2013-14 Totally Certified balíček

je niečo lepšie, ako otváranie balíčkov a dúfať, že nájdem zberateľský grál ? / is anything better than open packs ?

2013-14 Totally Certified balíček

Poslaťod eazyi » Pia Jan 10, 2014 6:53 pm

Nadavno som vyhral na jednej basketbalovej stranke 1 balicek z novych TC-čiek, a sklamany urcite nie som. Nazivo pekne karty s metalickym povrchom. V kazdom balicku tohto produktu je bud podpisovka alebo dresovka, a nechcel som hlavne dve veci: nalepkovu podpisovku, alebo kartu nejakeho neznamejsieho hraca, ktory skoncil uz davno karieru. Preto ma potesila dresovka novacika Ricea (syna byvalej hviezdy nba Glena Ricea), a aj ked som mal na 3 zo 4 radoviek hracov, ktori uz nehraju, tak Bird a Kareem Red s peknym limitom 99/99 nemozu urazit. :bravo
A aj o tych dvoch zvysnych mam predstavu, kde by mohli skoncit (senator, Dee) :00002991

Obrázok

Obrázok Obrázok

Obrázok Obrázok
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Späť na Otváranie boxov/balíčkov / Box breaks

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

TOPlist