KONEČNE AJ NIEČO PRE BASKEŤÁKOV

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

KONEČNE AJ NIEČO PRE BASKEŤÁKOV

Poslaťod eazyi » Sob Nov 22, 2008 9:04 pm

tak sme sa aj my basketbalovi zberatelia dockali a mame samostatne oddelenie na nasej stranke, vdaka moderatorsky stab!
na Vianoce ocakavam nejaku tu krabicku, takze potom bude aj ten "brejk" (hadam dovtedy mozno bude krabicu otvarat aj niekto iny)
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: KONEČNE AJ NIEČO PRE BASKEŤÁKOV

Poslaťod Daniel.kr88 » Sob Nov 22, 2008 9:29 pm

Tak to už se těšim co tam zajímavýho najdeš,pokud můžu tak se hlasím o karty mých oblíbenců Jasona Kidda a Vince Cartera,dotaz nevíš kde se daj u nás sehnat balíčky nebo boxy NBA?
Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň

Re: KONEČNE AJ NIEČO PRE BASKEŤÁKOV

Poslaťod eazyi » Sob Nov 22, 2008 9:37 pm

jasne, tych hracov mas rezervovanych, ak budu v krabici, no par kariet Kidda i Cartera mam uz teraz doma, ocakavaj SS po 19.12.
a, neviem ci sa da zohnat basketbalova krabica niekde u nas, ci v Cechach, ja budem mat svoju z beju, teda z USA. no je to ojedinela vec, lebo ako zberatel len jedneho konkretneho hraca nema pre mna vyznam kupovat krabice, takze toto je len tak pre zabavu (obcas to nezaskdi). inac kupujem len single! tym skor, ze som mal dojem ze sa tomu v nasich koncinach tak vaznejsie venujema ako jediny, nemal by som to ani s kym menit. no tesi ma, ze nas je uz trochu viac
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: KONEČNE AJ NIEČO PRE BASKEŤÁKOV

Poslaťod Daniel.kr88 » Sob Nov 22, 2008 10:14 pm

to jo..no já sbíram i baseball a americký fotbal,jen je problém se shánením karet no,protože ty sporty nejsou moc populární...ale nám to neva ne? :00002991 :bravo
Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

TOPlist