aj s certifikacnou nalepkou Topps:
Obrázok

A bonus pre teba, ked pises, ze je ta Finestka zaujimava. Okrem ineho je zaujimave, kolko paraleliek ma tento set. Polovica 1/1 mastersetu 05/06 Finest (cize 4 z 8 kariet) zlava doprava a zhora: bielooramovany x-fractor, bielooramovany superfractor, zeleny superfractor a zlaty superfractor
Obrázok
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: Januárová pošta

Poslaťod Standish » Str Jan 09, 2013 7:47 pm

Tak to je krása, nechce se mi věřit, že je to jen polovina 1/1 karet v této sérii, snad se ti podaří sehnat i ty ostatní, ať se můžu podívat jaké další varianty si tvůrci vymysleli ;-)
Joe Sakic: 507/4xxx
Milan Hejduk: 235/4xxx
Obrázok
Obrázok užívateľa
Standish
Semi-Pro
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Str Máj 25, 2011 10:51 am

Re: Januárová pošta

Poslaťod Dampa17 » Štv Feb 14, 2013 9:56 pm

Tak tohle je hodně velkááá paráda :bravo ... na to se nedá nic jiného říct a jenom s obdivem koukat :shock:
"Sbírám rád a je to na mě doufám znát ... zbieranie, som ako v rozprávkovom sne ..."
Obrázok užívateľa
Dampa17
All-Star
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 11:31 am
Bydlisko: Lukavice na Moravě


Späť na Čo dnes priniesla pošta / Mailbox

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist