LARRY HUGHES

súkromné zbierky hráčov/tímov / private collections of players/teams

LARRY HUGHES

Poslaťod eazyi » Pia Nov 28, 2008 6:38 pm

Takže sa ako prvý podujmem predtaviť na týchto stránkach svoju basketbalovú zbierku. Zbieram Larryho Hughesa, momentálne rozohrávača Chicaga Bulls. Začal som ho zbierať tak vážnejšie asi pred dvomi rokmi, dovtedy som mal len pár kariet, väčšinou radoviek. Môj album je dosť neaktuálny, sľubujem, že keď budem mať viac času cez nadchádzajúce sviatky, zaktualizujem,aby ste si mohli pozrieť celú moju zbierku, lebo s ňou nerobím tajnosti, veď každý sa rád pochváli (myslím) :D !
Takže zatiaľ to, čo mám naskenované (užite si):
http://s208.photobucket.com/albums/bb6/ ... ghes%20PC/
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod Daniel.kr88 » Pia Nov 28, 2008 10:32 pm

parádní sbírka,skvěle se na to dívá :confused00541 ..přeji hodně štěstí v dalším sbírání tvého oblíbence
Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod metallica » Sob Nov 29, 2008 2:14 am

ta s chaunceym, to je krasna karta
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod CamWard » Sob Nov 29, 2008 9:50 am

Krása,je to moc pěkný..A proč si začal sbírat právě Hughese?
Hlavní sbírka: Simon GAGNE (9), Roberto LUONGO
Okrajově: Mike Richards,pěkné memorabilia karty gólmanů
Obrázok
Obrázok užívateľa
CamWard
Rookie
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Str Júl 09, 2008 2:12 pm
Bydlisko: Čáslav

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod eazyi » Sob Nov 29, 2008 10:02 pm

Ďakujem všetkým za uznanie, ťažko povedať, nemám teraz veľmi čas, no onedlho sa pokúsim vysvetliť, prečo Hughes! Strpenie!
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod eazyi » Sob Dec 27, 2008 10:04 pm

Sľúbil som, že sa vrátim k tomu, prečo som začal zbierať Larryho Hughesa. Takže čítajte:
Skôr než som vôbec začal zbierať basketbalové karty, zbieral som ako každý hokej, no potom som objavil najkrajšiu hru na svete - basketbal, láska na celý život bezpochyby! Prvým a okrem Hughesa aj jediným hráčom, ktorého som zbieral bol Grant Hill, nádejný hráč, ktorého pribrzdili v kariére zranenia. Ešte stále hrá v nba, za Phoenix, a stále má čo ukázať. Prvá fáza môjho zbierania trvala asi od roku 1996 do prelomu tisícročí, a jej koniec spôsobili viaceré okolnosti, ktoré sa spojili v dané obdobie: Hill vynechal jeden a pol sezóny kvôli zraneniu, začal som študovať na "výške" a v našich končinách sa rozhodli, že basketbalové kartičky tu už predávať nebudú. Okrem toho ich nikdy nezbieralo mnoho ľudí, takže bol výkon v neinternetovej dobe (nie úplne, no chápete) s tým vydržať toľko rokov. No na basketbal som nezanevrel, to v žiadnom prípade, ba naopak, sledoval som ho, najmä nba poctivo, i hral na škole. A s novou generáciou hráčov nba, ktorá mala niesť pochodeň do nového milénia prišiel chalan s menom Larry Hughes. Prvý krát som sa ním stretol (teda nie osobne, no to je jeden z hlavných cieľov do budúcnosti) na stránkach basketbalového časopisu, bol vtedy hráčom Sixers a spolu s Iversonom ich volali Flight Broders (AI nahadzuje, LH smečuje alley-oop!!!, ak viete o čom hovorím), hral od začiatku atraktívny basketbal, proste rýchlo dopredu, veľmi atletický hráč, už vo svojej druhej sezóne po výmene do Golden State sa stal lídrom mužstva Warriors a strieľal okolo 21 bodov na zápas, nejedenkrát bol v akciách týždňa s úžasnymi smečmi a akrobatickými strelami. Boli takí i iní hráči ako Carter, Kobe atď., no nepýtajte sa ma prečo práve Larry, myslím, že na niektoré otázky nie sú odpovede (a je to aj lepšie). Obdivujem a rešpektujem umenie mnohých hráčov (nielen z nba, no i tých, proti ktorým a s ktorými povedzme hrám sám), lebo milujem basketbal. Ale toto je špeciálne, ani sám som si neuvedomil ako to prišlo, dopomohli k tomu i veci, ako napríklad, že okrem skórovania je aj dobrý a ochotný obranca, týmový hráč, skvelý a skromný človek (viem, že to nemôžem vedieť, no všetko tomu nasvedčuje), a stal som sa jeho doživotným fanúšikom.
No kartičky som nezačal zbierať hneď, najprv som si chcel zaobsarať jeho úbor nech môžem reprezentovať a ukázať ľuďom, že kto je Larry Hughes! Takto som ja objavil ebay. Vo vyhľadávači mi našlo jeden limitovaný podpísaný Larryho úbor z univerzity St. Louis, kde hrával, a ešte k tomu bol 20/20, teda "jersey numbered"! Neváhal som, a kúpil som ho, takže to bola moja prvá vec do Larryho zbierky, o ktorej existencii a do akých rozmerov prerastie som vtedy vôbec nemal ešte tušenia! Keďže som predtým zbieral kartičky, tak som sa rozhodol zaobstarať si aj pár bežných lacnejších kariet. Na pár mesiacov (alebo aj na rok aj niečo) mi to stačilo, neplánoval som zbierku rozširovať, hoci som o existencii drahších a vzácnejšćh kariet vedel. A v lete 2006 to vypuklo naplno! Začalo sa to nevinným "lotíkom" na beji, ktorý ponúkal viac než 300 kariet, medzi nimi aj nejaké podpisové a limitované, za dobrú cenu, takže som sa rozhodol si ho kúpiť (pamätáš sa Lukáš, prišiel najprv k tebe domov, lebo som v tom čase nebol doma). Niekedy zanedlho potom som objavil na internete zbierku Larryho kartičiek, ktorá ma úplne šokovala! Patrila (a zatiaľ patrí) istému zberateľovi zo zámoria, a keď som ju videl, bolo rozhodnuté! Okrem toho, že som Larryho fanúšik na celý život, stal som sa aj jeho zberateľom na celý život!
Medzitým som sa takto na diaľku zoznámil s majiteľom tej úžasnej zbierky, tiež s ďalšími ľuďmi zbierajucimi Hughesove karty (je ich už pomenej, no pred pár rokmi, keď bol Larry naozaj jedným zo špičkových hráčov ligy ich bolo celkom dosť).
Tak to je v skratke história môjho zbierania, i to prečo Larry a nie niekto iný. Azda som vám trochu priblížil, čo ma k tomu viedlo a čo ma poháňa stále získavať nové a nové kúsky do zbierky. Na inom mieste fóra som pridal najnovšie veci v zbierke, pár ich ešte nie je tam, čakajú na nafotenie.
Dúfam, že tu onedlho bude viac zapálených basketbalových zberateľov, ktorých zase moja zbierka inšpiruje. Lebo nech sa na mňa 99 percent členov nehnevá, ale basketbal JE NAJKRAJŠÍ šport na svete!!! :sign00201
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod metallica » Sob Dec 27, 2008 10:16 pm

pekne, ale najkrajsia sutaz je aj tak MLB ;)
Obrázok užívateľa
metallica
site admin
 
Príspevky: 3647
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 3:16 pm
Bydlisko: Trnava

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod Molda222 » Sob Dec 27, 2008 10:28 pm

dovolím si nesouhlasit - najkrajsia sutaz je miss mokré tričko :joker2
Mimochodem zajímavý příběh a řekl bych, že hodně lidí, kteří sbírají nějakého hráče, zažili či zažívají něco +/- podobného. Přeju ti mnoho krásných karet Larryho, doufám, že tě sběratelský elán neopustí a snad se někdy v budoucnu s larrym setkáš i "live" ;)
Obrázok
Obrázok užívateľa
Molda222
All-Star
 
Príspevky: 1388
Registrovaný: Pia Okt 24, 2008 11:18 am
Bydlisko: Havířov

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod eazyi » Sob Dec 27, 2008 10:51 pm

Molda nás asi všetkých dostal, lebo asi nemôžem s tým mokrým tričkom nesúhlasiť! :beer
Ale inak vďaka všetkým za nejaké to slovo, a povzbudzujem všetkých, ktorí si príspevok prečítajú, aby niečo k tomu napísali, lebo mi nehokejisti veľa tých ohlasov nemáme (a viete, že ja vám to potom na hokejovú tému oplatím). V jednom rozhovore sa Larry vyjadril, že by chcel hrať ešte takých 5-6 sezón, takže čas na stretnutie tu je, len asi na chvíľu zaraziť karty a našetriť na Ameriku, ha!
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod Daniel.kr88 » Pon Aug 08, 2011 10:48 pm

koukam,pěkně se ti to rozrostlo oproti tomu co sem koukal na posled a musim dát za pravdu,basket je naprosto skvělej sport,kde snad neni žádný hluchý místo
Sbírám:
Od každého hráče, který hrál v NHL 1 kartu:
/+- 6500
Obrázok užívateľa
Daniel.kr88
All-Star
 
Príspevky: 1261
Registrovaný: Sob Máj 17, 2008 10:23 am
Bydlisko: Plzeň

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod eazyi » Str Jan 18, 2012 1:59 am

ok, bez fanfar, tu je konecne moja stranka, nie je to este uplne hotove, no je to zhruba podla mojich predstav, postupne to budem doplnat. Nech sa paci, uzite si prieskum mojej zbierky, aspon teda jej casti :bravo

http://www.wix.com/eazyii/hughestheunto ... ollection#!
Zbieram Kirilla Kaprizova
Bývalý zberateľ basketbalistu Larryho Hughesa (ešte ostalo mnoho jeho aj iných basketbalových kariet, kto má záujem kontaktujte ma). Hokejový tradelist sa pomaličky bude rozrastať tiež :)
https://eazyi.rajce.idnes.cz/
Obrázok užívateľa
eazyi
All-Star
 
Príspevky: 810
Registrovaný: Uto Máj 06, 2008 9:09 pm

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod forsbitch » Str Jan 18, 2012 3:41 am

zatim ctyri hvezdy z peti. kdybych dal hned pet, urcite bys na web nic nepridal jak je rok dlouhej (:
kralovska sbirka a za web taky palec hore! pridavej pridavej, at je na co koukat.
Obrázok užívateľa
forsbitch
Semi-Pro
 
Príspevky: 373
Registrovaný: Pia Aug 28, 2009 3:04 am

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod Dampa17 » Str Jan 18, 2012 9:53 pm

no, taky jsem koukal a musím říct jedním slovem - P A R Á D A a ještě jednou P A R Á D A :bravo ... přeju ať se dál daří pořád stejně skvěle
"Sbírám rád a je to na mě doufám znát ... zbieranie, som ako v rozprávkovom sne ..."
Obrázok užívateľa
Dampa17
All-Star
 
Príspevky: 831
Registrovaný: Pia Jún 06, 2008 11:31 am
Bydlisko: Lukavice na Moravě

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod Dee91 » Štv Jan 19, 2012 12:17 am

Nádherná zbierka :bravo viac ani netreba povedat :pisk

p.s.
snazim sa ti coskoro ozvat ohladom tych kariet :00002991
Detroit Red Wings
Young Guns 28 / 58
Dee91
All-Star
 
Príspevky: 537
Registrovaný: Ned Máj 11, 2008 1:25 pm
Bydlisko: Galanta

Re: LARRY HUGHES

Poslaťod loreta2010 » Str Feb 15, 2012 8:44 pm

FAMOZNÍ SBÍRKA, KLOBOUK DOLŮ. :bravo
Obrázok užívateľa
loreta2010
Rookie
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Štv Nov 18, 2010 7:08 pm

Ďalší

Späť na Moja zbierka / My collection

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

TOPlist