Panini Hoops Basketball 2013-2014

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

Panini Hoops Basketball 2013-2014

Poslaťod liska19 » Uto Jún 30, 2015 2:16 pm

Keďže som už skôr otváral 2 balíčky z tejto série, tak som sa rozhodol na meniny a úspešné štátnice zadovážiť celý box. Za box dakujem Danchovi :bravo

Box obsahuje 10 balíčkov po 50 kartách. Garantované sú 2 podpisy a 1 memorabilia. Takisto 1 artist proof(black je 1of1), 50 paraleliek(gold), 30 Redbacks a po 20 insertov z každého setu(6). Dokopy to tvorí 500 kariet. Box som bral hlavne kôli pekným a zároveň jednoduchým radovkám, a hlavne krásnym insertom( class action, board members, courtside a action shots). Samozrejme som dúfal, že nájdem nejakú hodnotnejšiu kartu. Či sa to podarilo nechám na vás.
Obrázok
Obrázok

začneme zľahka radovkami...bolo ich hojne a aj nejaké duplikáty, ak by niekto chcel :bravo
Obrázok

ukážka lepších hráčov...
Obrázok
Obrázok

nasledujú paralelky k radovým kartám....najprv gold (asi glossy) bolo ich asi 50 kusov
Obrázok

Redbacks, ktoré sú totožne z radovými, len majú červenú zadnú stranu...
Obrázok

Rokie karty sú podľa mňa tiež vydarené...našli sa aj goldky, aj redbacks...
Obrázok


a konečne idú na rad inserty. Na začiatok tie "menej atraktívne" ... SPARK PLUGS...
Obrázok

potom je tu set HALL OF FAME HEROES...sú tam všetko hráči z dôb minulých...
Obrázok

DREAMS
Obrázok

A teraz budú nasledovať moje 4 najobľubenejšie insertné sety....nepodarilo sa dozbierať komplet všetky, z každej chýba asi 5 kusov.

ACTION SHOTS
Obrázok
Obrázok

CLASS ACTION - set venovaný držiteľom ceny pre najlepšieho nováčika
Obrázok
Obrázok
Obrázok

BOARD MEMBERS - akásne akčné fotky " z ponad koša "
Obrázok
Obrázok
Obrázok

nakoniec je tu set COURTSIDE - bolo trochu problematické ho nafotiť, zábery sú krásne, akčné, kde v pozadí vidno celú arénu...nádhera
Obrázok
Obrázok
Obrázok


Na záver sú tu "HITY" ....na podpisovkách 2 menej známi hráči Jared Jeffries a Maurice Harkless
Obrázok

jersey karta poľského hráča Marcina Gortata.... možno poľský zberatelia budú mať záujem...
Obrázok


Keďže niesom zberateľom podpisoviek ani jersey, tak pre mňa mala najväčšiu cenu karta Artist Proof - jedna na box....skoda len, že to nebola black verzia 1of1 :confused00241 ale meno každopádne potešilo :bravo



jednotka draftu 2009 BLAKE GRIFFIN
Obrázok


Na záver ešte karta 301 uzatvárajúca base set ....champions MIAMI HEAT
Obrázok

Rozbaľovanie som si užil, veľa kariet, krásnych insertov, len podpisy mohli byť lepšie mená. Celkovo však spokojnosť. Z base asi 100 kariet voľných, takisto nejaké goldky aj redbacks. Podpisy, jersey SPARK PLUGS k dispozícií. Ak by mal niekto záujem tak SS. :bravo
liska19
Rookie
 
Príspevky: 86
Registrovaný: Uto Aug 31, 2010 2:25 pm

Re: Panini Hoops Basketball 2013-2014

Poslaťod kingmatesdiaz » Uto Jún 30, 2015 2:38 pm

Veľmi pekná otvárčka, škoda že tie podpisy sa ti viac nepošťastili. Každopádne insertné sety Dreams a Class Action sú krásne karty :bravo :beer
Obrázok užívateľa
kingmatesdiaz
Rookie
 
Príspevky: 55
Registrovaný: Str Máj 20, 2015 3:30 am
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Panini Hoops Basketball 2013-2014

Poslaťod garu234 » Str Júl 01, 2015 4:29 pm

Parádne karty, Blake Griffin nemôže nikdy urazit :)
garu234
Semi-Pro
 
Príspevky: 237
Registrovaný: Pia Nov 02, 2012 3:46 pm

Re: Panini Hoops Basketball 2013-2014

Poslaťod crosbyXXX » Pon Júl 27, 2015 1:21 pm

velmi pekna otvaracka kopa krasnych inzertov co viac chciet ?? snad len troska lepsie meno na podpisovke a bolo by to uplne perfektne...za mna kazdopadne :bravo
Washington Capitals 2913

ITG Enforcers Autographs - 20/85
ITG Enforcers Autographs II - 35/60


http://crosbyxxx.rajce.idnes.cz/Trade_list
Obrázok užívateľa
crosbyXXX
Semi-Pro
 
Príspevky: 168
Registrovaný: Štv Dec 01, 2011 1:11 am
Bydlisko: Sabinov


Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist