PRVA POSTA ROKU 2012

čo zaujímavé ste dnes našli v poštovej schránke ? / what did you find in your mailbox today ?

PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod eazyi » Štv Jan 12, 2012 12:29 am

Pozeram, ze poslednu postu som sem daval este v septembri, a hoci sa toho vela odvtedy nenazbieralo, nieco predsa. Tak ak to niekoho zaujima:

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod forsbitch » Štv Jan 12, 2012 1:19 am

ze vahas! zrovna nedavno sem jinde kritizoval basketovy serie 09-10 za designovej upadek a rikal sem si jestli jeste porad hromadis a kumulujes hughese.. jedna lepsi nez druha!
Obrázok užívateľa
forsbitch
Semi-Pro
 
Príspevky: 373
Registrovaný: Pia Aug 28, 2009 3:04 am

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod eazyi » Štv Jan 12, 2012 2:06 pm

clovece, ty si kritizoval dizajn a ja to, ze tam nedali vobec Hughesa! Ako by ma to potesilo keby bol na tych novych UD v zakladnej serii. Aspon ze je na inzertoch, signature collection sa im podarili, takze ma to tesi.
Dufam, ze Panini ho da aspon do jednej jedinej serie, hoci velmi nehrava za Magic, no ked uz nema ziadnu kartuj za Bobcats tak by bola dalsia skoda, keby nemal ani za Orlando :confused00241
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod eazyi » Štv Jan 12, 2012 5:56 pm

1 z 1 vzdy potesi!
Obrázok
a take nieco netradicne, pokrovy zeton/199:
Obrázok
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod forsbitch » Štv Jan 12, 2012 6:33 pm

uz sem se lek, ze se vratily pogy!
to si ho prehazujou jak bramborak, nebo to on rad takle cestuje? (Cleveland, Orlando, Charlotte..)
ono je pak o to tezsi porad nekde odznova dokazovat skills a vydobyt si misto na palubovce.

jinak reagoval sem na tyhle karty R. Rubia. myslim ze designove byl ten rocnik vicemene krok zpatky. ty letosni serie jsem pravda ale jeste nikde nezkoumal.

k jedna-jednicce samozrejme palce hore! ale abysis nemyslel za ja zatim spal na vavrinech:
ta vlevo je Onyx 1/1 (vpravo Silver /90) z oblibeny serie. jeste chybi gold, ale uz se to rysuje!

a kdyz se ztratim v divocine, staci vytahnou forsberga a muzu hazet skautsky signaly na vsechny strany :joker2
Obrázok užívateľa
forsbitch
Semi-Pro
 
Príspevky: 373
Registrovaný: Pia Aug 28, 2009 3:04 am

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod eazyi » Štv Jan 12, 2012 8:19 pm

tak ja som vobec rad, ze je Larry opat po roku v kadri timu nba, a myslim si, ze aj on sam. No pravdaze dufam, ze sa coskoro presadi do zakladnej rotacie. Ale v skutocnosti sa snazim uzit si uz len to, ze je v nba, lebo 23-eho bude mat uz 33, a je uspech, ze sa v takomto veku este dokazal vratit do takeho konkurencneho prostredia.
Pekne pekne Forsa, ja som o tom nepochyboval, ze kumulujes dalsie silne kusky, a ako vidis ani o mne netreba pochybovat. A viem, ze vzdy tu bude aspon par ludi, ktorych moja posta potesi. Buduci tyzden opat par kariet cakam, nic velke, ale zbiera sa to pekne.
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod Dee91 » Pia Jan 20, 2012 11:55 am

Dneska my prisla karta ktorá mi urobila velkú radost :D

Obrázok

Nech basket karty nechodia len eazy-mu :D
Detroit Red Wings
Young Guns 28 / 58
Dee91
All-Star
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:25 pm
Bydlisko: Galanta

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod Vasil » Pia Jan 20, 2012 12:17 pm

Dee91 píše:Dneska my prisla karta ktorá mi urobila velkú radost :D

Paráda!! 2 moji nejoblíbenější "velicí" hráči současné NBA, moc pěkná karta :bravo
Obrázok užívateľa
Vasil
All-Star
 
Príspevky: 1165
Registrovaný: Ned Dec 14, 2008 11:16 pm
Bydlisko: Brno

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod eazyi » Pia Jan 20, 2012 12:53 pm

Krasna premierka, Dano!
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod Daniel.kr88 » Pia Jan 20, 2012 7:17 pm

krásný karty,já teď začínam sbírat vintage karty,teda karty vyadané do roku 90
Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod Dee91 » Uto Jan 31, 2012 2:33 pm

Tak dneska prisla posledny basketovy kus ktory som cakal konecne podpisana karta Derona
Obrázok

EDIT
Pridám este jednu kartu ktorá prisla minuli tizden
Obrázok
Detroit Red Wings
Young Guns 28 / 58
Dee91
All-Star
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:25 pm
Bydlisko: Galanta

Re: PRVA POSTA ROKU 2012

Poslaťod eazyi » Uto Jan 31, 2012 9:08 pm

tak ta Black to uz ano! :bravo
no a na toho Amareho pozeram tiez s uzasom, taku kartu som este nevidel, mam nejake "cut" podpisy, no nedaju sa vysunut, zaujimave!
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm


Späť na Čo dnes priniesla pošta / Mailbox

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist